Квіти життя. 2
Квіти життя. 2
Завершений

Квіти життя. 2

Розпочато: 19.04.2019
Київ
Завершений
Всього зібрано
67342,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
67342,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

UPDЗавдяки активності компанії "Sova" та їх чарівних клієнтів, і звичайно, ж донорів УББ, було зібрано більше коштів!Що дозволить нам придбати не 5, а цілих 7 датчиків, що дозволить врятувати набагато більше дитячих життів!Ось таке весняне добро!

Ми – агенцiя подій "Sova" – займаємося організацією міських та особистих подій, в тому числі благодійними та соціальними проектами. Команда професіоналів різних напрямків діяльності, об'єднані і рухомі однією ідеєю здатні чинить великі речі. Наша команда вірить у те, що краса врятує світ! Саме тому третій рік поспіль ми оголошуємо благодійний флористичний аукціон спільно з фондом "Свічадо". 

Як і раніше, ми підготували кілька варіантів квіткових лотів, номінал яких починається від 150 грн, 100% виручених коштів ми спрямуємо на закупівлю датчиків пульсоксиметрії для відділення інтенсивної терапії новонароджених Одеської обласної дитячої клінічної лікарні. 

Передчасно народжений малюк потребує постійного моніторингу з боку лікарів, контроль і підтримку життєво важливих функцій організму, що розвивається – дихання і серцебиття. Існує безліч патологій, розвиток яких супроводжується хронічною нестачею кисню в крові дитини. Саме для виявлення кисневого голодування і контролю серцебиття маленьких пацієнтів призначений пульсоксиметр. Спеціальний медичний прилад, що дозволяє швидко виміряти, наскільки гемоглобін капілярної крові насичений киснем.

Доставка кисню до клітин тканин – найважливіша функція цього білка, необхідна для нормальної роботи організму. Завдяки пульсоксиметру можна визначити цей важливий показник неінвазивно – а це означає, що крихітки будуть позбавленні такої болючої і неприємної процедури як забір крові. І завжди будуть знаходиться на прямому зв'язку з медичним персоналом, адже в разі будь-якого відхилення від норми, апарат пульсоксиметр подасть звуковий сигнал медичному персоналу. Кожна передчасно народжена дитина, як рослина, потребує постійної уваги сонячного тепла і догляду. І тільки від нас залежить, що проросте з маленького зерна - відомий лікар, талановитий співак або всесвітньо відомий винахідник. Але ви ніколи не дізнаєтеся цього, якщо не дасте їй шанс на життя.

Ось яке важливе і дуже потрібне обладнання ми хочемо придбати в відділення інтенсивної терапії. Звичайно, суму, на яку закуплено квіти, ми могли просто перерахувати на благодійність, не оголошуючи аукціону, але тільки об'єднавшись ми зможемо зібрати в десятки разів більше, а значить, в десятки разів більше життів урятувати. За минулі роки ми зібрали 102 465 грн. Весь процес збору та передачі грошей можна буде спостерігати на сайті ubb.org.ua.

Взяти участь в акції можна, замовивши букет онлайн тут: https://forms.gle/HhxN97omXhXTHUNc7, тут: SOVA агентство подій і тут: Бюро флористики і декору SOVA, а також за адресою: Катерининська площа, 9 (Одеса).

Аукціон триватиме з 23 по 27 квітня. Приєднуйтесь до нашого проекту!

ID: 5040
Підтримали
SOVA
06.05.2019 21:41
33378,04 грн.
SOVA
06.05.2019 17:11
33712,00 грн.
Благодійна допомога
25.04.2019 14:27
150,00 грн.
Благодійна допомога
25.04.2019 12:52
101,96 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
У полоні мовчання. 2
Підтримати
Здоров'я
У полоні мовчання. 2
Уже не перший рік Вероніка з мамою приїжджають на лікування в клініку «Інститут проблем болю» з м Слов'я…
Допоможіть мені вирости!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть мені вирости!
Дорогі донори! Ви вже знайомі з Еліною Гордієнко, яка хворіє на ахондроплазію, хворобу, що призводить до…
Ми зголодніли!
Підтримати
Здоров'я
Ми зголодніли!
З самого народження Аліса живе у відділенні реанімації. Вона народилася практично без кишківника, і "їст…
У пологовому будинку мріють про якісне обладнання!
Підтримати
Здоров'я
У пологовому будинку мріють про якісне обладнання!
Найголовніша подія у житті кожної людини – це її народження. Також це найголовніша подія для кожної жінк…
Показати всі