Корекційні заняття для дітей з аутизмом
Корекційні заняття для дітей з аутизмом
Завершений

Корекційні заняття для дітей з аутизмом

Проєкт здійснює
Розпочато: 07.02.2019
Вінниця
Завершений
Всього зібрано
2820,41 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
2820,41 грн.

П'ятеро хлопчиків є учасниками унікального проєкту. Ми вперше допомагаємо діткам з аутизмом соціалізуватись у цьому світі. Багато хто вважає, що дитина з аутизмом не така, як усі, що вона не може вчитись, спілкуватись, говорити, бути на рівних з іншими дітьми. Але це не так. І наші п'ятеро мужніх хлопців доведуть вам це. Три місяці тому ми почали перший на Вінничині пілотний проєкт допомоги таким діткам. Лише одне заняття з дефектологом на тиждень упродовж трьох місяців, і діти вже показали неабиякий результат.

Просто прочитайте і спробуйте осягнути, як багато ці дітки змогли досягти за такий короткий термін. І що ще зможуть, якщо проєкт продовжиться!

Ярослава Безрученко, мама Святослава: "З того моменту, відколи Святослав почав відвідувати заняття з дефектологом, він став більш організованим, краще розуміє звернену мову, все краще виконує поставлені задачі. В його лексиконі з’явилися нові слова, помітне розширення словникового запасу".

Світлана Войтенко, мама Михайла: "Ділюсь з Вами успіхами Михайла. За останні три місяці син став краще розуміти звернену мову, вивчив нові дієслова, почав додавати та віднімати, краще читати, виконувати вказівки, розрізняти пори року. вирізати, у нього частіше виникає спонтанна мова. Навчання допомагає нам ефективніше проводити домашні заняття, а заняття з дефектологом допомагають в соціалізації і навичкам комунікації з чужими людьми".

Подзігун Олена, мама Артема: "Заняття для Артема виявились дуже корисними, завдяки ним ми в повній мірі зрозуміли стан нашого сина, як з ним працювати і будувати стосунки в подальшому. Говорити про якісь великі успіхи зарано, та ми навчилися розв'язувати прості приклади, в Артема покращилась звернена мова, він вчиться сидіти на занятті".

Сологуб Антоніна, мама Сашка: "Заняття дуже корисні для мого сина. Вони стимулюють йог до різного виду діяльності, освоєння соціальних навичок, альтернативної комунікативності. За час, що ми займаємось, син освоює ази альтернативної комунікації, дуже старається і освоює перші навички письма, у нього покращився зоровий контакт. Також покращились навички самообслуговування. Він сам застібає блискавки, а коли дефектолог його за це похвалила, син був таким щасливим, стільки радості було в його очах! І головне наше досягнення у тому, що він займається годину, до цього було 20-30 хв". 

Але без вашої підтримки ми не зможемо продовжити займатися з такими дітками. Допоможіть нам!

 

Цей проєкт було відмінено, зібрана сума становить 2820.41 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проєкту.

ID: 4768
Підтримали
Vedmid
06.08.2019 20:14
50,92 грн.
Благодійна допомога
03.08.2019 11:01
509,81 грн.
Благодійна допомога
09.06.2019 06:36
50,00 грн.
Vedmid
03.06.2019 22:46
101,83 грн.
Благодійна допомога
21.05.2019 12:43
300,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Важкі випробування Олега. 2
Підтримати
Здоров'я
Важкі випробування Олега. 2
Коли маленькому Олегу виповнилося 8 місяців, його мама зрозуміла, що з сином щось не так – і її побоюван…
Харків. Психологічна допомога дітям та батькам. 2
Підтримати
Здоров'я
Харків. Психологічна допомога дітям та батькам. 2
Сьогодні, коли війна в Україні триває вже другий рік, потреба у психологічній допомозі не зникає. Харків…
Життя Михайла залежить від електроенергії
Підтримати
Здоров'я
Життя Михайла залежить від електроенергії
Тяжка хвороба щоденно завдає ударів по організму підлітка: не дає Михайлу вільно дихати, рости, радіти ш…
Допоможемо Ромці стати на ноги!
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Ромці стати на ноги!
В один і три місяці Ромчику встановили страшний діагноз – ДЦП, подвійна геміплегія, затримка розвитку та…
Показати всі