Хібукі терапія
Хібукі терапія
Активний

Хібукі терапія

Розпочато: 21.05.2024
Київ
Активний
Залишилось зібрати
51397,00 грн.
Зібрано у відсотках
0%
Потрібно зібрати
51400,00 грн.

Понад рік Благодійний фонд "Турбота і розуміння" допомагає маленьким українцям. Гуманітарні місії, психологічна підтримка, творчі майстер-класи, заходи для мам та дітей. Зараз ми мріємо втілите ще один важливий соціальний проєкт – проведення терапевтичних студій для дітей разом із собакою-обіймакою (хібукі терапії).

Як собака-обіймака допомагає дітям під час війни?

Хібукі-терапія – це ізраїльська методика, що допомагає дітям долати тривожні стани, які часто виникають в умовах сьогодення. В Україні вона з'явилась ще минулого року, але дітей, які потребують психологічної підтримки, з кожним днем стає все більше. Саме тому наша команда вирішила запустити цей проєкт.

Собака-обіймака (Хібукі) є основним елементом терапії. Його особливість – сумні очі. І це не випадково. Дивлячись в очі песика, дитина переносить на нього свої страхи й переживання, вчиться справлятися з ними й головне, не замикатися в собі. А ще Хібукі має розмір як у немовля, його легко обіймати й дитина почувається захищеною. На дотик він м'якенький, тож дитина відчуває тепло й затишок, а, отже, безпеку. 

Завдяки проєкту діти будуть мати можливість знайти свого песика-обіймаку, який допоможе впоратися з болем, вміє слухати, витерти сльози з очей своїми довгими вушками. Може стати тим, хто втішить і зрозуміє.

Терапевтична методика роботи з дітьми Хібукі-терапія є новою для України. Її творцем став доктор Шай Хен-Галь під час другої ліванської війни в Ізраїлі. Відтоді Хібукі допомагає дітям різних країн переживати травму, відновити психічне здоров'я й повернутися до життя.

Ми плануємо закупити 38 іграшок, 38 альбомів для малювання і наборів повітряного пластиліну. 30 іграшок та наборів будуть передані в 2 реб-центри, 8 плануємо залишити на балансі нашого фонду для використання в хібукі-терапії. В рамках проєкту ми також виконаємо брендування кофтинок для учасників терапії та підготуємо відеоролик.

ID: 9346

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
22.05.2024 05:07
3,00 грн.
Усі донори
Схожі проєкти
Вся Україна. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Вся Україна. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Владик хоче бути самостійним. 2
Підтримати
Здоров'я
Владик хоче бути самостійним. 2
Дитинство маленького Владика непросте, не кожен дорослий зміг би так… На жаль, після народження Владик з…
Великі виклики для маленького Артема
Підтримати
Здоров'я
Великі виклики для маленького Артема
Артемчик родом із Торецька Донецької області, він має гідроцефалію та вроджену spinabifida – розщеплення…
Наталочка мріє ходити
Підтримати
Здоров'я
Наталочка мріє ходити
У Наталки паралітичний вивих тазостегнових суглобів. Дівчинка мріє ходити, але тільки операція може набл…
Показати всі