Малюка може врятувати операція
Малюка може врятувати операція
Завершений

Малюка може врятувати операція

Проєкт здійснює
Розпочато: 14.03.2019
Донецька обл.
Завершений
Всього зібрано
14517,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
14517,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Даміан. Хлопчик із незвичайним ім'ям. Зараз йому 4 роки. Як і всі дітки, він грається іграшками, дивиться мультики "Фіксики", "Щенячий патруль", "Мі-Мі-Мішки", любить музику і танцювати під неї. А ще ліпити з пластиліну. Даміан хворіє з народження. У хлопчика підвищена кровоточивість. Відразу після народження малюку протягом трьох днів робили переливання крові. За результатом аналізу крові, еритроцити і тромбоцити у новонародженого були на "0". 

Лікарі довго не могли поставити Даміану правильний діагноз. Відповідно, і лікування було лише симптоматичним. І тільки коли мама з Даміаном поїхали на консультацію до гематолога в Білорусію, лікар, дивлячись на результати аналізів, побачила картину яскраво вираженого первинного імунодефіциту і направила дитину до імунолога до Києва, де і підтвердився передбачуваний діагноз.

Через свій діагноз Даміан не відвідує дитсадок. Мама оберігає сина і намагається не відвідувати людні місця. Але проходячи повз дитячий садочок, Даміан кожного разу запитає маму: "А коли я піду в дитячий садочок?". Він тягнеться до дітей, хоче гратися з ними. Це активний хлопчик, він цікавиться всім навколо. Але як тільки в крові дитини падає гемоглобін, Даміан погано себе почуває і стає примхливим.

У Даміана дуже рідкісна форма вродженого імунодефіциту. Такий діагноз зустрічається рідше одного випадку на мільйон дітей. Хвороба проявляється важкими гнійними інфекціями і кровотечами, внаслідок яких дитина потребує тривалих госпіталізацій, переливання крові і постійного прийому антибіотиків. За 4 роки життя Даміан мав 5 епізодів пневмонії, абсцес мозку, некроз (відмирання) шкіри. Через крововиливи в око дитина практично втратила зір. Йому потрібно робити офтальмологічну операцію. Але через ризик виникнення кровотечі лікарі побоюються і відмовляються від оперативного втручання.

Єдиним радикальним методом лікування є ТГСК – трансплантація кісткового мозку. Родинного донора немає, проте є шанс знайти донора серед українців через БФ "Український реєстр донорів кісткового мозку". Саму операцію планується провести в "ОХМАТДИТі". Можливо, це буде перший випадок трансплантації від нерідного донора, проведений в Україні. Для цього необхідно пройти процедуру типування на сумісність донора і реципієнта. Це можна зробити в лабораторії Дрездена (Німеччина). Вартість процедури 14 517 грн.

Даміан – друга дитина в сім'ї. Його мама працює адміністратором в готелі. Старшому братові 19, він – майбутній кухар і закінчує кулінарне училище. Виснажена постійним лікуванням Даміана, родина не має можливості оплатити цей рахунок.

 

ПІБ: Єршов Даміан Дмитрович, 10.09.2014 р.

Місто: Краматорськ

Діагноз: первинний імунодефіцит – дефіцит адгезії лейкоцитів III типу, обумовлений гетерозиготним компаундом в гені FERMT3 (D84.8). Рецидивні бактеріальні позалікарняні пневмонії (5 епізодів). Пневмосклероз. Абсцес лівої скроневої частки, некрози шкіри правої бокової поверхні грудної клітки в анамнезі (2015). Крововилив у праве око (2018), важкі носові кровотечі

ID: 4910
Підтримали
Благодійна допомога
19.03.2019 15:23
0,71 грн.
Татьяна Просто
19.03.2019 14:59
39,00 грн.
Благодійна допомога
19.03.2019 14:36
1019,25 грн.
Благодійна допомога
19.03.2019 14:34
6000,00 грн.
Благодійна допомога
19.03.2019 09:24
350,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Допомога діткам з інвалідністю
Підтримати
Здоров'я
Допомога діткам з інвалідністю
Завдяки цьому проєкту ми закупимо 20 спеціальних ліжок у Знамʼянський будинок-інтернат, де проживають ді…
Хай працює лабораторія життя!
Підтримати
Здоров'я
Хай працює лабораторія життя!
Для порятунку нового життя все повинно бути готове завчасно!
5 апаратів за ціною 1? Підходить!​ 2
Підтримати
Здоров'я
5 апаратів за ціною 1? Підходить!​ 2
Реагувати треба швидко – коли у хворого на муковісцидоз зламався інгалятор, є дуже мало часу на те, щоби…
Будуємо нову "Дачу" разом!
Підтримати
Здоров'я
Будуємо нову "Дачу" разом!
Кожній людині важливо відчувати себе в безпеці, мати можливість пригорнутися до рідних. Особливо дітям, …
Показати всі