Мамо, у мене немає дитинства! 3
Мамо, у мене немає дитинства! 3
Завершений

Мамо, у мене немає дитинства! 3

Проєкт здійснює
Розпочато: 21.08.2019
Донецька обл.
Завершений
Всього зібрано
19000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
19000,00 грн.

Є чудова дівчинка на ім'я Єва. Їй 11 років, і вона практично не відрізняється від своїх однолітків... Поки сидить. А ось ходьба їй дається важко. Єва родом із Донецька, де жила до червня 2014 року. Живучи там, Єва постійно проходила лікування як в рідному місті, так і по всій Україні. Через війну довелося переїхати в інше місто, але лікування не припинялося. У 2017 році Єві зробили складну операцію на ніжках, після якої реабілітації стали ще більш необхідні. 

Єва – ласкава і добра дівчинка, любить займатися англійською мовою і грати з однолітками, але останнє їй не зовсім вдається, адже майже всі дитячі ігри – рухливі. Єва мріє впевнено ходити і бігати разом із подругами у дворі і в парку, кататися на гойдалках без допомоги дорослих. Ця мила й тендітна дівчинка підкорює своєю безпосередністю й оптимізмом. У свої 11 років вона міркує по-дорослому. Це хвороба зробила її такою, адже щодня доводиться займатися лікувальною фізкультурою, одягати важкі ортези та вчитися в них ходити самостійно. Дивлячись на Єву не хочеться плакати, а хочеться простягнути їй руку допомоги, бо усмішка не сходить з її обличчя.

Завдяки допомозі не байдужих людей, Єва змогла пройти вже кілька курсів в центрі "Вікторія". Ці реабілітації не пройшли дарма. У Єви відзначена позитивна динаміка. Її координація стала кращою, її м'язовий апарат зміцнів, а рухова активність покращилась. Для подальших успіхів і закріплення вже досягнутого результату Єві необхідно продовжувати курси лікування. У жовтні дівчинку чекають у реабілітаційному центрі. Підтримайте дитину в прагненні до здоров'я!

 

ПІБ: Карпова Єва Віталіївна, 07.09.2007 р.

Місто: Краматорськ, Донецька обл.

Діагноз: ДЦП, спастична диплегія

 

 

ID: 5343
Підтримали
88
Середній донат
102 грн.
ТОП-донат
5000 грн.
Підтримали
sergiodanile
18.10.2019 21:38
634,42 грн.
Благодійна допомога
18.10.2019 21:13
254,90 грн.
Благодійна допомога
18.10.2019 21:08
50,92 грн.
Благодійна допомога
18.10.2019 19:30
200,00 грн.
Благодійна допомога
18.10.2019 17:19
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
У Златослави рідкісне захворювання. 2
Підтримати
Здоров'я
У Златослави рідкісне захворювання. 2
7-річна Злата має рідкісний діагноз – спадкове порушенням обміну речовин: глікогеноз 1Б типу. Злата навч…
Крок до розмови
Підтримати
Здоров'я
Крок до розмови
У Єви дитячий аутизм. Їй потрібні систематичні проходження курсів реабілітації в ЦФР "Крок за кроком".
Яна бореться – ми поруч
Підтримати
Здоров'я
Яна бореться – ми поруч
Дитинство Яночки з Царичанки завершилося у 9 місяців, коли у неї розвинувся вірусний енцефаліт. Сьогодні…
Макар: шлях до свободи руху. 5
Підтримати
Здоров'я
Макар: шлях до свободи руху. 5
Макар понад усе любить життя і людей. Попри важку форму ДЦП та щоденний біль від спастики, він знаходить…
Показати всі