Краплинки, що рятують життя
Краплинки, що рятують життя
Завершений

Краплинки, що рятують життя

Розпочато: 19.06.2023
Україна
Завершений
Всього зібрано
755955,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
755955,00 грн.

Передчасні пологи – величезна проблема нашого сьогодення, і ніхто з лікарів не може на 100% передбачити передчасні терміни пологів у жінок. Все ще накладається на величезний стрес, обстріли, окупацію та відсутність доступу до вчасної діагностики або допомоги. Майже завжди ці пологи несподівані, вони лякають невідомістю результату, переживаннями, адже на перший план виходять страхи за здоров'я малюка, який народиться недоношеним. 

Сучасні методи надання невідкладної допомоги та виходжування дітей, народжених в терміні від 26 до 28 тижнів, дозволяють більшості дітей зберегти життя. А удосконалення невідкладної допомоги у неонатології є найважливішим чинником зниження смертності та інвалідизації новонароджених дітей. Але тут все залежить не тільки від професійності команди лікарів та медсестер, а й від наявності всіх необхідних медичних та технічних засобів. 

Основна місія і мета фахівців відділення реанімації та інтенсивної терапії – зберегти життя малюкові з найменшими негативними наслідками для його здоров'я. У відділення реанімації та інтенсивної терапії надходять діти з різноманітною перинатальною патологією. Зазвичай їм потрібна штучна вентиляція легенів, парентеральне харчування, інфузійна терапія, корекція та відновлення важливих функцій організму. Сюди ж переводять і глибоко недоношених малюків із низькою масою тіла, у яких нерідко спостерігаються важкі порушення в стані здоров'я. 

Ці відділення, на перший погляд, виглядають як космічний корабель, адже навколо кожної дитини має бути безліч апаратів, а сам малюк живе в прозорому будинку (інкубаторі), що захищає від шуму та яскравого світла. Дітям, які не можуть самостійно харчуватися, через спеціальний зонд вводяться поживні розчини. Також за необхідності застосовуються препарати для регулювання частоти серцевих скорочень, стимуляції дихання, кров'яного тиску, ультразвук. Ці маніпуляції мають проходити по чіткій визначеній схемі та з правильним дозуванням, адже кожна зайва або недоотримана крапля може стати смертельною. 

За такі правильні та вчасні краплинки харчування та прийому ліків відповідає інфузійна терапія. Її вважають однією з найважливіших лікувальних заходів під час виходжування недоношених діток, що покликана вирішувати широке коло медичних завдань. Жодна з сучасних методик інтенсивної терапії і реанімації не обходиться без застосування інфузії. 

Сучасна інфузійна терапія у багатьох випадках вимагає введення препарату протягом тривалого часу мікродозами, що технічно неможливо без інфузійних шприцевих насосів дозаторів (інфузоматів) для інфузійної терапії. Це пристрої, що дозволяють точно розрахувати необхідну дозу і швидкість введення лікарського засобу, а також захищають від попадання в вену повітря після закінчення процедури. Без них неможливо виходити дитину. 

Тепер ви зрозуміли, чому в кожної дитини іноді може бути не один і не два інфузомати при виходжуванні? Комусь потрібні введення одних ліків та харчування, комусь декількох препаратів, а комусь і зовсім трьох-чотирьох. 

Наш проєкт амбітний, але ми маємо допомогти. Зібравши всю необхідну суму ми закупимо та передамо в 5 українських лікарень з різних куточків країни по два інфузомати, що допоможе їм в порятунку життів дітей. 

Допомогу отримають:

- КНП "Івано-Франківський обласний перинатальний центр ІФ ОР",

- Перинатальний центр ІІ рівня, КНП "Покровська клінічна лікарня", 

- КНП "Хмельницька обласна лікарня" ХОР,

- Відокремлений підрозділ "Лікарня Святого Миколая! (КНП "1 Територіальне медичне обʼєднання м. Львова),

- Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня.

Будемо вдячні за будь-яку допомогу та підтримку! Віримо, що сучасний розвиток неонатології дає змогу забезпечити виживання більшості дітей, які народилися недоношеними. І завдяки цьому проєкту буде врятовано сотні життів маленьких українців. 

ID: 8829
Підтримали
Monobank
07.08.2023 10:57
332444,78 грн.
Bunny nail cafe
05.08.2023 11:56
981,00 грн.
Благодійна допомога
04.08.2023 19:54
100,00 грн.
Благодійна допомога
03.08.2023 10:18
100,00 грн.
Михаил
02.08.2023 22:42
1000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Нове життя під час війни
Підтримати
Здоров'я
Нове життя під час війни
В Запорізький пологовий будинок дуже необхідне медичне обладнання для надання повноцінної медичної допом…
Давид прагне мати здорове дитинство
Підтримати
Здоров'я
Давид прагне мати здорове дитинство
Довгоочікуваний Давид народився і ріс здоровим хлопчиком… до 4 місяців. Після цього малюк почав відстава…
Медична допомога дітям, постраждалим через війну!
Підтримати
Здоров'я
Медична допомога дітям, постраждалим через війну!
Завдяки проєкту ми закупимо автоматичний ендоскопічний репроцесор у Запорізьку обласну клінічну дитячу л…
Віра в щасливе дитинство та життя!
Підтримати
Здоров'я
Віра в щасливе дитинство та життя!
Дмітрій дуже розумний та кмітливий хлопчик. Проявляє цікавість до всіх чоловічих справ та намагається за…
Показати всі