Маленький Ромчик бореться з епілепсією
Маленький Ромчик бореться з епілепсією
Завершений

Маленький Ромчик бореться з епілепсією

Проект здійснює
Розпочато: 19.06.2015
Одеська область, с. Ройлянка
Завершений
Всього зібрано
3975,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
3975,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Ромчик повинен був народитися здоровим, але на 8-му місяці вагітності при огляді на плановій консультації все різко змінилося – лікар спровокував "відшарування плаценти", потім екстрений кесарів розтин, асфіксія, реанімація. Все тільце в трубочках... Що можуть відчувати батьки, бачачи свого первістка в кюветі під апаратом? Відчай, безвихідь, сльози і дикий біль. У два місяці черговий лікар зробила ослабленій реанімаціями дитині щеплення від гепатиту "В". Це було фатальне щеплення.

Ромчик повинен був народитися здоровим, але на 8-му місяці вагітності при огляді на плановій консультації все різко змінилося – лікар спровокував "відшарування плаценти", потім екстрений кесарів розтин, асфіксія, реанімація. Все тільце в трубочках... Що можуть відчувати батьки, бачачи свого первістка в кюветі під апаратом? Відчай, безвихідь, сльози і дикий біль. У два місяці черговий лікар зробила ослабленій реанімаціями дитині щеплення від гепатиту "В". Це було фатальне щеплення. 

Його в нашій країні роблять усім дітям, як конвеєр, але мало хто з лікарів проводить ретельне обстеження перед вакцинацією. І як результат, страшні і незворотні наслідки – судоми, знову реанімація і невтішний діагноз – фокальна симптоматична епілепсія.

Епілепсія не лікується, але щоб з нею жити і розвиватися, дитині потрібно правильно підібрати препарати і розрахувати їхнє дозування. За 6 років Ромочка пройшов багато лікування, реабілітації, сльози і тонни ліків. У хлопчика було багато випробувань у житті, але він не здався і не має права здаватися заради тих, хто його шалено любить! Кожен напад епілепсії – це крок назад у розвитку Ромочки. Всі зусилля батьків (реабілітаційні центри, лікарі, масажі, лікувальна фізкультура, іпотерапія, каніс-терапія, логопеди, психологи, басейн і т.д.) зводилися до нуля з кожним приступом Роми. Батьки з Ромочкою побували практично у всіх центрах, із застосуванням різних методик.

Всі зусилля не пройшли марно! Одним з останніх етапів лікування було обстеження в клініці "Текнон" (Іспанія) у вересні 2014 року, де провели повне і детальне вивчення роботи головного мозку, визначили вогнище епілепсії, за результатами призначили індивідуальне лікування. Лікування призвело до позитивних результатів! У Ромочки практично повністю зникли напади епілепсії, і зараз у нього є можливість розвиватися, він підріс і фізично зміцнів.

Досягнувши таких чудових результатів, розслаблятися не можна. Боротьба з хворобою триває з новими силами, і на даний момент необхідно обстеження в тій же клініці "Текнон" для проведення еволюційного контролю та прийняття подальших терапевтичних рішень. Допоможіть Ромчику в його боротьбі з такою недугою, бо тільки з вашою допомогою він зможе вийти з цієї боротьби переможцем!

Цей проект було відмінено, зібрана сума становить 3 975 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проекту.

 

ПІБ: Воронюк Роман Андрійович, 21.06.2008 р.

Місто: Одеська область, с. Ройлянка

Діагноз: лобарна фокальна епілепсія, пов'язана з переважною локалізацією в нейронної мережі головного мозку в острівці лобової частки і верхньої скроневої звивини лівої півкулі

ID: 1573
Підтримали
Благодійна допомога
22.07.2015 01:45
1000,00 грн.
Благодійна допомога
16.07.2015 10:16
10,00 грн.
Благодійна допомога
11.07.2015 23:50
50,00 грн.
Благодійна допомога
10.07.2015 14:14
300,00 грн.
Благодійна допомога
07.07.2015 13:03
20,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Ангели існують, і в них є крила... 3
Підтримати
Здоров'я
Ангели існують, і в них є крила... 3
Вже втретє родина Ярошевського Андрія вимушена звертатися по допомогу до донорів УББ. У квітні 2018 року…
"Альбумін" допомагає одужати
Підтримати
Здоров'я
"Альбумін" допомагає одужати
Препарат "Альбумін" допомагає дитині подолати негативні наслідки хіміотерапії. Допоможіть дітям повернут…
Артемію потрібне лікування. 2
Підтримати
Здоров'я
Артемію потрібне лікування. 2
З маленького тіла новонародженого хлопчика виходять трубочки, на його тілі датчики, до ручки під’єднана …
Іллюша молиться за здорові ніжки. 2021
Підтримати
Здоров'я
Іллюша молиться за здорові ніжки. 2021
Іллі 10 років, і у нього ДЦП, спастична диплегія нижніх кінцівок. Протягом усіх цих років, сім'я вірить …
Показати всі