Лікування Тані не можна зупиняти!
Лікування Тані не можна зупиняти!
Завершений

Лікування Тані не можна зупиняти!

Проєкт здійснює
Розпочато: 05.07.2021
Дніпропетровська обл.
Завершений
Всього зібрано
100000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
100000,00 грн.

У першокласниці Тетянки Шеремет лікарі діагностували гострий лімфобластний лейкоз. Шок, невіра, страх за життя і здоров'я дівчинки пережили батьки по черзі. Але довелося взяти себе в руки, адже попереду тривала інтенсивна хіміотерапія, і сил їм і Тані потрібно дуже багато.

Спочатку захворювання маскувалося під ГРВІ. Ось тільки, крім дуже високої температури (вона підіймалася до 41 і з великими труднощами збивалася до 37), жодних симптомів не було. Аналізи інфекції не виявили. Зрештою, лікарка з Центру ім. Руднєва запідозрила недобре і направила дівчинку з мамою в ОДКЛ. Там і поставили страшний діагноз.

Вже пройдено один блок хіміотерапії "Метотрексатом". Таких блоків планується провести близько чотирьох, а потім буде прийматися рішення про подальше лікування. Побічні ефекти "хімії" – нудота, блювота, слабкість, головний біль, втрата апетиту. Рідним дуже важко спостерігати, як мучиться їх дівчинка.

На тлі терапії у Танюші різко знизилася кількість тромбоцитів в крові. Для допомоги організму необхідні дорогі препарати "Револад" (ціна близько 5 000 грн за 14 таблеток) і "Гемотран" (близько 300 грн). Також потрібно постійно підтримувати роботу печінки. А це знову тягне за собою витрати: "Гептрал" коштує приблизно 1 000 грн за упаковку, "Глутаргін" – близько 200 грн. Для кишківника постійно потрібні "Ніфуроксазид" (близько 100 грн) і "Бісептол" (близько 80 грн).

Крім того, через падіння імунітету слизові оболонки атакує грибкова інфекція. У Тетянки в роті утворюються хворобливі виразки, які унеможливлюють прийняття їжі. Для боротьби з грибком призначений "Амфоморонал" (ціна близько 2 250 гривень). Всі ці ліки вибудуть необхідні Тані протягом багатьох місяців.

В середині червня Танюшу відпустили додому відпочити перед наступним етапом "хімії". Апетит і загальний стан покращився. Танечка не могла награтися з братиком – позначилася розлука з ним. Знову стала веселою непосидою. Ось тільки дратувалася, що не може, як раніше, погуляти в парку, сходити в цирк, поспілкуватися з подругами.

У кінці червня у Тані почався другий блок хіміотерапії. Попереду нові витрати. В сім'ї працює тільки вітчим Тетянки. Мама перебуває в декреті, біологічний батько жодної участі в житті дочки не бере. А Таніна бабуся перенесла інсульт і тепер прикута до ліжка й потребує догляду. Ми відкриваємо збір, щоб забезпечити потреби дитини в ліках на найближчий час. Без нашої з вами допомоги життєво важливе лікування призупиниться, а цього допустити не можна. Друзі, давайте допоможемо Танюші перемогти важке захворювання!

Повне ім’я: Шеремет Тетяна Русланівна, 05.07.2014 р.
Місто: с. Новомиколаївка, Дніпропетровська обл.
Діагноз: гострий лімфобластний лейкоз
ID: 7267
Підтримали
Благодійна допомога
12.10.2021 01:35
4294,76 грн.
Володимир Ш
11.10.2021 23:25
2000,00 грн.
Благодійна допомога
11.10.2021 23:11
100,00 грн.
Благодійна допомога
11.10.2021 22:42
50,00 грн.
Благодійна допомога
11.10.2021 22:22
100,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Схожі проєкти
До школи – з сестричкою за руку! 2
Підтримати
Здоров'я
До школи – з сестричкою за руку! 2
У Вані ДЦП та глухота. Кожен курс реабілітації наближає хлопчика до здорового дитинства.
Тільки б не упустити мій шанс! 2
Підтримати
Здоров'я
Тільки б не упустити мій шанс! 2
Пологи, під час яких маленька Діана зʼявилася на світ, були важкими. Крихітка пережила важку асфіксію та…
Одна з двійні
Підтримати
Здоров'я
Одна з двійні
В Ані ДЦП. Перший тиждень свого життя вона провела в реанімації, бо народилася з маленькою вагою та не м…
Подаруйте можливість чути для Никифора і Лєри
Підтримати
Здоров'я
Подаруйте можливість чути для Никифора і Лєри
Никифор і Валерія – братик та сестричка, які мають порушення слуху. Валерія старша сестричка, їй 13 рокі…
Показати всі