Магістраль життя
Магістраль життя
Завершений

Магістраль життя

Проєкт здійснює
Розпочато: 19.08.2014
Донецьк
Завершений
Всього зібрано
115265,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
115265,00 грн.

Кров – це життя. Маленький Дієго з Донецька розуміє це краще за будь-кого. Для нього кров – це безцінний скарб, на пошуки якого йдуть уcі сили і гроші мами. Дитина страждає рідкісним для України важким генетичним захворюванням – таласемією. Постійні переливання крові – єдиний спосіб на короткий термін поліпшити його самопочуття. Два тижні тому, коли у Донецьку почали рватися снаряди, мама з дитиною вимушені були покинути місто… Дієго буквально відірвали від живильної магістралі, якою «подавалося життя»…

Від самого народження Дієго бореться за право жити. Бореться з дуже підступним захворюванням – гомозиготною бета-таласемією. Це генетична патологія кровотворної системи, коли організм не здатен самостійно виробляти необхідні складові гемоглобіну. Відтак, власної крові в організмі не виробляється достатньо. Поступово гинуть клітини кісткового мозку, від недостатнього живлення органів киснем страждає серце, печінка і селезінка, змінюються і стають ламкими кістки...

Таких дітей, як Дієго, в Україні – одиниці. Але в Азербайджані, де народилася його мати, таласемія є досить поширеною. Кожен місяць мама привозить сина до лікарні в надії отримати свіжу кров замість тієї, що загинула. Переливання вдихає в хлопчика сили на найближчі 20 днів, після чого необхідно повторити процедуру. І так з року в рік, протягом усього життя. Але й саме життя цих дітей буває зазвичай недовгим. У 2012 році Дієго видалили селезінку. Але це не порятунок від хвороби, а лише невелике відтермінування.

Два тижні тому, коли навколо лікарні почали рватися снаряди, коли на вулицях стріляли, мама буквально відірвала дитину від живильної магістралі, по якій подавалася донорська кров… Вона добре пам'ятає жахи війни у Нагірному Карабасі, коли жертвами ставали мирні жителі та ні в чому не винні діти… За кілька годин вона зібрала пожитки та поїхала з Донецька до родичів до Азербайджану. Там дитині зробили нове вливання еритроцитів, хоча і були бюрократичні ускладнення, бо і Дієго, і його мама – громадяни України.

У дитини є можливість зупинити хворобу – це пересадка кісткового мозку. На сьогодні це єдиний відомий радикальний метод лікування цієї патології. Операцію беруться провести у клініці Верони, Італія. Виставлено рахунок на 115 000 євро. Сума величезна і непосильна для сім'ї, де мама сама виховує дитину, так як батько, не бажаючи розділяти тягар пожиттєвого лікування дитини, покинув сім'ю. На УББ ми збираємо частину цієї суми у розмірі 500 000 грн.

Ми в силах вдихнути в Дієго нове життя, і "Магістраль життя" йому більше не буде потрібна. Давайте об'єднаємо зусилля та врятуємо цю дитинку!

 

ПІБ: Шукасов Дієго Виленович, 24.11.2007 р.

Місто: Донецьк

Діагноз: гомозиготна таласемія

ID: 1055
Підтримали
Благодійна допомога
25.12.2014 11:38
100,00 грн.
Благодійна допомога
25.12.2014 11:04
50,00 грн.
Благодійна допомога
25.12.2014 10:08
40,00 грн.
Благодійна допомога
25.12.2014 09:35
30,00 грн.
Благодійна допомога
25.12.2014 09:25
10,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допомога дитячим лікарням під час війни
Підтримати
Здоров'я
Допомога дитячим лікарням під час війни
Тут ви допомагаєте купувати медичне обладнання, ліки та витратні матеріали для українських дитячих лікар…
Аліса: від боротьби до мрії
Підтримати
Здоров'я
Аліса: від боротьби до мрії
Алісі 15 років, усе своє життя вона веде невпинну боротьбу з хворобою. Її діагнози потребують постійних …
Зробити ще один крок
Підтримати
Здоров'я
Зробити ще один крок
Звертаємося до вас знову про допомогу для Софійки. Дякуючи зібраним коштам на dobro.ua, дівчинка успішно…
Ліки для Дарини
Підтримати
Здоров'я
Ліки для Дарини
У Дарини раннє органічне ураження ЦНС важкого ступеня, мікроцефалія. Дівчинка пройшла понад 25 курсів ре…
Показати всі