Хвороба, що прийшла назавжди
- Про проєкт
- Донори 3
- Звіти та документи6
- Коментарі
Каріна – творча дівчина, яка любить займатися рукоділлям. Дівчинка росла й розвивалася на рівні з однолітками. У всьому була активна, дуже рідко хворіла. Протягом 6 років паралельно із заняттями в школі навчалася у музичній школі по класу фортепіано.
Цукровий діабет у Каріни виявили в 15 років. Тоді її мама зауважила, що дівчина сильно змінилася – надмірна втома, велика спрага, часте відвідування туалету й різка втрата ваги. Коли звернулися до лікарів, почули невтішну новину про стан доньки. Родині було дуже важко це усвідомити та прийняти. Відклавши всі емоції, вони відразу ж почали лікування, щоб привести дитину в кращий стан. Зараз Каріна перебуває під наглядом лікаря, її стан трішки нормалізувався, але сама хвороба вже нікуди не зникне.
Проживає дівчина з мамою та двома братами. Тато, дідусь та бабуся померли вже досить давно. Дівчина має хороших друзів та щосили продовжує боротися з хворобою. Мама та брати її у цьому підтримують, допомагають.
Мама Каріни працює на декількох роботах, щоб утримувати всю сім’ю та допомогти доньці адаптуватися до нового життя з цукровим діабетом. Та все одно не вистачає коштів, аби забезпечувати дівчину постійним моніторингом (сенсорами). Родина звертається, у нелегкий для них час, за допомогою та підтримкою від небайдужих людей.
| Повне ім’я: | Перепелиця Каріна Володимирівна, 22.02.2010 р. |
| Місто: | с. Клевань, Рівненська обл. |
| Діагноз: | інсулінозалежний цукровий діабет 1 типу |
| ID: | 10906 |
Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!
Підтримати
|
|
Благодійна допомога
19.05.2026 13:29
|
100,00 грн. |
|
|
Благодійна допомога
01.05.2026 11:27
|
100,00 грн. |
|
|
Igor
29.04.2026 22:08
|
15,00 грн. |