Лідія Таран: я біжу за мрію Софійки
Лідія Таран: я біжу за мрію Софійки
Завершений

Лідія Таран: я біжу за мрію Софійки

Проєкт здійснює
Розпочато: 16.09.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
15334,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
15334,00 грн.

На марафоні я бігтиму вперше. Я долучилась до Wizz Air Kyiv City Marathon заради здійснення мрії 11-річної Софійки Жиліної, яка мріє стати телеведучою, фотомоделлю і вдягти красиве взуття замість важких ортопедичних черевиків. Однак, на шляху до мрії, стоїть лише одна перешкода - рідкісна хвороба нейрофіброматоз, що вразила кістки та нерви.

Лідія Таран — ведуча ТСН на телеканалі «1+1». Лідія спробує урізноманітнити свої спортивні захоплення, спробувавши біг, окрім звичного плавання.

"На відміну від своїх колег, для яких марафон уже став традицією, я довго не могла зважитися подолати навіть найменшу бігову дистанцію. Адже я ніколи не практикувала спортивний біг. Та як тільки я почула історію Софійки, усвідомила, що це якраз той випадок, коли допомога здоров’ю дитини - це надзвичайно вагома причина, щоб почати. Мій перший забіг буде не надто довгим, всього 2 кілометри. Та мета цього забігу настільки світла, що до нього має долучитися якомога більше людей, для яких це також може бути дебют. Зі мною бігтиме багато колег та друзів, приєднуйтесь! Вірю, що ми зможемо зібрати кошти, необхідні для Софійки, тому що у неї є талант, наполегливість, сміливість. І ми, дорослі, маємо дати їй шанс одужати, стати на ноги, впевнено дивитися в завтрашній день.

Забіг на 2 км на Wizz Air Kyiv City Marathon присвячені проєкту «Здійсни мрію», який «1+1 media» реалізує спільно з Всеукраїнським благодійним фондом «Крона» і який я курую. Мета проєкту - втілювати в життя найзаповітніші бажання дітей з важкими хворобами. На жаль, не всі ці діти мають час досягти бажаного. Ми робимо все, щоб реалізувати їхні мрії якомога швидше.

Софійка Жиліна з Донецької області. Війна змусила їх з мамою покинути рідний дім. Коли дівчинці було два роки, почала викривлятись а потім і зламалась права ніжка. Потім виявили численні фіброми в мозку, на нервах і кістках. З того часу Софія перенесла 30 операцій, після яких залишились серйозні фізичні дефекти. Через численні перелами і операції права ніжка у Софійки коротша за іншу на 12 см. Попри це, дівчина навчилась грати на фортепіано, малювати, співати, записалась у дитячу школу телеведучих і фотомоделей. Їй боляче ходити, викривляється хребет і інші нога. Однак, дівчинка наполегливо йде до своєї мети. 

На благодійному марафоні я планую залучити 20 000 грн, щоб оплатити Софійці складну діагностику і операцію на лівій (довшій) нозі. Лікарі вважають, що така операція компенсує навантаження й зупинить подальше викривлення ніг і тулуба. В цілому потрібно близько 15 000 євро, щоб прибрати перешкоду на шляху до її мрії.

ID: 2532
Підтримали
Благодійна допомога
11.10.2016 12:46
650,00 грн.
Благодійна допомога
10.10.2016 12:18
10000,00 грн.
Благодійна допомога
09.10.2016 14:40
50,00 грн.
Благодійна допомога
07.10.2016 15:22
100,00 грн.
Благодійна допомога
07.10.2016 06:19
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Почути серцебиття дитини. Хмельниччина
Підтримати
Здоров'я
Почути серцебиття дитини. Хмельниччина
Мета проєкту – допомогти Багатопрофільній центральній районній лікарні Слобідсько-Кульчієвецької сільськ…
Датчики, від яких залежить життя немовлят
Підтримати
Здоров'я
Датчики, від яких залежить життя немовлят
Метою нашого проєкту є придбання 5  датчиків до пульсоксиметрів Masimo RAD-8 у відділення неонатального …
Допомога "Охматдиту"
Підтримати
Здоров'я
Допомога "Охматдиту"
Мета цього проєкту – оплатити меблі для багатопрофільного лікувально-діагностичного закладу країни "ОХМА…
Костя потребує постійного контролю цукру в крові
Підтримати
Здоров'я
Костя потребує постійного контролю цукру в крові
Діабет у Пальчинського Костянтина лікарі виявили випадково. Наразі Костя навчився самостійно вимірювати …
Показати всі