Кирило мріє встати з візка. 2
Кирило мріє встати з візка. 2
Завершений

Кирило мріє встати з візка. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 14.01.2019
Київ
Завершений
Всього зібрано
16400,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
16400,00 грн.

Наш підопічний Кирюша – сирота. Він зростає в інтернатному закладі і, як і кожен вихованець дитячого будинку, не знає, що таке турбота батьків. Хлопчик переніс важку інфекцію центральної нервової системи. У Кирюші нерухома нижня частина тіла, його ніжки деформовані – стопи повернуті всередину. До всього у дитини проблеми з зором, косоокість. Кирюша відстає від однолітків через затримку психо-мовленнєвого розвитку. До цієї купи діагнозів – ще й епілептичні напади, які, на щастя, вдається зупинити завдяки протисудомним препаратам.

Наш підопічний Кирюша – сирота. Він зростає в інтернатному закладі і, як і кожен вихованець дитячого будинку, не знає, що таке турбота батьків. Хлопчик переніс важку інфекцію центральної нервової системи. У Кирюші нерухома нижня частина тіла, його ніжки деформовані – стопи повернуті всередину. До всього у дитини проблеми з зором, косоокість. Кирюша відстає від однолітків через затримку психо-мовленнєвого розвитку. До цієї купи діагнозів – ще й епілептичні напади, які, на щастя, вдається зупинити завдяки протисудомним препаратам.

Страшно навіть уявити, як мучиться це дитя, одначе вихователі не можуть ним натішитися. Навіть у візочку він крутиться навсібіч, йому цікаво все знати і бачити. Вада розвитку зовсім непомітна, Кирюша рахує до 10, знає літери і вчиться читати. Та найбільше він мріє ходити, хоче бігати як однолітки, ганяти м’яча. Він навіть старається ступити на ніжки… Поки через деформацію це неможливо. А ще лікарі в один голос казали: "Хлопчик перспективний", і радили працювати: масажі, лікувальна фізкультура, вправи на розвиток дрібної моторики – щодня Кирюша у дитбудинку опановує своє тіло. 

Завдяки донорам Української Біржі Благодійності у жовтні 2018 року хлопчик пройшов курс масажів та ЛФК в МЦ "Добробут-Поліклініка". На початку реабілітації реабілітологом було відмічено, що у дитини сильна спастика всього тіла, хлопчик натягнутий, як струна. Під час реабілітації Кирюша трохи плакав від болю, але мужньо переносив лікування. Після завершення курсу ЛФК та масажу спаситика зменшилася. І це дає шанс, що хлопчик зможе стати на ніжки, ходити, що він зможе побороти спастику і біль від неї.

Щоб продовжити успіхи Кирюші, йому на сьогодні потрібна реабілітація в РЦ "Вільний Рух", де йому будуть надані такі потрібні і важливі послуги, а саме консультація лікаря-невролога, лікаря з ЛФК, фізіотерапевта. Було проведено лікувальний масаж, розробку суглобів, парафінові, грязьові аплікації, кінезіотерапію (лікувальна гімнастика, підвісна терапія, заняття на тренажерах), гідромасажні ванни, вібромасаж, світлотерапію, аромотерапію, а також сеанси з логопедом, психологом та заняття в басейні. Вартість такої реабілітації складе 16 400 грн.

Згідно зі статтею 226 та 229 СК України, особисті дані дитини з інтернатної системи мають бути збережені у таємниці і не повинні публікуватися. У статті 168 КК України вказані санкції щодо здійснення публікації особистих даних дитини. Але згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №905 від 08.10.2008 р., пункт 46 та 47 дозволяє розміщення фотографії, імені та статусу дитини. Хоч нам і не можна розміщувати детальну інформацію про дитину на зразок прізвища, дати та місця народження тощо, ми впевненні, що дитина потребує допомоги. Особисто з ним знайомі, організовували для нього обстеження, разом із супроводжувачами здійснили огляд усіма необхідними лікарями-спеціалістами. З лікарями вели діалоги на предмет лікування дитини, її реабілітації.

 

 

Ім'я: Кирило

Діагноз: наслідок перенесеної нейроінфекції, спастичний тетрапарез з переважним ураженням нижніх кінцівок зі стійкими вираженими руховими порушеннями (GMFCS IV рівня), затримка психо-мовленнєвого розвитку, симптоматична епілепсія, клініко-медикаментозна ремісія, лівосторонній крипторхизм, косоокість, що сходиться, обох очей, еквінусна установка стоп

ID: 4722
Підтримали
Благодійна допомога
16.01.2019 14:07
0,91 грн.
Благодійна допомога
15.01.2019 21:14
788,00 грн.
Благодійна допомога
15.01.2019 21:03
51,01 грн.
Благодійна допомога
15.01.2019 11:03
101,83 грн.
Благодійна допомога
15.01.2019 10:55
15000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Допомога малюкам
Підтримати
Здоров'я
Допомога малюкам
Мета цього проєкту – закупити комплект камери зволожувача для інкубатора, що допомагає виходжувати перед…
Допоможи Міланці затанцювати вальс!
Підтримати
Здоров'я
Допоможи Міланці затанцювати вальс!
Міланка мріє "перетанцювати" ДЦП. Для цього їй потрібно пройти курс реабілітації у Центрі фізичної реабі…
Боротьба за можливість дихати
Підтримати
Здоров'я
Боротьба за можливість дихати
Страшна хвороба Дюшенна позбавила Ярослава здатності ходити. На жаль, серцеві та дихальні м’язи хлопчика…
Хоч когось врятувати від пекла вдома
Підтримати
Здоров'я
Хоч когось врятувати від пекла вдома
Життя може стати пеклом, коли хтось у родині захворів і став "лежачим". Як дати раду всьому, як впоратис…
Показати всі