Кожен день Діми - боротьба з хворобою
Кожен день Діми - боротьба з хворобою
Завершений

Кожен день Діми - боротьба з хворобою

Розпочато: 03.10.2013
Дніпропетровск
Завершений
Всього зібрано
73740,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
73740,00 грн.

Дізнавшись про вагітність, ми дуже зраділи і чекали з нетерпінням нашого первістка. Але радість була затьмарена важкими пологами і діагнозом у маленького Діми - муковісцидоз. Хвороба вражає залози зовнішньої секреції, страждають легені і травна система. Тепер Дімі постійно потрібні спеціальні препарати муколітики, що розріджують слиз. Вони коштують недешево, а фінансові ресурси нашої сім'ї майже вичерпалися. Будь ласка, допоможіть!

Вагітність протікала важко, з ускладненнями. Не виключенням стали і пологи. На 38 тижні почалося відшарування плаценти і кровотеча, завдяки досвідченим лікарям було зроблено екстрений кесарів розтин і Діму врятували. Після народження Діми ми з полегшення зітхнули, думали, що наші випробування позаду, а попереду щасливе майбутні разом із сином і радість бути мамою і папою. Але наша радість незабаром була затьмарена результатами неонатального скринінгу. Нам повідомили, що у Діми муковісцидоз, вроджене генетичне захворювання, яке вражає залози зовнішньої секреції, і проявляється важкими порушеннями функцій органів дихання, шлунково-кишкового тракту. Незважаючи на юний вік, Діма цінує життя, і кожен день пізнає світ з неймовірною завзятістю і наполегливістю, чинячи опір хвороби та її проявам. Кожен день для Діми - це постійна боротьба з хворобою.

Для того щоб і далі продовжувати радіти життю і досягати нових висот, Дімі необхідні постійно, протягом усього життя, ліки. Часто у великих дозах. Щодня йому необхідні муколітики - речовини, що руйнують слиз, також потрібні інгалятори . Для того щоб рости, додавати у вазі і розвиватися, Діма має отримувати спеціальне харчування і з кожним прийомом їжі повинен отримувати ферменти - інакше їжа не засвоюється. Йому необхідні спеціальні суміші з високим вмістом білка. Одним з патологічних процесів під час муковіцідозу є порушення всмоктування вітамінів і антиоксидантів. Тому щодня Діма приймає спеціальні водорозчинні форми вітамінів. Часто необхідні антибіотики - вони дозволяють контролювати інфекції органів дихання і призначаються для профілактики. Так само потрібні препарати, що розріджують жовч і поліпшують функцію печінки. Щодня - дихальна гімнастика і спеціальні вправи, спрямовані на видалення мокротиння з легенів за допомогою м'ячів та іншого обладнання.

Всі ці препарати, заходи і процедури забирають багато часу, сил і грошей. Тому ми дуже просимо всіх добрих людей, у кого є така можливість, допомогти нам з придбанням головних ліків - муколітиків. Отримуючи препарати та лікувальну терапію, Діма має шанс прожити довге і щасливе життя, а це наша найголовніша мрія!

Ім'я:  Хачко Дмитро,  31.01.2013 р.н.

Місто: Дніпропетровськ

Діагноз:Муковісцидоз з панкреатичної недостатністю

ID: 726
Підтримали
Благодійна допомога
18.10.2013 19:09
50,00 грн.
Благодійна допомога
18.10.2013 19:05
846,00 грн.
Благодійна допомога
18.10.2013 19:03
34,00 грн.
Благодійна допомога
18.10.2013 18:15
20,00 грн.
Благодійна допомога
18.10.2013 18:06
10,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Хібукі терапія
Підтримати
Здоров'я
Хібукі терапія
Завдяки проєкту діти будуть мати можливість знайти свого песика-обіймаку, який допоможе впоратися з боле…
Терміновий апарат діагностики слуху дітей!
Підтримати
Здоров'я
Терміновий апарат діагностики слуху дітей!
Завдяки проєкту ми закупимо аудіометр для Словʼянської дитячої лікарні. Тільки за минулий 2022 рік у тут…
Під подвійним тиском
Підтримати
Здоров'я
Під подвійним тиском
Іллі діагностували цукровий діабет рік тому в Польщі, куди він був змушений переїхати через постійні обс…
Незламна мама: відроджуємо жінок задля відродження України
Підтримати
Здоров'я
Незламна мама: відроджуємо жінок задля відродження України
Ми збираємо кошти на реабілітацію 100 осіб – жінок і дітей, які постраждали від війни в Україні. (У варт…
Показати всі