Крик душі
Крик душі
Завершений

Крик душі

Проєкт здійснює
Розпочато: 25.02.2014
Черкаська обл
Завершений
Всього зібрано
30140,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
30140,00 грн.

Іринка більше не може сміятися, плакати та навіть ходити. Однак здоров’я та посмішку маленької дівчинки можна повернути. Ірі потрібна повторна операція, яка допоможе вилікуватися. Щоб її здійснити необхідно купити спеціальні вартісні мікроматеріали. У медичному закладі таких засобів немає, тому батьки вимушені шукати можливість придбати їх самостійно. Ціна медичних матеріалів для операції складає 30 140 грн.

У маленької Ірочки вже була одна операція. Батьки сподівалися, що це фініш у перегонах за здоров'ям дитини. Іра має вроджений дефект — розростання судин у головному мозку. Перша операція дозволила частково усунути проблему, але дівчинці потрібно провести другий етап хірургічного лікування.

Сім'я дівчинки - з невеликого села на Черкащині. Мама - домогосподарка і доглядає донечку, а тато - водій у місцевому сільському господарстві. Коли постало питання першої операції, то кошти збирали всім районом кілька місяців. Зараз у Ірочки стільки часу немає. Батьки просять допомоги у всіх небайдужих людей.

Народження донечки сім'я чекала довгих 5 років. Коли мама завагітніла, щастю не було меж. Вагітність та пологи пройшли добре, ніяких симптомів та натяків на хворобу дівчинки не було. Через деякий час батьки насторожились — щось із дитиною було не так. Обстеження показали, що у дівчинки вроджена вада судин головного мозку, яка спричиняє гідроцефалію. Простіше кажучи, там де повинна бути одна судина, їх десять. Це шкодить не лише кровообігу, а й забезпеченню мозку киснем. Наповнені судини, через те, що їх багато, тиснуть на шлуночки мозку, а це спричиняє гідроцефалію, високий тиск у голові. Дівчинці зробили першу операцію і заклеїли “непотрібні” судини. Потрібен був час на відновлення і пацієнтку направили додому. За цей час Ірочка ніби народилася знову — вчилася тримати голівку, сидіти, рухати ногами та руками. Але Іра не сміється, не плаче, самостійно не ходить.

Тепер настав час другого етапу лікування. Лікарі планують усунути дефект “основних” судин. Це не лише забезпечить природній кровообіг головного мозку, а й усуне гідроцефалію. Аби операція відбулася, необхідно терміново придбати спеціальний матеріал для хірургічного втручання, вартістю більше 30 тисяч гривень. Таких грошей батьки Іри не мають і зібрати швидко самотужки не зможуть. Батьки хворої дівчинки просять усіх добрих людей про допомогу!

Ім’я: Петько Ірина Анатолівна, 2 роки

Місто: с.Ковалівка, Драбівський р-ну Черкаської обл.

Діагноз: Альвеолярна мальформація вени Галена

ID: 871
Підтримали
Р Г
13.03.2014 10:12
2866,00 грн.
Благодійна допомога
13.03.2014 10:02
9,00 грн.
Благодійна допомога
13.03.2014 09:08
30,00 грн.
Благодійна допомога
13.03.2014 08:40
30,00 грн.
Благодійна допомога
13.03.2014 01:08
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Надія для нового життя
Підтримати
Здоров'я
Надія для нового життя
Впевнені професіонали, аналітичний розум та вправні руки – це необхідність для прийняття нового життя на…
Тільки б не упустити мій шанс! 2
Підтримати
Здоров'я
Тільки б не упустити мій шанс! 2
Пологи, під час яких маленька Діана зʼявилася на світ, були важкими. Крихітка пережила важку асфіксію та…
Київський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Київський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Важкі випробування Олега. 2
Підтримати
Здоров'я
Важкі випробування Олега. 2
Коли маленькому Олегу виповнилося 8 місяців, його мама зрозуміла, що з сином щось не так – і її побоюван…
Показати всі