Юний вундеркінд має рідкісну хворобу
Юний вундеркінд має рідкісну хворобу
Завершений

Юний вундеркінд має рідкісну хворобу

Проект здійснює
Розпочато: 12.02.2019
Чернівецька обл.
Завершений
Всього зібрано
5800,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5800,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Дмитру 13 років. Він – друга дитина з багатодітної сім'ї, де батьки виховують четверо діток, старшій доньці 18 років, а найменшій дитинці всього 2 рочки. До трьох років у хлопчика проблем зі здоров’ям не було. Потім несподівано у дитини виникли болі в ногах, блювота, погано працював ЖКТ. Такі симптоми спостерігалися періодично до 5 річного віку. Мама зверталася з дитиною до лікарні, лікарі нічого особливого не знайшли та призначали симптоматичну терапію, пробіотики та ферментні препарати.Але у віці 5 років Дмитрику вже було встановлено діагноз "целіакія".

Хлопчик погано набирав вагу, у віці п’яти років його вага була всього 17 кг. До минулого року хлопчик проходив лікування целіакії. Йому призначено безглютенову дієту, пробіотики та ферменти. Проте загальний стан дитини не покращувався, хлопчик мало прибавляв у вазі, був низького зросту, періодично з’являлися набряки на нижніх кінцівках.

Хлопчик пішов до школи. Важко йому було серед однолітків. Діти не дуже доброзичливо ставилися до Діми, часто глузували з нього, адже він відрізнявся від них ззовні. Та попри затримку фізичного розвитку, Діма значно випереджає однолітків розумово. Він захоплюється математикою і логікою, практично живе у комп’ютері – сам вже навчився створювати анімаційні ролики. Багато завдань на логіку він вишукує в Інтернеті, грає в ігри, які й дорослим не завжди просто розгадати. Попри свою любов до комп’ютера, цей особливий хлопчик знаходить час і на читання: більш за все його цікавить фантастика та наукова література.

Наприкінці січня минулого року хлопчик потрапив до КМДКЛ №1, де пройшов обстеження. На жаль, передбачуваний імунологом діагноз підтвердився – у дитини виявлено дуже рідкісне (орфанне) захворювання – синдром Хеннекама та непереносимість глютену. Мама відмічає, що після визначення діагнозу та призначення лікування її Діму наче підмінили. Він змінився, пройшов певний психологічний перелом. Якщо раніше він був пригніченим, то зараз це впевнений у собі хлопець, який не звертає увагу на насмішки. Він змінився навіть зовні, став активнішим, більше рухається, наче хоче наздогнати все те, що не міг робити протягом багатьох років: влітку ганяє з товаришем на велосипеді, взимку – на санчатах.

Діма потребує постійного дієтичного харчування дієтичною сумішшю "Пептамен". Щоб підтримати цього хлопчика, ми відкриваємо збір на 20 банок суміші "Пептамен" на суму 5 800 грн. Батьки не зверталися по допомогу, намагались справлятися з поточними витратами самостійно. Проте зараз матеріальне становище цієї сільської родини з Чернівецької області вже стало критичним. Мама Діми дуже переживає і не знаходить собі місця, оскільки коштів уже немає, а дитині необхідне щоденне харчування дієтичною сумішшю. Підтримайте, будь ласка, Діму!

 

ПІБ: Антонов Дмитро Романович, 23.04.2005 р.

Місто: с. Василівка, Чернівецька обл.

Діагноз: синдром Хеннекама – ексудативна ентеропатія (первинна кишкова лімфангіектазія), лицевий диморфізм, лімфедема обличчя, CD4+ ліфопенія, гіпогамаглобулінемія (D84.8). Непереносимість глютену без целіакії (К.63.8). Вторинна лактазна недостатність (Е73.1). Затримка фізичного і статевого розвитку (біологічний вік -9 років) (Е45). Синдром мальабсорбції (дефіцит вітамінів Д). Гіпоплазія щитоподібної залози, гіпотериоз компенсований (Е03.8)

ID: 4799
Підтримали
Благодійна допомога
12.02.2019 14:43
457,34 грн.
Благодійна допомога
12.02.2019 14:01
51,01 грн.
Благодійна допомога
12.02.2019 13:56
5091,65 грн.
Благодійна допомога
12.02.2019 13:11
100,00 грн.
Благодійна допомога
12.02.2019 13:10
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Все буде добре. 2021
Підтримати
Здоров'я
Все буде добре. 2021
Катюші цього року виповнюється десять рочків і всі ці роки, практично від самого її народження, сім'я на…
Максим мріє перемогти хворобу
Підтримати
Здоров'я
Максим мріє перемогти хворобу
Максим з самого дитинства іде до мрії через фізичний і емоційний біль. Адже його мрія – подолати хворобу…
Іллюша молиться за здорові ніжки. 2021
Підтримати
Здоров'я
Іллюша молиться за здорові ніжки. 2021
Іллі 10 років, і у нього ДЦП, спастична диплегія нижніх кінцівок. Протягом усіх цих років, сім'я вірить …
У полоні мовчання. 2
Підтримати
Здоров'я
У полоні мовчання. 2
Уже не перший рік Вероніка з мамою приїжджають на лікування в клініку «Інститут проблем болю» з м Слов'я…
Показати всі