Кирило мріє встати з візка. 2
Кирило мріє встати з візка. 2
Завершений

Кирило мріє встати з візка. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 14.01.2019
Київ
Завершений
Всього зібрано
16400,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
16400,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Наш підопічний Кирюша – сирота. Він зростає в інтернатному закладі і, як і кожен вихованець дитячого будинку, не знає, що таке турбота батьків. Хлопчик переніс важку інфекцію центральної нервової системи. У Кирюші нерухома нижня частина тіла, його ніжки деформовані – стопи повернуті всередину. До всього у дитини проблеми з зором, косоокість. Кирюша відстає від однолітків через затримку психо-мовленнєвого розвитку. До цієї купи діагнозів – ще й епілептичні напади, які, на щастя, вдається зупинити завдяки протисудомним препаратам.

Наш підопічний Кирюша – сирота. Він зростає в інтернатному закладі і, як і кожен вихованець дитячого будинку, не знає, що таке турбота батьків. Хлопчик переніс важку інфекцію центральної нервової системи. У Кирюші нерухома нижня частина тіла, його ніжки деформовані – стопи повернуті всередину. До всього у дитини проблеми з зором, косоокість. Кирюша відстає від однолітків через затримку психо-мовленнєвого розвитку. До цієї купи діагнозів – ще й епілептичні напади, які, на щастя, вдається зупинити завдяки протисудомним препаратам.

Страшно навіть уявити, як мучиться це дитя, одначе вихователі не можуть ним натішитися. Навіть у візочку він крутиться навсібіч, йому цікаво все знати і бачити. Вада розвитку зовсім непомітна, Кирюша рахує до 10, знає літери і вчиться читати. Та найбільше він мріє ходити, хоче бігати як однолітки, ганяти м’яча. Він навіть старається ступити на ніжки… Поки через деформацію це неможливо. А ще лікарі в один голос казали: "Хлопчик перспективний", і радили працювати: масажі, лікувальна фізкультура, вправи на розвиток дрібної моторики – щодня Кирюша у дитбудинку опановує своє тіло. 

Завдяки донорам Української Біржі Благодійності у жовтні 2018 року хлопчик пройшов курс масажів та ЛФК в МЦ "Добробут-Поліклініка". На початку реабілітації реабілітологом було відмічено, що у дитини сильна спастика всього тіла, хлопчик натягнутий, як струна. Під час реабілітації Кирюша трохи плакав від болю, але мужньо переносив лікування. Після завершення курсу ЛФК та масажу спаситика зменшилася. І це дає шанс, що хлопчик зможе стати на ніжки, ходити, що він зможе побороти спастику і біль від неї.

Щоб продовжити успіхи Кирюші, йому на сьогодні потрібна реабілітація в РЦ "Вільний Рух", де йому будуть надані такі потрібні і важливі послуги, а саме консультація лікаря-невролога, лікаря з ЛФК, фізіотерапевта. Було проведено лікувальний масаж, розробку суглобів, парафінові, грязьові аплікації, кінезіотерапію (лікувальна гімнастика, підвісна терапія, заняття на тренажерах), гідромасажні ванни, вібромасаж, світлотерапію, аромотерапію, а також сеанси з логопедом, психологом та заняття в басейні. Вартість такої реабілітації складе 16 400 грн.

Згідно зі статтею 226 та 229 СК України, особисті дані дитини з інтернатної системи мають бути збережені у таємниці і не повинні публікуватися. У статті 168 КК України вказані санкції щодо здійснення публікації особистих даних дитини. Але згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №905 від 08.10.2008 р., пункт 46 та 47 дозволяє розміщення фотографії, імені та статусу дитини. Хоч нам і не можна розміщувати детальну інформацію про дитину на зразок прізвища, дати та місця народження тощо, ми впевненні, що дитина потребує допомоги. Особисто з ним знайомі, організовували для нього обстеження, разом із супроводжувачами здійснили огляд усіма необхідними лікарями-спеціалістами. З лікарями вели діалоги на предмет лікування дитини, її реабілітації.

 

 

Ім'я: Кирило

Діагноз: наслідок перенесеної нейроінфекції, спастичний тетрапарез з переважним ураженням нижніх кінцівок зі стійкими вираженими руховими порушеннями (GMFCS IV рівня), затримка психо-мовленнєвого розвитку, симптоматична епілепсія, клініко-медикаментозна ремісія, лівосторонній крипторхизм, косоокість, що сходиться, обох очей, еквінусна установка стоп

ID: 4722
Підтримали
Благодійна допомога
16.01.2019 14:07
0,91 грн.
Благодійна допомога
15.01.2019 21:14
788,00 грн.
Благодійна допомога
15.01.2019 21:03
51,01 грн.
Благодійна допомога
15.01.2019 11:03
101,83 грн.
Благодійна допомога
15.01.2019 10:55
15000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Доля Артема – боротися і перемагати
Підтримати
Здоров'я
Доля Артема – боротися і перемагати
Після народження Артемові не давали шансів на життя: кома, судоми, пневмонія, гіпоксія та багато інших с…
Мобільна стоматологія
Підтримати
Здоров'я
Мобільна стоматологія
Завдяки цьому проєкту ми придбаємо автомобіль для мобільної стоматології та необхідні матеріали для ліку…
Центр "ЄВА" потребує допомоги. Частина 2
Підтримати
Здоров'я
Центр "ЄВА" потребує допомоги. Частина 2
"ЄВА" – це центр оздоровлення дітей та отримання послуг реабілітації з можливістю відпочинку та соціаліз…
Боротьба за життя Деміра
Підтримати
Здоров'я
Боротьба за життя Деміра
Демір народився здоровим, як всі, включно з лікарями, думали. Зростав і розвивався, можливо, дещо трішки…
Показати всі