Майбутнє для трьох хлопців
Майбутнє для трьох хлопців
Активний

Майбутнє для трьох хлопців

Проєкт здійснює
Розпочато: 17.07.2023
Дніпро
Активний
Залишилось зібрати
61921,00 грн.
Зібрано у відсотках
38%
Потрібно зібрати
100000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

У Артема СМА 1 типу, у Вані ДЦП, а Валерій у 14 років переніс інфаркт мозку. Три хлопчики з Дніпра мають різні історії, але їх об’єднує необхідність проходження реабілітації.

Артемкові 5 років. Діагноз йому встановили на першому році життя, коли батьки помітили, що син, на відміну від сестри-двійнятка не може навчитися самостійно сидіти. Невролог запідозрив, а генетики підтвердили СМА 1 типу. У дітей із цим діагнозом відмирають клітини спинного мозку та уражаються м'язи, які відповідають за рухові функції, ковтання та зрештою за дихання.

Лікування, яке допомагає зупинити регресію, винайшли тільки у 2016 році. Вартість його на рік – півмільйона доларів. Артем уперше отримав минулого року 4 дози препарату (на 8 місяців) як гуманітарну допомогу. Що далі? Чекати й сподіватися, що держава прийме програму лікування СМА за кошт бюджету. А поки що Артемкові потрібна регулярна робота з реабілітологами.

Історія Вані, на жаль, не рідкість. Хлопчик переніс асфіксію під час пологів, що призвело до поліорганної недостатності й судом. Виписали додому немовля тільки за 1,5 місяця, а згодом поставили діагноз: парапарез із стійкими руховими порушеннями.

Але Ванін організм дуже добре реагує на реабілітацію! У 8 місяців малий сів, у 1,5 року поповз, у 3 роки самостійно пішов. Ваня розуміє мовлення, але сам спілкується тільки за допомогою карток PECS: цього його навчив психолог. Цього року Іван піде до початкового класу НРЦ №9. Але продовжувати реабілітацію необхідно, щоб зміцнювати м’язи спини й стоп, покращувати моторику рук, освоювати нові навички у психолога. 

Валерію зараз 16. 15 травня 2021 року він не зміг підвестися з ліжка, у нього почалися судоми, хлопець знепритомнів. У лікарні діагностували інфаркт мозку. 

Обстеження виявило тромбофілію: схильність до утворення тромбів. Взимку 2021 Валерій безсимптомно переніс covid, що зробило кров ще густішою. Це призвело до утворення тромбів і інфаркту. Валері призначили постійний прийом препарату "Ксарелто" і реабілітацію для відновлення функцій. За 2 роки, що минули від того страшного дня, хлопець пройшов кілька відновних курсів у різних реабцентрах. Завдяки цьому він підвівся з ліжка, але треба ще покращити ходьбу, запустити роботу лівої стопи та руки.

НСЗУ може оплати цим дітям по два реабілітаційних курси на рік. Неврологи ж рекомендують як мінімум чотири. Отже, ми збираємо кошти на два додаткових курси кожній дитині. Вартість одного курсу 15 000 грн. Допоможімо цим дітям здобути щасливе майбутнє!

Повне ім’я: Подлєсний Артем, 28.12.2017 р., Кулеба Іван, 24.07.2015 р., Шило Валєрій, 04.10.2006 р.
Місто: Дніпро
Діагноз: спинальна аміотрофія Вердніга-Гоффмана із стійкими незворотними руховими розладами, порушення основних функцій життєдіяльності; нижній спастичний парапарез із стійкими руховими порушеннями, затримка психомовного розвитку, S-подібний сколіоз, плоско-вальгусні стопи; наслідки ішемічного інфаркту головного мозку з лівостороннім спастичним геміпарезом, грубим порушенням функцій лівих кінцівок та ходьби, тромбофілія
ID: 8847

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
22.09.2023 20:34
3000,00 грн.
Благодійна допомога
20.09.2023 20:54
3000,00 грн.
Благодійна допомога
14.09.2023 21:40
500,00 грн.
Благодійна допомога
13.09.2023 13:14
150,00 грн.
Благодійна допомога
11.09.2023 19:21
7500,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Херсонщині все ще потрібна наша підтримка!
Підтримати
Здоров'я
Херсонщині все ще потрібна наша підтримка!
Завдяки проєкту ми закупимо необхідне медичне обладнання для боротьби із можливим спалахом гострих кишко…
Протези для Незламних
Підтримати
Здоров'я
Протези для Незламних
Мета цього проєкту – придбати 50 біонічних протезів для військових та цивільних, дорослих і дітей.
По той бік почуттів. 3
Підтримати
Здоров'я
По той бік почуттів. 3
У Михайлика органічне ураження ЦНС. Щоб уникнути "занурення в себе", він потребує безперервних занять із…
Вся Україна. Допомога дітям з опіками.
Підтримати
Здоров'я
Вся Україна. Допомога дітям з опіками.
Навесні 2023 року компанія Київстар розширює програму "Дитяча надія" новим напрямком - допомога дітям з …
Показати всі