Юркові потрібна наша допомога
Юркові потрібна наша допомога
Завершений

Юркові потрібна наша допомога

Проєкт здійснює
Розпочато: 30.10.2019
Дніпро
Завершений
Всього зібрано
25700,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
25700,00 грн.

Юркові Петренко 10 років, і всі ці роки він живе з хронічним орфанним захворюванням первинного імунодефіциту. Його мамі Вікторії 42 роки, і вона сама виховує двох синів 10 і 14 років. Живуть вони в м. Дніпро, молодший син Юра з народження дуже часто хворіє на інфекційні захворювання – гнійні синусити, гострі бронхіти і пневмонії. Всі ці захворювання лікуються тільки антибіотиками, і ось після однієї з пневмоній, коли Юрі вже не допомагали антибіотики, мама забрала його з лікарні і відвезла на обстеження до Києва. Спочатку в "ОХМАТДИТ", а потім на кафедру імунології, де Юрі і встановили діагноз "первинний імунодефіцит". Це означає, що у дитини дуже слабкий імунітет, і він приречений підтримувати організм імуноглобулінами та антибіотиками. 

Юра – хлопчик дуже добрий і активний, вчиться у школі, йому подобаються уроки праці, співу, він любить читати, ходить до секції з шахів. Мама намагається забезпечувати його всіма необхідними ліками і при найменших збоях зі здоров'ям шукає йому фахівців, які могли б системно розглядати його проблеми зі здоров'ям і призначати лікування, не пригнічуючи ще більше його імунітет. 

Але в серпні 2019 у Юри почалися проблеми з кишківником. Юра пройшов всі обстеження, поки лікарі не встановили остаточний діагноз. "Неспецифічний виразковий коліт" – це хронічне захворювання, яке передбачає найсуворішу дієту і терапію. З урахуванням стану імунітету Юри, лікарі рекомендували біологічний препарат "Хуміра" – це препарат нового покоління, який дозволяє зняти запальний процес у кишківнику і привести стан хвороби в стадію ремісії. Ціна препарату – 12 850 гривень за 1 упаковку. Юрі необхідно 2 упаковки в місяць. 

"У мене немає слів описати стан своєї безпорадності, коли не можеш нічим допомогти своїй дитині, тому що не можеш дозволити зі своєї зарплати оплатити навіть половину цього препарату...", – з відчаєм звертається мама Юри до всіх небайдужих людей.

 

ПІБ: Петренко Юрій Миколайович, 07.06.2009 р.

Місто: Дніпро

Діагноз: первинний імунодефіцит: дефіцит антитіл з близьким до нормального рівнем імуноглобулінів (Д 80.6), неспецифічний виразковий коліт (лівобічний), тяжкий перебіг. Хронічний гастродуоденіт, неасоційований з H.pylory, неповна ремісія. Синдром мальабсорбції. Білково-енергетична недостатність I ступеня (IMT 15,1 кг/м2). Двобічний рецидивний секреторний отит, стадія ремісії. Хронічний назофірингіт. Лімфаденопатія шийних лімфатичних вузлів. Бронхіальна астма, інфекційно-алергічна форма, персистуючий перебіг, частково контрольована. Хронічний бронхіт, загострення. Сезонний алергічний риніт, стадія ремісії. Атопічний дерматит, період ремісії. Недиференційована епілептична енцефалопатія. Оніходистрофія на великих пальцях ніг. Плосковальгусна деформація стоп. Порушення психічного та мовного розвитку, моторна алалія

ID: 5560
Підтримали
Благодійна допомога
09.12.2019 19:37
2118,79 грн.
Олег Яворський
09.12.2019 19:19
305,50 грн.
Благодійна допомога
09.12.2019 19:10
300,00 грн.
Благодійна допомога
09.12.2019 18:49
200,00 грн.
Благодійна допомога
09.12.2019 18:44
50,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Мені потрібна допомога і лікування! 2
Підтримати
Здоров'я
Мені потрібна допомога і лікування! 2
Дефект розвитку хребта (Spina bifida) в Кіри діагностували ще до народження, тому після появи на світ ді…
Мамо, ти будеш радіти моїм успіхам!
Підтримати
Здоров'я
Мамо, ти будеш радіти моїм успіхам!
Богдан – єдина дитина, і зрозуміти, що щось іде не так з розвитком, батькам було непросто, адже візуальн…
Вікторія крокує до одужання
Підтримати
Здоров'я
Вікторія крокує до одужання
У Вікторії когнітивна епілептиформна дезінтеграція, аутизм, гіперактивність, затримка психо-мовленнєвого…
Здійснити мрію Єгора. 4
Підтримати
Здоров'я
Здійснити мрію Єгора. 4
Єгор народився раніше поставленого терміну, пережив жовтяницю та реанімацію. А згодом лікарі виявили в н…
Показати всі