Літня людина потребує ліків
Літня людина потребує ліків
Завершений

Літня людина потребує ліків

Проєкт здійснює
Розпочато: 06.02.2020
Рівненська обл.
Завершений
Всього зібрано
8877,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
8877,00 грн.

Григорій Іванович із багатодітної сільської родини, в якій було четверо дітей. Його батьки не були здорованями, тато – має інвалідність 1 групи, мама теж мала інвалідність. Жили бідно, важко та багато працювали. І коли у хлопця на нозі з’явився прищик, ніхто навіть не звернув уваги. До лікарні їхати далеко, та й часу не було. Звернулися до лікарні лише коли вже пішло нагноєння. У хлопця виявили остеомієліт, і йому двічі оперували ногу. Життєвий шлях чоловіка не відрізнявся від його однолітків. Григорій Іванович закінчив середню школу, далі вступив до Сосновського ПТУ. Хлопець вже готувався до весілля, коли отримав повістку до армії. У вихідні молоді відгуляли весілля, а в понеділок о 5 ранку він уже був у військкоматі у м.Корець.

Відслуживши в армії, повернувся додому. На той час у молодій сім'ї вже народилася дитина. Григорій Іванович влаштувався на роботу і довгий час ремонтував дороги. Але важка праця дала про себе знати: з'явився біль у коліні прооперованої раніше ноги. Григорій Іванович повернуся до своєї колишньої професії – столярства. 32 роки він працював на державу на одному місці. А життя йшло своїм шляхом. Виросли діти, розлетілися по світу, мов пташки. Одне затьмарювало подружнє життя – важко хворіла його дружина. За 13 років вона перенесла 5 інсультів. Увесь цей час Григорій Іванович доглядав за нею. У 2006 році виник черговий інсульт, жінка впала в кому і, не виходячи з неї, померла. З цього часу Григорій Іванович залишився сам.

Втіху чоловік знайшов у своїй роботі. Але і його підвело здоров'я. "Швидка" забрала його з робочого місця. "Все хлопче, напрацювався", – вирішив Григорій Іванович. Стенокардія, ішемія, звуження судин… Йому поставлено 2 стенти, наразі ще потрібно ставити два. "Важка праця мені протипоказана. Але покомандувати ще можу!", – іронізує з цього приводу Григорій Іванович. Живе чоловік сам. Розмовляти з ним одне задоволення – попри всі негаразди та проблеми зі здоров'ям, Григорій Іванович тримається бадьоро та з оптимізмом: "Пенсія в мене мінімальна, як у всіх. Треба то на медикаменти, то за газ заплатити. Крутишся, вертишся – і кінця не видно. Але я стараюсь не сумувати". Цьому літньому чоловіку для лікування серцевої хвороби потрібен препарат "Плавікс" у кількості 12 упаковок на суму 8 877 грн. Грошей на цей медикамент у пенсіонера немає. Отже, Григорій Іванович звертається за допомогою.

 

ПІБ: Тригубець Григорій Іванович, 08.07.1949 р.

Місто: Корець, Рівненська обл.

Діагноз: ІХС, Стенокардія напруги ІІ ФК. Кардіосклероз післяінфарктний. Стан після стентування ПКА2013р. Коронаросклероз. Стеноз ПМША І сегмент 0-70%, стеноз ОА ІІ сегмент 30-60%. СН І з збереженою систолічною функцією ЛШ 2ФК. Гіпертонічна хвороба ІІІст. І ст. з високим ризиком ускладнень

ID: 5787
Підтримали
Благодійна допомога
09.02.2020 16:51
1140,03 грн.
Дмитро І Анастасія
09.02.2020 14:56
71,37 грн.
Благодійна допомога
09.02.2020 12:39
305,90 грн.
Благодійна допомога
09.02.2020 10:49
50,93 грн.
Благодійна допомога
08.02.2020 22:58
51,01 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Боротьба за можливість дихати
Підтримати
Здоров'я
Боротьба за можливість дихати
Страшна хвороба Дюшенна позбавила Ярослава здатності ходити. На жаль, серцеві та дихальні м’язи хлопчика…
Вся Україна. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Вся Україна. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Допоможемо Мілані з лікуванням
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Мілані з лікуванням
Зараз Мілані 8 років, і вона пішла до школи. Але це все їй дуже тяжко дається. Вона не говорить, хоча мо…
Протези для Незламних
Підтримати
Здоров'я
Протези для Незламних
Мета цього проєкту – придбати 50 біонічних протезів для військових та цивільних, дорослих і дітей.
Показати всі