Хвороба надає хоробрості
Хвороба надає хоробрості
Завершений

Хвороба надає хоробрості

Розпочато: 01.10.2014
Київ
Завершений
Всього зібрано
8343,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
8343,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Історія хвороби Людмили – приклад іншим людям з таким же діагнозом – рак. Ця жінка неодноразово чула вирок лікарів, що вона не жилець, що їй залишилося максимум 2 місяці, 3 дні, менше року. Але вона живе на зло всім хворобам і на радість своїм близьким, друзям і особливо онукам! Зараз їй постійно потрібні дорогі препарати для гальмування росту метастазів, і результат є, а ресурси вже за 5 довгих років вичерпалися... І лише спільними зусиллями ми зможемо допомогти цій сміливій жінці!


Все почалося ще в 2009 році з раку матки і триває вже 5 довгих років. Все це нагадує кошмарний сон, який повинен рано чи пізно закінчитися. І робиться все можливе, але діагноз сиплеться за діагнозом, перенесено дві операції, а хіміотерапії не закінчуються!

Ця жінка неоднократно чула вирок лікарів, що вона не жилець, що їй залишилося максимум 2 місяці, 3 дні, менше року, але вона живе на зло всім хворобам і на радість своїм близьким, друзям і особливо онукам!
Зараз їй постійно потрібні дорогі препарати для гальмування росту метастазів, і результат є, а ресурси вже за 5 довгих років вичерпалися...

Після діагнозу рак матки у 2009 році послідувало її видалення. Онкооблік у поліклініці. Усе за графіком, протягом 2-х років. Раптом захворіло плече, потім стало важко дихати. Рентген показав у правій легені величезну, на весь знімок, пляму. Вирок –  Саркома легенів, 4-я стадія. Це був шок! Лікарі не хотіли навіть брати аналізи. Їй порадили готувати білі тапочки. А поки –  хімія. І все-таки надія на диво! Диск із знімком друзі розіслали в усі клініки Ізраїлю, Петербурга. Москви, Києва – операція неможлива!

І раптом дзвінок – "Приїжджайте, я вважаю, що Вас можна прооперувати". У травні 2012 року Людмилу прооперували в Києві перший раз. Видалили пухлину вагою 1,5 кг! Через три місяці – друга операція на лівій легені, видалення метастазів, через 4 місяці третя операція – знову на правій легені. Це нелегко! Дуже, Дуже нелегко! Але хвороба додає хоробрості. Їй дуже хочеться жити. Якість життя погіршилася, але ж жити можна.
"Скільки людей, близьких мені, хотіли, щоб я жила! Як я могла не виправдати їхніх сподівань? Я намагалася з-усіх сил! Кожні три місяці – комп'ютерна томографія", – каже Людмила з придихом.

Пішли метастази – множинні. Їй сказали, що місяць-два максимум ще проживе. Надії більше немає! А вона й досі жива! Були онкологічні болі. Був Хоспіс. І вже в Хоспісі Людмилі запропонували спробувати хімію, щоб гальмувати ріст метастазів. Її перевели у відділення хіміотерапії і почали давати хімію. Скільки цих хімій потрібно? Невідомо. Все залежить від того, як реагує хвороба. Але грошові ресурси її сім'ї за п'ять років виснажилися і в друзів, які весь цей час відчайдушно їй допомагали. Людмила – пенсіонерка, ліки дуже дорогі, їй вони не по кишені. Дякуємо Всім хто був поруч і допомагав матеріально. Зараз життя Людмили у Ваших руках! Жити ж хочеться в будь-якому віці!

"Я завжди була дуже активною. Люблю квіти, собак, кішок! Люблю природу! Люблю своїх друзів! Хвороба дається для духовного росту, а життя – для максимального злиття з природою! Я хочу прикрашати нашу Землю квітами, деревами і робити її ще красивішою. Я це можу і вмію. Я потрібна моїм маленьким онукам і дочці, а вони – мені. Мої кішки і собаки без мене будуть страждати, а квіти просто пропадуть. Я готова на все, щоб пожити довше! Але у мене маленький вибір. І все ж, я знову вірю в диво! Нехай люди знають, що якщо можна запобігти смерті від раку до настання старості, якщо моторошну гру – лікування, стійкість, рецидив – можна розтягувати все довше і довше, то це змінить наше уявлення про рак, навіть такий результат стане технологічною перемогою! Бог з нами!" – таке послання несе Людмила в цей світ. І ми впевнені, що вона переможе хворобу з вашою допомогою!

 

ПІБ: Вершигорова Людмила Миколаївна, 15.07.1959 р.

Місто: Київ

Діагноз: Лейоміо-Sа тіла матки ст.І Т1N0M0 (з 2009 року), продовження хвороби: Mts в заочеревинні вузли, легені, вторинний больовий синдром кл.гр.ІІ

ID: 1110
Підтримали
Благодійна допомога
10.10.2014 19:39
6950,00 грн.
Благодійна допомога
10.10.2014 14:41
50,00 грн.
Благодійна допомога
10.10.2014 12:58
100,00 грн.
Благодійна допомога
10.10.2014 10:06
39,00 грн.
Благодійна допомога
10.10.2014 09:55
10,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Допоможіть вільно дихати! 2
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть вільно дихати! 2
Діана хворіє з народження, щороку вона потрапляла до лікарні із запаленням легенів, але діагноз муковісц…
Бути поруч
Підтримати
Здоров'я
Бути поруч
16-річній дівчині, яку госпіталізували у відділення дитячої онкології разом з мамою, довго не могли вста…
Лікарям дитячого будинку потрібні медикаменти
Підтримати
Здоров'я
Лікарям дитячого будинку потрібні медикаменти
Ці діти не мають ні сімей, ні батьків. Весь тягар пошуку потрібного препарату лягає на керівництво дитяч…
Допомога дитячим лікарням під час війни
Підтримати
Здоров'я
Допомога дитячим лікарням під час війни
Тут ви допомагаєте купувати медичне обладнання, ліки та витратні матеріали для українських дитячих лікар…
Показати всі