Лікуємо посмішкою
Лікуємо посмішкою
Завершений

Лікуємо посмішкою

Проект здійснює
Розпочато: 25.01.2013
Рівне
Завершений
Всього зібрано
3005,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
3005,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Дитині лежати в лікарні сумно, нудно, а іноді - страшно і навіть боляче. Друзів поруч немає, іграшок немає, а у сироти - немає поряд навіть мами. У складні та важкі хвилини малюкові потрібен хтось, хто потримає за руку, розсмішить, відволіче він неприємних процедур. А хто розвеселить і розсмішить дітвору краще за клоуна? Щоб наші клоуни-волонтери й надалі могли відвідувати хворих діток в лікарнях та дитбудинках, необхідно знайти гроші на реквізит - кульки, мильні бульбашки, сувеніри.

Ви пам'ятаєте себе в дитинстві? Яке почуття заповнювало Ваше життя в ті далекі часи? Ми навряд чи помилимося, якщо скажемо, що головне почуття дитинства - це радість. Радість нестримна, радість безмежна, радість без причини, просто тому що є я, є мама і тато, бо можна бігати і сміятися. На жаль, поруч з нами є діти, у яких не все так добре. У когось немає мами і тата, а є тільки виховательки в дитячому будинку. У інших діток батьки є, але кожен новий день починається не з посмішки, а з крапельниці. На допомогу таким діткам у багатьох країнах світу приходить програма лікарняної клоунади «Доктор Клоун».

Ви бачили фільм «Цілитель Адамс»? Якщо ні, подивіться цей фільм, щоб зрозуміти всю глибину теми. Суть програми полягає в тому, що в дитячий будинок або лікарню до дитини регулярно приходить Друг-з-радості - забавний клоун. З таким другом можна поринути в справжнє дитинство, з клоуном можна забути про крапельниці, такий друг тримає дитину за руку перед операційною, вірний клоун зустрічає дитину, коли та виходить з наркозу. З клоуном завжди добре і весело, і зовсім не страшно, і зовсім не хочеться плакати й сумувати.

Навесні 2012 року програма «Доктор Клоун» стартувала в дитячих будинках і декількох відділеннях обласної дитячої лікарні міста Рівне. Словами неможливо передати ту радість, з якою діти зустрічають клоунів у своїх палатах. Тисячі дитячих усмішок і дзвінкий сміх у лікарняних стінах - результат роботи клоуна.

Стало зрозуміло, що таких клоунів потрібно не менше десяти, адже дітей у двох дитячих будинках і численних відділеннях обласної лікарні дуже багато. І щотижня маленькі пацієнти з нетерпінням чекають цієї зустрічі.

Для повноцінної роботи проекту Фонду потрібні витратні матеріали - кульки, носики, мильні бульбашки, фарба для гриму, музичні інструменти, реквізит для фокусів.

Увесь цей реквізит дуже потрібен нашим Клоунам, адже вони виконують свою роботу безкоштовно кілька разів на тиждень. Коли клоунові нема за що купити кульок або мильних бульбашок, він не може завітати до дітей - їм буде нудно! Ми звертаємося до Вас із проханням, допомогти зібрати гроші на радість для діток-сиріт і хворих діток Рівненській області! Щоб у найближчі 6 місяців клоуни могли приходити до діток і дарувати їм увагу і сміх!

ID: 541
Підтримали
Благодійна допомога
30.01.2013 14:16
2905,00 грн.
Благодійна допомога
27.01.2013 13:57
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Пилип вижив сам і допомагає іншим
Підтримати
Здоров'я
Пилип вижив сам і допомагає іншим
Пилип в 16 років потрапив у страшну ДТП. Удар припав якраз на пасажирське сидіння, де знаходився хлопець.
Встояти на ногах. 2021
Підтримати
Здоров'я
Встояти на ногах. 2021
Павло змушений звернутися за допомогою до людей. Від самого народження йому приходиться боротися з тяжко…
Врятуйте сердечко
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте сердечко
Кожна гривня, перерахована на цей проект, допоможе нам врятувати 600 дітей з вродженими вадами серця з у…
Два вороги Дарини. 3
Підтримати
Здоров'я
Два вороги Дарини. 3
Крихітка змогла зробити свій перший подих аж на 14-й день свого життя. Після цього був місяць у відділен…
Показати всі