Леонід Остальцев: я біжу, щоб подякувати герою
Леонід Остальцев: я біжу, щоб подякувати герою
Завершений

Леонід Остальцев: я біжу, щоб подякувати герою

Проєкт здійснює
Розпочато: 15.03.2017
Київ
Завершений
Всього зібрано
10000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
10000,00 грн.

Леонід Остальцев – власник Pizza Veterano, ветеран АТО. "Це життя: воно – бентежне. Я буду бігти, щоб допомогти зібрати кошти на спортивний протез ветеранові АТО Олексію Аванесяну, який втратив ногу в Іловайському котлі, але не втратив сили духу. Він прагне займатися спортом, щоб своїм прикладом надихати всіх людей з інвалідністю. Але для цього йому необхідний спортивний протез. І в наших з вами силах здійснити його мрію.

Леонід Остальцев – власник Pizza Veterano, ветеран АТО.
"Це життя: воно – бентежне. Я буду бігти, щоб допомогти зібрати кошти на спортивний протез ветеранові АТО Олексію Аванесяну, який втратив ногу в Іловайському котлі, але не втратив сили духу. Він прагне займатися спортом, щоб своїм прикладом надихати всіх людей з інвалідністю. Але для цього йому необхідний спортивний протез. І в наших з вами силах здійснити його мрію. 

Нехай це бути наша подяка Герою за його патріотизм, за його жертву і найголовніше – жагу до життя! Приходьте, біжить і допомагайте. Кожна гривня – важлива!".

На цьогорічному Kyiv Half Marathon 9 квітня буде окремий благодійний забіг на 2 км  участь у ньому візьмуть ветерани з інвалідністю, паралімпійці та всі бажаючі допомогти зібрати кошти на спеціальний протез для ветерана Олексія Аванесяна, який прагне займатися спортом. 

Долучайтеся! Разом ми зможемо повернути Олексію Аванесяну рух!

Я планую залучити на благодійному марафоні 10 000 грн.

ID: 2929
Підтримали
19
Середній донат
204 грн.
ТОП-донат
4010 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
12.04.2017 15:27
4009,99 грн.
Благодійна допомога
11.04.2017 23:45
203,92 грн.
Благодійна допомога
11.04.2017 22:08
509,81 грн.
Благодійна допомога
11.04.2017 22:02
51,01 грн.
Благодійна допомога
11.04.2017 20:47
203,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Шанс на спокійне життя
Підтримати
Здоров'я
Шанс на спокійне життя
Діабет 1 тип діагностували Артему в травні 2025 року. Бувають перепади глюкози, високий ацетон, різкі ст…
Дніпропетровський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Дніпропетровський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Нове складне життя для Міри
Підтримати
Здоров'я
Нове складне життя для Міри
В чотири роки Міра захворіла на цукровий діабет першого типу. Дитині потрібна інсулінотерапія та контрол…
Арт-терапія. Гончарство
Підтримати
Здоров'я
Арт-терапія. Гончарство
Арт-терапія на основі гончарства – це основа психологічної підтримки, адаптації та реабілітації, це ключ…
Показати всі