Ліки для військового госпіталю
Ліки для військового госпіталю
Завершений

Ліки для військового госпіталю

Проєкт здійснює
Розпочато: 29.04.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
52518,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
52518,00 грн.

Триваюче збройне протистояння на Сході України регулярно приносить нові бойові втрати. Щодня ми дізнаємося із зведень про поранення, отриманні нашими бійцями в ході зіткнень. Кожне поранення первинно інфікується і нерідко призводить до гнійного сепсису. У всі часи сепсис є одним із найбільш важких, а часто і смертельних ускладнень при лікуванні поранень. Сьогодні сепсис успішно лікують сильнодіючими антибіотиками, але зволікання із лікуванням, як і раніше, дуже небезпечно.

 

Лікарі Київського Головного військового клінічного госпіталю звертаються з проханням про надання їм антибіотика Тігаціл, здатного ефективно боротися з важкими формами сепсису.

Головний військовий клінічний госпіталь є одним з найбільш важливих центрів військової медицини України. Вже більше 2 000 бійців, які отримали поранення в зоні АТО, пройшли лікування в цьому закладі. Як правило, в київський центральний госпіталь потрапляють бійці з важкими пораненнями, лікування яких вимагає часу та відповідного обладнання.

За час проведення збору на проєкт (з 29 квітня 2015 року) в госпіталі дещо змінилась ситуація з певними медикаментами.
Станом на сьогодні у лікарей госпіталю виникла гостра необхідність в придбанні іншого антибіотику - Коломіцин (Колістин).
Тому зібрані кошти (52 518 грн) підуть на покупку іншого антибіотику.

 

ID: 1476
Підтримали
Благодійна допомога
21.04.2016 17:35
707,00 грн.
Благодійна допомога
21.04.2016 17:00
93,00 грн.
Благодійна допомога
21.04.2016 15:14
42,00 грн.
Благодійна допомога
21.04.2016 14:20
20,00 грн.
Благодійна допомога
21.04.2016 13:33
1000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Кіріл не повинен бути "іншим"
Підтримати
Здоров'я
Кіріл не повинен бути "іншим"
Кіріл – веселе допитливе 6-річне хлопʼя. Він готується до першого класу, але, на жаль, його дитинство об…
Заради посмішки Богдани. Допоможи!
Підтримати
Здоров'я
Заради посмішки Богдани. Допоможи!
Богдана – тендітна дівчинка, яка народилася під гуркіт війни, але кожним своїм рухом доводить: життя вар…
Перемогти труднощі на шляху до здоровʼя. 2
Підтримати
Здоров'я
Перемогти труднощі на шляху до здоровʼя. 2
Від самого народження Макар бореться за життя. Через перенесену внутрішньоутробну інфекцію та складні по…
Вилікувати дитячі душі. 2
Підтримати
Здоров'я
Вилікувати дитячі душі. 2
Мета цього проєкту – оплатити 10 занять із психологами для 35 дітей з інвалідністю, у тому числі для сім…
Показати всі