Кураж Базар. Липень
Кураж Базар. Липень
Завершений

Кураж Базар. Липень

Проєкт здійснює
Розпочато: 05.07.2017
Київ
Завершений
Всього зібрано
40176,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
40176,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

15-16 липня Кураж Базар запрошує на дачу. Це буде найгарячіша барахолка літа - з водними боями, сонячними ваннами, пікніками, дачними фотозонами, джазом і кращими діджеями Києва. Будемо валятися в гамаках, пити бабусіни компоти і разом збирати гроші на сучасні монітори, що слідкують за станом прооперованих дітей в відділі нейрохірургії дитячого віку у ДУ «Інститут нейрохірургії ім. академіка А.П.Ромоданова Національної академії медичних наук України, що приймає дітей з усієї України.

Відділ засновано у 1950 році - це головний референтний хірургічний центр України для дітей з пухлинами центральної нервової системи, пологовою й черепно-мозковою травмами, аномаліями розвитку й гiдроцефалiєю, запальними захворюваннями та їх наслідками.

В Україні реєструють 500 нових випадків пухлин головного мозку щорічно, понад 250 з яких проходять через це відділення. У Клініці щороку оперують близько 600 дітей.
Деякий час у післяопераційний період усі вони знаходяться у реанімації. В цей час надважливе спостереження за життєво-важливими функціями дитини. Усі показники стану відображаються на моніторі вітальних функцій. Цей апарат допомагає медичному персоналу вчасно відреагувати на зміни стану пацієнта, не допустити його смерті, усунути побічні симптоми хвороби, ввести «правильні» ліки .

Сучасні монітори одночасно відображають кілька шкал на екрані, можуть зберігати дані про пацієнта, мають функції роздруковування цих даних, а також при будь яких «негативних» змінах подають світлові та звукові сигнали. Основні показники, які виводяться на монітор це частота серцевих скорочень та кардіограма, артеріальний тиск, насичення киснем крові, температура тіла. При наданні реанімаційної допомоги контроль за цими даними є вкрай важливими у своєчасній допомозі. Про що можуть свідчити показники? Наприклад надвисока (понад 42,5 °С) та наднизька (нижче 33 °С) температура тіла є смертельною, адже в організмі виникають незворотні порушення обміну речовин та будови клітин. Коли падає рівень насичення кисню в крові, це означає, що легені (або органи дихальної системи) вийшли з ладу. Якщо це вчасно не усунути, то тканини організму недоотримають кисню. А найстрашніше – кисневе голодування мозку може призвести до відмирання його структур. Якщо не знижувати надмірний артеріальний тиск це може призвести до інсульту. Низький же тиск може свідчити про негативні процеси, які відбуваються в організмі (зневоднення, проблеми з печінкою, ендокринними змінами). Частіше всього відхилення життєвих показників є перш за все сигнальною функцією. Навіть реакція на введення того чи іншого препарату відображається на моніторі. Наприклад при алергічних реакціях на препарат пульс пацієнта може різко збільшитись. Крім того, якщо помилково ввести несумісні препарати, то монітор відобразить різкі зміни серцевої діяльності.

На 8 реанімаційних місць та 2 операційні є 5 моніторів, які раніше теж були придбані благодійниками.

Приходьте на Кураж Базар та допомагайте дітям! Всі подробиці події за посиланням https://www.facebook.com/events/188454791561528/

ID: 3189
Підтримали
Благодійна допомога
20.07.2017 11:58
0,33 грн.
Kurazh
20.07.2017 11:50
14016,00 грн.
Ірина Сахно
18.07.2017 20:11
203,92 грн.
Благодійна допомога
15.07.2017 18:30
71,37 грн.
Благодійна допомога
14.07.2017 14:41
203,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Кураж: Mental Health
Підтримати
Здоров'я
Кураж: Mental Health
Цього року Кураж обрав темою року — тему ментального здоров'я. Увесь рік Кураж буде підтримувати ініціат…
Монобанк + Кураж: допомога малюкам Рівного
Підтримати
Здоров'я
Монобанк + Кураж: допомога малюкам Рівного
Кураж та Monobank рятують життя! Завдяки програмі доброго кешбеку користувачі банкінгу можуть переказува…
Друге життя для кисневих апаратів. 2
Підтримати
Здоров'я
Друге життя для кисневих апаратів. 2
Потрібні кошти на ремонт і поточне сервісне обслуговування кисневих концентраторів. Коли людині важко ди…
Протези для Незламних
Підтримати
Здоров'я
Протези для Незламних
Мета цього проєкту – придбати 50 біонічних протезів для військових та цивільних, дорослих і дітей.
Показати всі