Хлопчик, що вижив
Хлопчик, що вижив
Завершений

Хлопчик, що вижив

Проєкт здійснює
Розпочато: 23.01.2019
Київ
Завершений
Всього зібрано
455533,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
455533,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

На початку березня минулого року машиністи Київської міської електрички знайшли на коліях біля станції "Троєщина-2" дитину без свідомості. Це був хлопчик із важкими травмами. Викликали швидку, та доставила дитину в лікарню, де хлопчика прооперували. Потім з’ясувалось, що це 11-річний Данилко Бартош, котрий повертався зі школи додому. 10 місяців лікарі борються за його життя. Він живий, але ще у тяжкому стані. Дитині потрібна тривала реабілітація і медикаментозна підтримка.

Подробиць інциденту ніхто не знав. Батько Данила Андрій Бартош почав шукати свідків через соцмережі. По крихтах збирав інформацію і з’ясував таке:

6 березня 2018 року Данило повертався зі школи. Для цього йому необхідно було перейти колії через наземний пішохідний перехід (настил). Через те, що їхав зустрічний потяг, Данилкові довелось зупинитись і, напевно, відвернутись, ховаючись від вітру. В цей момент позаду нього їхав локомотив, що зачепив його і відкинув на бетонну опору. Данилко отримав відкриту черепно-мозкову травму важкого ступеня. Довгий час за його життя боролись лікарі, не даючи ніяких прогнозів. 5 місяців Данилко був у комі, дихав за допомогою апарата штучного дихання. Він переніс три операції на головному мозку й тривалий процес стабілізації життєвих показників.

Зараз Данило дихає самостійно, але досі без свідомості. Він знаходиться в центрі нейрореабілітації, де йому допомагають всіма можливими шляхами повернутися до свідомості та повноцінного життя. Цей шлях важкий і дороговартісний. За 10 місяців боротьби за життя родина Данилка вже витратила більше 1 млн грн. Батьки вичерпали свої фінансові можливості і звертаються за допомогою до всіх небайдужих людей.

Данилко – активний, життєрадісний хлопчик із родини лікарів. Він ходив у походи з батьками, обожнював веломандрівки, ніколи не розлучався з книгами, навіть спав із ними. Займався спортом: карате та стрільбою з лука. Займав призові місця у всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Був членом української скаутської організації "Пласт". Цікавився математикою, біологією та фізикою. Відвідував науковий гурток "5 наук". Мріяв синтезувати свого власного дракона. Брав участь у різних дитячих театральних постановках. Найкраща його роль – роль Чарлі Чапліна, яку він зіграв у шкільному театральному гуртку.

Зараз Данилкові необхідна тривала нейрореабілітація, що допоможе йому подолати складний шлях до одужання. У нього позаду багато важких місяців боротьби за життя. Це показало, що Данилко сильний, він боєць. Хоч як би не було важко, він все подолає. Для цього йому потрібна наша підтримка і професійна допомога.

 

ПІБ: Бартош Данило Андрійович, 07.09.2006 р.

Місто: Київ

Діагноз: черепно-мозкова травма важкого ступеня (дифузне аксональне пошкодження), тяжкий забій стовбуру головного мозку, масивний травматичний САК, вегетативний статус, стан після двосторонньої декомпресивної краніектомії

ID: 4745
Підтримали
Благодійна допомога
25.03.2019 10:07
0,38 грн.
Благодійна допомога
24.03.2019 19:30
2857,00 грн.
Благодійна допомога
24.03.2019 17:12
1018,33 грн.
Благодійна допомога
23.03.2019 20:03
254,90 грн.
Благодійна допомога
23.03.2019 19:07
1000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Купи кисень для Олени
Підтримати
Здоров'я
Купи кисень для Олени
Олена – 29-річна молода жінка, сповнена мрій попри трагічні моменти життя. Вона хоче вдихати повітря на …
Допомога Україні з Лос-Анджелеса
Підтримати
Здоров'я
Допомога Україні з Лос-Анджелеса
19 березня 7 жінок зібралися в одному з районів Лос-Анджелеса та приготували понад 1000 традиційних укра…
Швидка допомога для родин важко хворих. 2
Підтримати
Здоров'я
Швидка допомога для родин важко хворих. 2
Ми створили цей проєкт, щоб максимально швидко допомагати нашим підопічним – хворим на муковісцидоз, а т…
Усе для коханої донечки
Підтримати
Здоров'я
Усе для коханої донечки
Реанімації, пропозиція підписати відмову, шунт, трахеостома, 4 коми, безліч операцій і сильна батьківськ…
Показати всі