Квіти життя. 2
Квіти життя. 2
Завершений

Квіти життя. 2

Розпочато: 19.04.2019
Київ
Завершений
Всього зібрано
67342,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
67342,00 грн.

UPDЗавдяки активності компанії "Sova" та їх чарівних клієнтів, і звичайно, ж донорів УББ, було зібрано більше коштів!Що дозволить нам придбати не 5, а цілих 7 датчиків, що дозволить врятувати набагато більше дитячих життів!Ось таке весняне добро!

Ми – агенцiя подій "Sova" – займаємося організацією міських та особистих подій, в тому числі благодійними та соціальними проєктами. Команда професіоналів різних напрямків діяльності, об'єднані і рухомі однією ідеєю здатні чинить великі речі. Наша команда вірить у те, що краса врятує світ! Саме тому третій рік поспіль ми оголошуємо благодійний флористичний аукціон спільно з фондом "Свічадо". 

Як і раніше, ми підготували кілька варіантів квіткових лотів, номінал яких починається від 150 грн, 100% виручених коштів ми спрямуємо на закупівлю датчиків пульсоксиметрії для відділення інтенсивної терапії новонароджених Одеської обласної дитячої клінічної лікарні. 

Передчасно народжений малюк потребує постійного моніторингу з боку лікарів, контроль і підтримку життєво важливих функцій організму, що розвивається – дихання і серцебиття. Існує безліч патологій, розвиток яких супроводжується хронічною нестачею кисню в крові дитини. Саме для виявлення кисневого голодування і контролю серцебиття маленьких пацієнтів призначений пульсоксиметр. Спеціальний медичний прилад, що дозволяє швидко виміряти, наскільки гемоглобін капілярної крові насичений киснем.

Доставка кисню до клітин тканин – найважливіша функція цього білка, необхідна для нормальної роботи організму. Завдяки пульсоксиметру можна визначити цей важливий показник неінвазивно – а це означає, що крихітки будуть позбавленні такої болючої і неприємної процедури як забір крові. І завжди будуть знаходиться на прямому зв'язку з медичним персоналом, адже в разі будь-якого відхилення від норми, апарат пульсоксиметр подасть звуковий сигнал медичному персоналу. Кожна передчасно народжена дитина, як рослина, потребує постійної уваги сонячного тепла і догляду. І тільки від нас залежить, що проросте з маленького зерна - відомий лікар, талановитий співак або всесвітньо відомий винахідник. Але ви ніколи не дізнаєтеся цього, якщо не дасте їй шанс на життя.

Ось яке важливе і дуже потрібне обладнання ми хочемо придбати в відділення інтенсивної терапії. Звичайно, суму, на яку закуплено квіти, ми могли просто перерахувати на благодійність, не оголошуючи аукціону, але тільки об'єднавшись ми зможемо зібрати в десятки разів більше, а значить, в десятки разів більше життів урятувати. За минулі роки ми зібрали 102 465 грн. Весь процес збору та передачі грошей можна буде спостерігати на сайті ubb.org.ua.

Взяти участь в акції можна, замовивши букет онлайн тут: https://forms.gle/HhxN97omXhXTHUNc7, тут: SOVA агентство подій і тут: Бюро флористики і декору SOVA, а також за адресою: Катерининська площа, 9 (Одеса).

Аукціон триватиме з 23 по 27 квітня. Приєднуйтесь до нашого проєкту!

ID: 5040
Підтримали
SOVA
06.05.2019 21:41
33378,04 грн.
SOVA
06.05.2019 17:11
33712,00 грн.
Благодійна допомога
25.04.2019 14:27
150,00 грн.
Благодійна допомога
25.04.2019 12:52
101,96 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Все у твоїх руках
Підтримати
Здоров'я
Все у твоїх руках
Діти з вродженою вадою серця потребують допомоги. Підтримайте збір Сабіни Мусіної на серцеві імпланти.
Почути голос сина. 2
Підтримати
Здоров'я
Почути голос сина. 2
Маленький Іван з 10 дня від народження знаходиться у лікарні… Під час комплексного обстеження в Інститут…
Допоможіть придбати ліки. 3
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть придбати ліки. 3
Життя Сашка невід’ємно пов’язане з прийомом ліків, які підтримують організм та зменшують ймовірність нап…
Втратив слух, але продовжує захищати країну!
Підтримати
Здоров'я
Втратив слух, але продовжує захищати країну!
"Значне погіршення слуху заважає мені тим, що неправильно сприйнята інформація може вплинути на помилков…
Показати всі