Любов, яка творить дива
- Про проєкт
- Донори 3
- Звіти та документи4
- Коментарі
Михайлик народився передчасно і в дуже важкому стані через крововилив у мозок. Біологічна родина відмовилася від нього ще до того, як встигла дати імʼя. Але хлопчик із першої миті показав неймовірне бажання жити. Його перевезли до "ОХМАТДИТу", провели складну операцію, встановили шунт. А згодом він отримав найголовніше – нову родину і своє ім'я: Михайло.
Любов і турбота сімʼї творять справжні дива. Попри серйозні ушкодження мозку через гідроцефалію, хлопчик навчився перевертатися, сидіти, повзати і вставати. Зараз йому 4 роки: він впевнено тримає рівновагу, ходить по рівній поверхні, вимовляє окремі слова та словосполучення, пʼє з чашки та соломинки, грається іграшками, освоює нові навички щодня.
"Завдяки регулярним курсам реабілітації в сина вже є очевидні результати: розвинена мова, можливість вільно робити свої висновки. Також завдяки цьому у Міші ще покращилася можливість тримати рівновагу, спускатися сходами та при необхідності бігати й підстрибувати. Зараз Міша вже майже освоїв горщик. Він може складати "Лего", будувати щось та вигадувати. Також почалося малювання – тобто і з дрібною моторикою стало краще", – каже мама Михайлика.
Попереду ще є над чим працювати: слабкість у лівій нозі ускладнює ходу, а розуміння мови дається непросто. Але Михайлик не зупиняється. Підтримайте його на цьому шляху – допоможіть відвідати новий курс реабілітації!
| Повне ім’я: | Зубенко Михайло Володимирович, 21.11.2021 р. |
| Місто: | Боярка, Київська обл. |
| Діагноз: | вестибулярна атаксія. Наслідки гіпоксично-ішемічного ураження ЦНС. Постгеморагічна оклюзійна гідроцефалія (стан після оперативного шунтування). Поренцефалічні кісти. Часткова атрофія зорових нервів. Судомний синдром в анамнезі (медикаментозна ремісія). Затримка статокінетичного та психомовного розвитку на резидуальному фоні |
| ID: | 11118 |
Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!
Підтримати
|
|
Благодійна допомога
29.05.2026 16:26
|
50,00 грн. |
|
|
Благодійна допомога
29.05.2026 16:02
|
500,00 грн. |
|
|
Благодійна допомога
29.05.2026 15:19
|
100,00 грн. |