Майбутнє Марини – в наших руках
Майбутнє Марини – в наших руках
Завершений

Майбутнє Марини – в наших руках

Проєкт здійснює
Розпочато: 20.06.2014
Житомирська область
Завершений
Всього зібрано
15100,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
15100,00 грн.

Велика біда сталася зі світлою і щирою дівчинкою Мариною. Її дитинство проходить не в веселих дитячих клопотах, а на лікарняних ліжках. У віці 10 років одного літнього вечора дівчинка впала з велосипеда і дуже забила голову. З тих пір у Марини і розпочалися серйозні проблеми зі здоров'ям: стали траплятися напади головного болю, епілепсії і спостерігалася деяка розумова загальмованість, хоча до травми Марина була однією з кращих учениць в класі. Хто б міг подумати, що це падіння згодом призведе до пухлини головного мозку. 

Протягом 2-х років батьки зверталися до різних фахівців, які прописували все нове і нове лікування і обіцяли, що дівчинка видужає. А дорогоцінний час спливав. Час, за який пухлина збільшувалася, а Марина почувала себе все гірше. У жовтні 2013 року дівчинці провели дослідження на онкозахворювання і діагностували злоякісну пухлину головного мозку (апластична олегодендоасірацітома 1-2 ст. лобного відділу праворуч). Батьки, які звикли до довгого лікування дитини, не очікували такого удару, адже всі лікарі обіцяли швидке зцілення Маринки. А далі, як у страшному сні, операція, 2 блоки хімії, 2 блоки променевої терапії і страх перед майбутнім. Останні результати МРТ показують, що пухлина після лікування почала поновлюватись. Але шанс врятувати життя є. Маринці приписали чергові курси хімії з препаратом «Темодал» – дорогим, але ефективним при таких пухлинах.

Маринка народилася в простій сільській родині із Житомирщини. Проблема дефіциту робочих місць у селі всім відома, батьки Марини займаються тільки своїм господарством. Постійного прибутку у сім’ї немає, і зібрати кошти за короткий проміжок часу вони не можуть. Пухлина зростає, потрібно якнайшвидше розпочинати перший блок хімії. Тому родина звертається до всіх небайдужих по допомогу. Для проходження хіміотерапії необхідно придбати противопухлинний препарат «Темодал», без його використання проходження блоку хіміотерапії неможливо. Потрібно 2 упаковки по 140 мг (1 уп.–7 тис. грн) і одна упаковка 20 мг (1,1 тис. грн). Загальна сума 1 курсу лікування препаратом буде коштувати 15 100 грн.

До хвороби дівчинка була гарною помічницею для своїх батьків. Із-за стану здоров’я Маринка не ходить до школи, але вона ніколи не сидить склавши руки. Любить вишивати і дуже гарно малює. Марина не здається, бореться, беззаперечно і точно виконує всі призначення лікарів. А головне – вона мріє і будує плани на майбутнє, яке з вашою допомогою у неї може бути! І зараз ціна її майбутнього це вартість 3 упаковок препаратів. Давайте допоможемо Маринці одужати, адже її життя, її майбутнє зараз у наших руках!

 

ПІБ: Погонець Марина Андріївна, 10.06.2001 р.

Місто: Житомирська область

Діагноз: пухлина головного мозку

ID: 996
Підтримали
Благодійна допомога
18.09.2014 13:01
142,00 грн.
Благодійна допомога
18.09.2014 12:24
500,00 грн.
Благодійна допомога
18.09.2014 12:23
300,00 грн.
Благодійна допомога
18.09.2014 12:06
20,00 грн.
Благодійна допомога
18.09.2014 11:50
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Щире прохання про допомогу для Вадима
Підтримати
Здоров'я
Щире прохання про допомогу для Вадима
Вадимові 12 років, у нього спастична форма ДЦП (дитячий церебральний параліч), і йому необхідно проходит…
Денисе, ми віримо в тебе!
Підтримати
Здоров'я
Денисе, ми віримо в тебе!
Денис народився передчасно, на 26 тижні вагітності з вагою всього 900 грамів. У півторарічному віці хлоп…
Психологічна підтримка очевидців війни
Підтримати
Здоров'я
Психологічна підтримка очевидців війни
Проєкт Ucare.me створений для того, щоб дати кожному постраждалому від війни українцю можливість отримат…
Мрія Степана – ходити!
Підтримати
Здоров'я
Мрія Степана – ходити!
Передчасне народження спричинило низку важких захворювань, зокрема ДЦП. Попереду непростий шлях відновле…
Показати всі