Хочу мандрувати самостійно! 2
Хочу мандрувати самостійно! 2
Завершений

Хочу мандрувати самостійно! 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 29.03.2019
Київ
Завершений
Всього зібрано
13192,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
13192,00 грн.

Михайло народився другим із двійні, передчасно, на 34-му тижні вагітності. Його маленька сестричка загинула під час пологів, а його практично неживого, забрали до реанімації. Через декілька місяців йому встановили діагноз ДЦП, спастичний тетрапарез. Далі були консультації лікарів, уколи та розтяжки, виснажливі заняття ЛФК та масажі замість прогулянок та іграшок, перших кроків та перших слів – цей шлях розтягнувся на довгі 18 років.

З маленького, важко хворого і практично нерухомого хлопця поступово виріс високий, веселий, життєрадісний парубок, який обожнює мандри і друзів, слухає "Океан Ельзи" і навіть підспівує їм! Завдяки допомозі величезної кількості дуже чудових і небайдужих людей всі ці роки Міша мав змогу проходити інтенсивні курси реабілітації, лікуватися медикаментозно, зробити декілька операцій. Він навчився розмовляти та сміятися. Міша подолав всі етапи вертикалізації (тримання голови, повзання, стояння тощо) і зараз він із величезним задоволенням ходить і навіть бігає з ролляторами.

Але ця хвороба підступна і міцно тримає хлопця у своїх обіймах – це вона болісно напружує м'язи, сковує рухи металевими обіймами, змушує міцне хлопчаче тіло заливатися потом навіть взимку. Вихід є – інтенсивний курс лікування в Міжнародній Клініці відновного лікування м.Трускавець не тільки надійно розслабляє тіло, допомагає збільшити обсяг рухів, а й дає потужний поштовх для опанування новими руховими навичками – Міша намагається пересуватися з паличкою! Його мета – самостійне пересування – для цього він наполегливо тренується практично кожен день.

Після останнього курсу лікування, яке вдалося здійснити тільки завдяки УББ та допомозі небайдужих людей, Мишко дуже розслабився, став впевненіше пересуватися з роляторами, зараз він опановує навіть біг! Вперше в своєму житті він пересувається по дому та на вулиці сам, не помиляючись і не падаючи! Для того, щоб мрія хлопця здійснилася, йому треба проходити регулярні курси реабілітації в Трускавці. Наступний, такий необхідний для нього курс, запланований на червень. Михайло дуже сподівається на вашу допомогу! Він знає – чудових та добрих людей багато! Допоможіть хлопцю досягнути своєї мрії – самостійно, без мами, разом із друзями, мандрувати нескінченими просторами нашої чудової країни!

 

ПІБ: Щербаков Михайло Вікторович, 12.04.1999 р.

Місто: Київ

Діагноз: ДЦП, спастична диплегія

ID: 4978
Підтримали
Благодійна допомога
23.04.2019 08:24
0,08 грн.
Благодійна допомога
22.04.2019 19:20
73,32 грн.
Благодійна допомога
22.04.2019 18:15
1400,00 грн.
Благодійна допомога
22.04.2019 13:23
203,67 грн.
Олексій Харитонов
22.04.2019 08:22
101,83 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Арт-терапія для дітей Героїв
Підтримати
Здоров'я
Арт-терапія для дітей Героїв
Цей проєкт – допомога дітям, які втратили одного або обох батьків внаслідок війни. З вашою підтримкою ми…
"Наше щастя тривало недовго..."
Підтримати
Здоров'я
"Наше щастя тривало недовго..."
У 7-річного Ігорчика з Харкова ДЦП. Дитина сама себе не обслуговує, не говорить і не чує на одне вухо. Х…
Єдиний у мами. 4
Підтримати
Здоров'я
Єдиний у мами. 4
6-річний Діма хоче перемогти ДЦП. Лише регулярні покращують стан здоров’я хлопчика та збільшують його ша…
Допоможеш мені потрапити на реабілітацію? 2
Підтримати
Здоров'я
Допоможеш мені потрапити на реабілітацію? 2
7-річний Влад Пророк хворіє від самого дитинства, у хлопчика ДЦП, затримка психомовного розвитку, псевдо…
Показати всі