Крихітка-воїн
Крихітка-воїн
Завершений

Крихітка-воїн

Проект здійснює
Розпочато: 23.01.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
120000,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
120000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Дитя війни – Олег Могильний. У родини волонтерів-медиків народився недоношений хлопчик, 6-місячна дитина вагою 1 350 грамів. Тепер у них розпочалася ще одна війна – за життя їхнього хлопчика. Зараз він перебуває в реанімації. І без дорогих медикаментів, на які так бракує грошей, самостійно вони в ній не переможуть.

На вівтар перемоги вони поклали все – серця волонтерів-медиків Тетяни та Олега вже рік б’ються в унісон із життям країни. З перших днів вони опинилися серед тих, хто вийшов на вулиці столиці проти насилля та безладдя, хто вийшов та не зміг повернутися додому, поки все не скінчилося. Вони надавали першу допомогу пораненим, виносили вбитих, готували їжу та будували барикади. Батько Олега навіть схопив інфаркт. Згодом він був поранений. Довелося видалити ребро.

У розпал війни на Сході стало відомо, що Тетяна при надії. Ані здоров’я чоловіка, ані її вагітність не зупинили жінку в бажанні допомагати. Олег та Тетяна організували збір гуманітарної допомоги, вони – волонтери організації "Допомога армії України в Києві". Продукти, одяг, обмундирування, медикаменти – все це збирала та сортувала в тому числі і вагітна Таня. Намагалася берегтися, але потрапила до лікарні із розривом пухиря. Акушери стримували народження до останнього.

Він народився на 28 тижні. Це – сьома дитина в родині. Хлопчик вагою 1 350 грамів, на зріст – 36 сантиметрів. Немовля спромоглося лише на перший крик, потім легені відмовилися працювати. Організм ще не сформувався повністю. В реанімації перинатального центру пологового будинку №7 йому створили штучні умови. Таких діток там рятують.

Але ресурси родини, яка все віддавала на фронт, дуже обмежені. Три тижні життя хлопчика вони витрачалися, не прохаючи про допомогу. Але тепер, розуміють, що сил забракло. Кожного дня на медикаменти та штучне харчування потрібно близько 2 000 гривень.

За життя Олежика вболівають навіть на фронті, в батальйоні ОУН, там теж знають, що в побратима народився син, та обіцяють: коли повернуться на ротацію, обов’язково приїдуть на виписку. Ще одного воїна. Ще одного українця.

 

ПІБ: Могильний Олег Олегович, 03.01.2015 р.

Місто: Київ

Діагноз: передчасні пологи, дитина з’явилася недоношеною, на 28 тижні (здорова народжується на 35-36), саме стільки немовля тепер перебуватиме в пологовому відділенні в умовах реанімації на штучній вентиляції легенів, сама дитина не дихає, на штучному харчуванні. Виявлених патологій немає, дитина може бути виписана абсолютно здорова, як і після звичайних пологів.

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Українська Біржа Благодійності
27.01.2015 11:54
5,00 грн.
Благодійна допомога
27.01.2015 11:47
50,00 грн.
Благодійна допомога
26.01.2015 21:45
200,00 грн.
Благодійна допомога
26.01.2015 21:29
100,00 грн.
Благодійна допомога
26.01.2015 21:27
665,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Бути здоровим, як сестра! 4
У Максима ДЦП та спастична диплегія. Малюк довгий час не тримав голову, не міг сидіти, стояти. В 2.5 рок…
Підтримати
Здоров'я
Допомогти немовлятам вижити!
Кожен, хто коли-небудь бачив передчасно народжену дитину, не зможе це забути. Крихітні пальчики, шкіра т…
Підтримати
Здоров'я
Зроби безпеку лікарів реальністю
Оснащення лікарень сучасним обладнанням та засобами медичного призначення – одна з пріоритетних завдань,…
Підтримати
Здоров'я
Дорослим пацієнтам теж боляче і важко
Чи задаємося ми питанням, як від онкології лікуються дорослі пацієнти? Чи боляче їм також, як і дітям? Ч…
Показати всі