Крихітка зможе бачити!
Крихітка зможе бачити!
Завершений

Крихітка зможе бачити!

Проєкт здійснює
Розпочато: 05.07.2018
Харків
Завершений
Всього зібрано
6851,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
6851,00 грн.

Маленькій Мар'яні з Харкова вже півтора рочка. Складно складається життя у цієї дівчинки. Уже в 2-місячному віці лікарі запідозрили можливу проблему із зором. Подальше обстеження підтвердило важкий діагноз – ретинобластома лівого ока. Хвороба їй передалася у спадок від мами. Це захворювання піддається лікуванню, але біда в тому, що батьки Мар'яни самі інваліди по зору і не можуть самостійно забезпечити дороге лікування для своєї дівчинки.

Рік тому донори УББ вже допомагали цій дитині (попередній проєкт тут). Завдяки їм крихітка пройшла лікування хіміотерапією. Сьогодні їй знову потрібна допомога в придбанні медикаментів. Мар'яна вже пережила операцію на лівому оці, і тепер вона проходить курси хіміотерапії. Дитину доводиться возити з Харкова до Одеси для основного лікування. Батькам-інвалідам це дається непросто. Але якщо запустити хворобу, то в подальшому це призведе до фатальних наслідків. І результати лікування є: дитина росте і розвивається. А значить, все не марно.

Мар'яні знову необхідна 1 упаковка "Алкерану" на суму 6 851 грн. У неї може все складеться добре. Лікарі можуть зберегти Мар'яні око. Їй можна і потрібно допомогти. Підтримаємо Мар'яночку! Вона може бути повністю здоровою!

 

ПІБ: Синюка Мар’яна Сергіївна, 20.01.2017 р.

Місто: Харків

Діагноз: ретинобластома ОС–T 2 N0 M0, ентеропатія, функціональне порушення ЖКТ, вторинна транзиторна лактозна недостатність

ID: 4204
Підтримали
Благодійна допомога
10.07.2018 12:11
0,03 грн.
Благодійна допомога
09.07.2018 15:33
980,00 грн.
Благодійна допомога
09.07.2018 13:12
712,83 грн.
Іра Чарковська
09.07.2018 07:44
500,00 грн.
Благодійна допомога
09.07.2018 00:52
203,67 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Женя прагне жити повним життям
Підтримати
Здоров'я
Женя прагне жити повним життям
Уже два роки життя Євгенія пов’язане з постійною боротьбою – у нього цукровий діабет 1 типу. Його хвороб…
Медична допомога для малят та їх мам
Підтримати
Здоров'я
Медична допомога для малят та їх мам
Завдяки проєкту ми закупимо високоточний коагулятор у Волинське обласне медичне об’єднання захисту матер…
Яна бореться – ми поруч
Підтримати
Здоров'я
Яна бореться – ми поруч
Дитинство Яночки з Царичанки завершилося у 9 місяців, коли у неї розвинувся вірусний енцефаліт. Сьогодні…
Анастасія має шанс розвиватися без болю
Підтримати
Здоров'я
Анастасія має шанс розвиватися без болю
Анастасії - 5 років. Активна й допитлива дівчинка дуже любить співати, танцювати та грати на музичних ін…
Показати всі