Малюка може врятувати операція
Малюка може врятувати операція
Завершений

Малюка може врятувати операція

Проєкт здійснює
Розпочато: 14.03.2019
Донецька обл.
Завершений
Всього зібрано
14517,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
14517,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Даміан. Хлопчик із незвичайним ім'ям. Зараз йому 4 роки. Як і всі дітки, він грається іграшками, дивиться мультики "Фіксики", "Щенячий патруль", "Мі-Мі-Мішки", любить музику і танцювати під неї. А ще ліпити з пластиліну. Даміан хворіє з народження. У хлопчика підвищена кровоточивість. Відразу після народження малюку протягом трьох днів робили переливання крові. За результатом аналізу крові, еритроцити і тромбоцити у новонародженого були на "0". 

Лікарі довго не могли поставити Даміану правильний діагноз. Відповідно, і лікування було лише симптоматичним. І тільки коли мама з Даміаном поїхали на консультацію до гематолога в Білорусію, лікар, дивлячись на результати аналізів, побачила картину яскраво вираженого первинного імунодефіциту і направила дитину до імунолога до Києва, де і підтвердився передбачуваний діагноз.

Через свій діагноз Даміан не відвідує дитсадок. Мама оберігає сина і намагається не відвідувати людні місця. Але проходячи повз дитячий садочок, Даміан кожного разу запитає маму: "А коли я піду в дитячий садочок?". Він тягнеться до дітей, хоче гратися з ними. Це активний хлопчик, він цікавиться всім навколо. Але як тільки в крові дитини падає гемоглобін, Даміан погано себе почуває і стає примхливим.

У Даміана дуже рідкісна форма вродженого імунодефіциту. Такий діагноз зустрічається рідше одного випадку на мільйон дітей. Хвороба проявляється важкими гнійними інфекціями і кровотечами, внаслідок яких дитина потребує тривалих госпіталізацій, переливання крові і постійного прийому антибіотиків. За 4 роки життя Даміан мав 5 епізодів пневмонії, абсцес мозку, некроз (відмирання) шкіри. Через крововиливи в око дитина практично втратила зір. Йому потрібно робити офтальмологічну операцію. Але через ризик виникнення кровотечі лікарі побоюються і відмовляються від оперативного втручання.

Єдиним радикальним методом лікування є ТГСК – трансплантація кісткового мозку. Родинного донора немає, проте є шанс знайти донора серед українців через БФ "Український реєстр донорів кісткового мозку". Саму операцію планується провести в "ОХМАТДИТі". Можливо, це буде перший випадок трансплантації від нерідного донора, проведений в Україні. Для цього необхідно пройти процедуру типування на сумісність донора і реципієнта. Це можна зробити в лабораторії Дрездена (Німеччина). Вартість процедури 14 517 грн.

Даміан – друга дитина в сім'ї. Його мама працює адміністратором в готелі. Старшому братові 19, він – майбутній кухар і закінчує кулінарне училище. Виснажена постійним лікуванням Даміана, родина не має можливості оплатити цей рахунок.

 

ПІБ: Єршов Даміан Дмитрович, 10.09.2014 р.

Місто: Краматорськ

Діагноз: первинний імунодефіцит – дефіцит адгезії лейкоцитів III типу, обумовлений гетерозиготним компаундом в гені FERMT3 (D84.8). Рецидивні бактеріальні позалікарняні пневмонії (5 епізодів). Пневмосклероз. Абсцес лівої скроневої частки, некрози шкіри правої бокової поверхні грудної клітки в анамнезі (2015). Крововилив у праве око (2018), важкі носові кровотечі

ID: 4910
Підтримали
Благодійна допомога
19.03.2019 15:23
0,71 грн.
Татьяна Просто
19.03.2019 14:59
39,00 грн.
Благодійна допомога
19.03.2019 14:36
1019,25 грн.
Благодійна допомога
19.03.2019 14:34
6000,00 грн.
Благодійна допомога
19.03.2019 09:24
350,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Кирило хоче ходити
Підтримати
Здоров'я
Кирило хоче ходити
Кирило народився передчасно, це сталося на 28 тижні вагітності. Через декілька тижнів після появи на сві…
Відновлення лікарень. Запорізька область
Підтримати
Здоров'я
Відновлення лікарень. Запорізька область
Завдяки проєкту ми закупимо лабораторний аналізатор для Вільнянської лікарні Запорізької області. Допомо…
Допомога лікарням Слов’янська
Підтримати
Здоров'я
Допомога лікарням Слов’янська
Завдяки цьому проєкту ми закупимо медичне обладнання у 2 лікарні Словʼянська: в одну дефібрилятор та 5 ф…
Хоч когось врятувати від пекла вдома
Підтримати
Здоров'я
Хоч когось врятувати від пекла вдома
Життя може стати пеклом, коли хтось у родині захворів і став "лежачим". Як дати раду всьому, як впоратис…
Показати всі