"Кілометри добра", Антон Равицький
"Кілометри добра", Антон Равицький
Завершений

"Кілометри добра", Антон Равицький

Проєкт здійснює
Розпочато: 22.03.2017
Київ
Завершений
Всього зібрано
390,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
390,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Я не вірю в те, що одна людина може зробити світ кращим. Потрібно дуже багато спільної роботи. Потрібні фонди, що борються за долі одинаків. Але я вірю, що одна людина може не дати світові стати гіршим. Це і звучить простіше, і легше зробити. Наприклад, можна не відвертатися від людини в біді. Протягнути руку. Почути прохання. "Мобільні клініки для ВІЛ-позитивних дітей" – той самий шанс не дати світові стати гірше. Фонд "АНТИСНІД" – велика організація. "Кілометри добра" – це мультиетапний проєкт Фонду "АНТИСНІД".

Їх величезна системна робота триває роками. А мені потрібно всього кілька годин, можливо, кілька хвилин витратити, щоб людям, які віддають всі сили на добру справу, стало трохи простіше, або не стало важче. Ми ж все це можемо, правда? Кілька гривень, кілька хвилин, кілька метрів ми можемо віддати заради того, щоб завтра було хоча б не гірше, ніж сьогодні. В однієї людини, в однієї дитини. Сподіваюся, що серед вас, друзі, є люди здатні на простий вчинок, на невеличкий внесок. Інакше завтра буде складніше, болючіше, гірше.

Мета цього проєкту – просування активного способу життя та збір коштів на проєкт "Мобільної клініки для ВІЛ-позитивних дітей". Старт проєкту був приурочений до Київського напівмарафону 2016 року, в якому взяли участь українські зірки ТБ і шоу-бізнесу, громадські діячі та представники бізнесу. На наступних етапах цей проєкт підтримували пілоти автомобільної команди Sushiya Racing Team, українські важкоатлети, які представили Україну на літніх Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро, учасники третього київського веломарафону "Київська сотка". Продовження проєкту у 2017 році ознаменоване участю нової команди амбассадорів в Київському напівмарафоні, який відбудеться 9 квітня.

Мобільні клініки працюють в Україні з 2009 року і надають допомогу дітям з ВІЛ, які живуть у найвіддаленіших регіонах України. Завдяки їм діти з маленьких міст отримали доступ до якісної медичної допомоги. Лікарі та соціальні працівники регулярно доставляють медикаменти у віддалені регіони України, які найбільше постраждали від епідемії ВІЛ/СНІДу. Цей проєкт відкриває доступ до якісної медичної допомоги малозабезпеченим сім'ям, допомагає налагоджувати комунікацію лікарів зі столиці та обласних центрів з регіональними лікарнями та спеціалістами, значно збільшує охоплення в обстеженні і спостереженні пацієнтів, консультуванні їх сімей. Також він дає можливість навчання лікарів та створення баз даних пацієнтів в областях, де працюють клініки.

Всі зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю витратних матеріалів для клінік, розширення участі лікарів і соціальних працівників у роботі мобільних клінік. Приєднуйтесь!

ID: 2962
Підтримали
dobro.ua МБФ "Українська Біржа Благодійності"
18.04.2017 13:53
8,99 грн.
Благодійна допомога
07.04.2017 09:30
50,00 грн.
Благодійна допомога
03.04.2017 13:18
100,00 грн.
Ірина M
02.04.2017 12:48
100,00 грн.
Благодійна допомога
27.03.2017 23:54
51,01 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Зроби безпеку лікарів реальністю
Підтримати
Здоров'я
Зроби безпеку лікарів реальністю
Оснащення лікарень сучасним обладнанням та засобами медичного призначення – одна з пріоритетних завдань,…
Кураж: Mental Health 2
Підтримати
Здоров'я
Кураж: Mental Health 2
У серпні Кураж профінансує з прибутку проєкт у сфері ментального здоров'я «Мобільна психологічна бригада…
Скарбничка категорії "Здоров'я"
Підтримати
Здоров'я
Скарбничка категорії "Здоров'я"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на порятунок життя, оплату операцій, закупку медикаментів та обладнання, т…
Будуємо нову "Дачу" разом!
Підтримати
Здоров'я
Будуємо нову "Дачу" разом!
Кожній людині важливо відчувати себе в безпеці, мати можливість пригорнутися до рідних. Особливо дітям, …
Показати всі