Кисень врятує життя немовля
Кисень врятує життя немовля
Завершений

Кисень врятує життя немовля

Розпочато: 09.09.2014
Рівне
Завершений
Всього зібрано
30150,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
30150,00 грн.

Повітря на 21% складається з кисню – без нього неможливе життя. В організмі людини кисень вступає в хімічні реакції та відіграє важливу роль в забезпеченні всіх клітин обміном енергії. Кисень відновлює всі процеси всередині нас. Досить часто кисень використовують для недоношених дітей, у яких нерозкриті легені. Щоб допомогти цим діткам, потрібне подавати їм кисень потрібної температури та вологості, а інакше це може призвести до негативних наслідків. Ці питання вирішують апарати кисневої терапії, на які ми і збираємо кошти.

Коли народжується дитинка, вага якої 1 000 грамів, її легені незрілі, "нерозкриті", дихати така дитинка не може і потребує штучної вентиляції легень із введенням спеціальних препаратів та додаткового кисню. Такі дітки лікуються в реанімаціях. Після того, як дитинка починає дихати самостійно (а це може бути як через 4-7 днів, так і через 1-2 місяці), її потреба в кисні не зникає, тільки тепер вона отримує кисень через маску. Як правило, такі дітки переводяться в відділення другого етапу виходжування недоношених дітей. До найчастіших та небезпечних негативних ефектів кисневої терапії належать ураження головного мозку, легень та органів зору. Високі концентрації кисню призводять до необоротної загибелі нервових клітин, внаслідок чого дитина буде відставати у розумовому розвитку від своїх однолітків. Негативним впливом кисню на органи зору є ретинопатія недоношених, внаслідок чого може розвинутись сліпота.

А більше за все страждають легені. Вони пошкоджуються неконтрольованою концентрацією кисню, відсутністю адекватного його зволоження та підігріву. В нашому відділенні є 10 кисневих точок, та немає жодного спеціального апарату, який задає відповідну концентрацію кисню, підігріває та зволожує його. Ми подаємо кисень дітям через кисневі банки, в яких бурлить дистильована вода (це ніби зволоження), а від банки до дитини іде трубочка, яку ми намагаємося зігріти, хоча лікарі усвідомлюють, що ні зволоження, ны підігріву, ані тим паче достатньої концентрації кисню таким методом не досягнути.

Мета проєкту – зібрати кошти на 2 спеціальні кисневі змішувачі НС-150 у Рівненську обласну дитячу лікарню. Завдяки цим пристроям вибирається необхідна концентрація кисню від 21% до 100%, виставляється певна його температура та потік, з яким він має подаватись, а проходить все через спеціальну камеру зволоження. Отже, діти можуть отримувати зволожений, підігрітий кисень певної концентрації. І в залежності від стану дитини це можна контролювати та змінювати.

Тільки в наших руках зробити шкідливе корисним. Ми разом допоможемо вирости нашим діткам здоровими та розумними. Вони відчують нашу турботу і щирість, а згодом своїми очима побачать наскільки наш світ добрий!

ID: 1088
Підтримали
Благодійна допомога
06.12.2014 21:53
1040,00 грн.
Благодійна допомога
06.12.2014 21:49
50,00 грн.
Ніна Бойчук
06.12.2014 19:48
50,00 грн.
Благодійна допомога
06.12.2014 19:46
50,00 грн.
Благодійна допомога
06.12.2014 14:18
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Обладнання для лікарні в Донецькій області!
Підтримати
Здоров'я
Обладнання для лікарні в Донецькій області!
Лікарня у Донецькій області критично потребує медичного обладнання у вигляді резектоскопа. Заклад розрах…
Допоможіть повернути втрачене здоров’я військових
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть повернути втрачене здоров’я військових
Завдяки проєкту ми закупимо апарат пасивної реабілітації плеча та апарат пасивної реабілітації для сугло…
Арт-терапія для дітей Героїв
Підтримати
Здоров'я
Арт-терапія для дітей Героїв
Цей проєкт – допомога дітям, які втратили одного або обох батьків внаслідок війни. З вашою підтримкою ми…
Я буду ходити, мрії здійснюються!
Підтримати
Здоров'я
Я буду ходити, мрії здійснюються!
Максимкові вже 8 років, у нього ДЦП. Він все розуміє, все показує, але нічого не може вимовити. Йому пот…
Показати всі