Ліки від застуди для сиріток. 2
Ліки від застуди для сиріток. 2
Завершений

Ліки від застуди для сиріток. 2

Розпочато: 27.04.2017
Київ
Завершений
Всього зібрано
15000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
15000,00 грн.

Допоможіть зібрати кошти на ліки для Центру допомоги "Місто щасливих дітей", де виховуються діти, яким не дано було щастя жити з мамою й татом. Кожен малюк пережив свою трагедію, але всі вони бачили повну антисанітарію, алкогольну та наркотичну залежність батьків, психіатричні проблеми дорослих, насильство, погане харчування і навіть голодування. Зараз нам потрібні медичні препарати для профілактики захворювань, активації процесів зміцнення імунітету, щоб зменшити кількість рецидивів хронічних захворювань.

Кожна дитина, яка потрапляє до Центру допомоги, проходить повне обстеження. Результати показують, що кожен другий малюк має хронічне захворювання і жодного з дітей не можна назвати здоровим. Захворювання опорно-рухового апарату мають 100% дітей, зниження імунної системи – 5%, хвороби серцево-судинної системи – 5%, порушення зору – 10%. За час діяльності благодійної організації "Місто щасливих дітей" були прооперовані діти з косоокістю, мікозами, грижами; дітки з важкими діагнозами: ВІЛ/СНІД, цукровий діабет, карликовість, вада серця, туберкульоз – всі вони були реабілітовані.

У Центрі діток забезпечують необхідним: харчуванням, проживанням, навчанням. Поряд із цим починається соціально-психологічна реабілітація після пережитих трагедій. Окрім цього, всі дітки отримують необхідну медичну допомогу. В зимовий період вона дуже актуальна, адже діти хворіють частіше, аніж влітку.

Дітлахи Центру ніколи не знали, що таке дитинство, але всі вони заслужили на щастя! Ми віримо, що разом з вами зможемо подарувати діточкам і здоров'я, і радість, і турботу, які їм зараз так необхідні! Допоможіть нам зібрати кошти на купівлю всіх необхідних медичних препаратів в аптеці, для того, щоб дітки в Центрі не хворіли!

Раніше на УББ ми вже збирали кошти для дітей "Міста щасливих дітей". Переглянути попередній проєкт Ви можете за посиланням.

ID: 3035
Підтримали
24
Середній донат
100 грн.
ТОП-донат
12281 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
11.05.2017 10:24
12281,32 грн.
Благодійна допомога
10.05.2017 14:09
50,00 грн.
Благодійна допомога
09.05.2017 21:44
51,01 грн.
Благодійна допомога
09.05.2017 14:09
203,70 грн.
Благодійна допомога
08.05.2017 15:35
101,96 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Коли життя дається важко
Підтримати
Здоров'я
Коли життя дається важко
Руслану 14 років, і 8 з них він хворіє на цукровий діабет 1 типу (інсулінозалежний). Рівень цукру в кров…
Мирон потребує підтримки
Підтримати
Здоров'я
Мирон потребує підтримки
Складнощі у Мирона почалися ще з самої появи на світ – хлопчик народився з допомогою кесаревого розтину.…
Допоможемо Кирилу здійснити мрії. 2
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Кирилу здійснити мрії. 2
Кирило – сильний та життєрадісний підліток, якому нещодавно виповнилося 14 років. Він зростає активним т…
Контролювати підступне захворювання
Підтримати
Здоров'я
Контролювати підступне захворювання
У десятирічного Іллі цукровий діабет. Найважче випробування для нього – це щоденні ін'єкції інсуліну. Ча…
Показати всі