Хвороба надає хоробрості: 5 етап зборів
Хвороба надає хоробрості: 5 етап зборів
Завершений

Хвороба надає хоробрості: 5 етап зборів

Розпочато: 15.04.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
14604,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
14604,00 грн.

Якби я прочитала історію свого захворювання раніше, коли я жила в світі здорових людей, я дуже багато поміняла б в собі, в своєму ставленні до людей, до думок про себе, про життя, до образ, до релігії і душі. Отже, зараз мені 56 років, а захворіла я рівно в 50 років. Вирок пролунав як грім серед ясного неба - рак матки! Термінова операція. Видалення. Минуло 2 роки, і ось 2012 рік. Зима. Біль у плечі, потім під лопаткою. Діагноз - саркома легенів IV ступінь.

Пухлина на всю праву легеню. Здається, щось там зараз розірветься, якщо вдихну або видихну. Чорна пляма. І в лівій - чотири невеликих метастази. З тих пір пройшло вже 4 роки, а моя боротьба за життя триває! Життя - це довге прощання! Тому я вирішила жити щосили! Поки жива! Але тільки з Вашою допомогою! Я вірю, в Вас і сподіваюся на Вас! І дуже вдячна Вам від щирого серця! Любіть життя і будьте здорові!

Я вивчила свою хворобу і дізналася, що 70% жінок після раку матки отримують рак легенів, а про це ніхто не говорить. Навесні 2012 року, дзвінок від професора з Київської лікарні: - «Я вважаю, що операція можлива!» Він давав мені 3%. Це шанс. Я погодилась. Операція пройшла успішно. Пухлина в 1,5 кг була видалена. Через 3 місяці друга операція. На лівій легені - лапароскопічно з припіканням метастаз. До сих пір метастази в лівій легені не ростуть. Потім знову в правому пішли метастази. Знову операція! Це дуже важко і фізично, і морально і матеріально. Але! Я жива! І тільки на етапі операцій я взяла своє життя в свої руки! Це моє життя! Я хочу сама вирішувати і слухати поради тільки від тих людей, яких я поважаю! Період операцій закінчився. Метастази росли з шаленою швидкістю. Ми не встигали оперуватися. І ось одного разу мене відправили додому - помирати! Сказали 1-2 місяці максимум. Готуйтеся! Були онкологічні болю! Були наркотики! Був хоспіс! Я була готова! Я багато знала про смерть і не боялася. Потім біль зняли і запропонували спробувати поліатівную хімію. Це означає відтягувати момент відходу в інший світ. І просто жити сьогоднішнім днем. На постійних знеболювальних таблетках.

Я страшний оптиміст і тверезий реаліст! Мені завжди Бог посилає відмінних докторів. І я вдячна Богові! Ось уже 2 роки я на хімії, яка дуже дорога. Та й всі мої друзі і знайомі, рідні та близькі, які до сих пір допомагали мені зібрати гроші на лікування здержалися. Тому допомагають мені збирати кошти на хімію абсолютно не знайомі мені люди, але я відчуваю їх посил любові і побажання вижити! Спасибі всім ВЕЛИЧЕЗНЕ!
У мене буває ремісія, буває бурхливе зростання метастаз всюди. Легше сказати, де їх немає, ніж куди вони проросли. Я не хочу цього знати. Мене це підкошує морально. Я впевнена, що я буду жити і все! Звичайно, я можу поплакати, але не довго! Я ж не залізна.

Я просто сильна. Хвороба мені послана для духовного зростання. Вона мене сильно змінила. Інші люди не владні над нами - вся сила - Дух всередині нас! Я стверджую життя, а не смерть!
Зараз я отримала чергову хімію, після перерви в чотири місяці. В останній тиждень я відчула зростання метастаз. Змінилося самопочуття. Мені вже не призначають КТ, УЗД, Рентген. І так ясно зростання метастаз пішов. Яка різниця наскільки мм і де виросли чергові метастази. Я знаю по болю де. Але я готова боротися скільки потрібно. І вірити! І дарувати віру! Прикладом. І всіх дякувати!

Нині важкий час в країні і чим гірше, тим більше хочеться жити! Щоб побачити свою Батьківщину процвітаючою і багатою, і мирної! Щоб не вмирали молоді солдати і маленькі діти! Хочу побачити своїх онуків дорослими і здоровими! І для цього прошу Вас, - допоможіть мені жити!

ПІБ: Вершігорова Людмила Миколаївна, 15.07.1959 р.

Місто: Київ

Діагноз: лейоміом-Sа тіла матки ст.и Т1N0M0 (з 2009 року), продовження хвороби: Mts в заочеревинні вузли, легені, вторинний  больовий синдром кл.гр.II

 

UPD:Шановні друзі! Невикористані кошти за проєктом перенаправлені на проєкт "Артемчик має стати чемпіоном. 2017", за допомогою якого Артемчик зможе отримати декілька курсів лікування. Дякуємо всім за довіру та підтримку!

ID: 2192
Підтримали
Благодійна допомога
10.05.2016 09:43
525,00 грн.
Благодійна допомога
10.05.2016 09:01
25,00 грн.
Благодійна допомога
10.05.2016 07:35
30,00 грн.
Благодійна допомога
10.05.2016 03:42
200,00 грн.
Денис О.
09.05.2016 20:52
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Родина не має коштів на лікування Тетянки
Підтримати
Здоров'я
Родина не має коштів на лікування Тетянки
У віці 5 рочків Тетянці Кекух перевірили цукор у крові і відразу помістили у дитячу лікарню. Після прове…
Подвійна загроза життю Єгора
Підтримати
Здоров'я
Подвійна загроза життю Єгора
У чотири місяці у Єгора діагностували муковісцидоз. Щоб жити, йому потрібно постійно приймати дорогі лік…
Наталочка мріє ходити
Підтримати
Здоров'я
Наталочка мріє ходити
У Наталки паралітичний вивих тазостегнових суглобів. Дівчинка мріє ходити, але тільки операція може набл…
Дніпропетровський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Дніпропетровський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Показати всі