"Кілометри добра", Антон Равицький
"Кілометри добра", Антон Равицький
Завершений

"Кілометри добра", Антон Равицький

Проект здійснює
Розпочато: 22.03.2017
Київ
Завершений
Всього зібрано
390,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
390,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Я не вірю в те, що одна людина може зробити світ кращим. Потрібно дуже багато спільної роботи. Потрібні фонди, що борються за долі одинаків. Але я вірю, що одна людина може не дати світові стати гіршим. Це і звучить простіше, і легше зробити. Наприклад, можна не відвертатися від людини в біді. Протягнути руку. Почути прохання. "Мобільні клініки для ВІЛ-позитивних дітей" – той самий шанс не дати світові стати гірше. Фонд "АНТИСНІД" – велика організація. "Кілометри добра" – це мультиетапний проект Фонду "АНТИСНІД".

Їх величезна системна робота триває роками. А мені потрібно всього кілька годин, можливо, кілька хвилин витратити, щоб людям, які віддають всі сили на добру справу, стало трохи простіше, або не стало важче. Ми ж все це можемо, правда? Кілька гривень, кілька хвилин, кілька метрів ми можемо віддати заради того, щоб завтра було хоча б не гірше, ніж сьогодні. В однієї людини, в однієї дитини. Сподіваюся, що серед вас, друзі, є люди здатні на простий вчинок, на невеличкий внесок. Інакше завтра буде складніше, болючіше, гірше.

Мета цього проекту – просування активного способу життя та збір коштів на проект "Мобільної клініки для ВІЛ-позитивних дітей". Старт проекту був приурочений до Київського напівмарафону 2016 року, в якому взяли участь українські зірки ТБ і шоу-бізнесу, громадські діячі та представники бізнесу. На наступних етапах цей проект підтримували пілоти автомобільної команди Sushiya Racing Team, українські важкоатлети, які представили Україну на літніх Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро, учасники третього київського веломарафону "Київська сотка". Продовження проекту у 2017 році ознаменоване участю нової команди амбассадорів в Київському напівмарафоні, який відбудеться 9 квітня.

Мобільні клініки працюють в Україні з 2009 року і надають допомогу дітям з ВІЛ, які живуть у найвіддаленіших регіонах України. Завдяки їм діти з маленьких міст отримали доступ до якісної медичної допомоги. Лікарі та соціальні працівники регулярно доставляють медикаменти у віддалені регіони України, які найбільше постраждали від епідемії ВІЛ/СНІДу. Цей проект відкриває доступ до якісної медичної допомоги малозабезпеченим сім'ям, допомагає налагоджувати комунікацію лікарів зі столиці та обласних центрів з регіональними лікарнями та спеціалістами, значно збільшує охоплення в обстеженні і спостереженні пацієнтів, консультуванні їх сімей. Також він дає можливість навчання лікарів та створення баз даних пацієнтів в областях, де працюють клініки.

Всі зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю витратних матеріалів для клінік, розширення участі лікарів і соціальних працівників у роботі мобільних клінік. Приєднуйтесь!

ID: 2962
Підтримали
Українська Біржа Благодійності
18.04.2017 13:53
8,99 грн.
Благодійна допомога
07.04.2017 09:30
50,00 грн.
Благодійна допомога
03.04.2017 13:18
100,00 грн.
Ірина M
02.04.2017 12:48
100,00 грн.
Благодійна допомога
27.03.2017 23:54
51,01 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Стерильність маленьких пацієнтів понад усе
Підтримати
Здоров'я
Стерильність маленьких пацієнтів понад усе
Коли мова йде про безпеку дітей під час операції, перше, що спадає на думку це: досвід лікарів, якісне і…
Допоможіть наздогнати втрачений час. 7
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть наздогнати втрачений час. 7
Перші хвилини життя цього хлопчика були схожі радше на важку драму, ніж на щасливу історію з хепі-ендом:…
Щастя в її долоньках
Підтримати
Здоров'я
Щастя в її долоньках
Ще в пологовому будинку лікарі помітили пухлину на її правій руці. Пізніше встановили діагноз "лімфангіо…
Мамо, не хвилюйся, я одужаю! 3
Підтримати
Здоров'я
Мамо, не хвилюйся, я одужаю! 3
Відразу після народження Денис потрапив до реанімації через проблеми з диханням. 5 днів лікарі боролися …
Показати всі