Марина Леончук: я біжу за мрію Софійки!
Марина Леончук: я біжу за мрію Софійки!
Завершений

Марина Леончук: я біжу за мрію Софійки!

Проєкт здійснює
Розпочато: 16.09.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
5439,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5439,00 грн.

На Wizz Air Kyiv City Marathon я бігтиму заради здійснення мрії дитини. 11-річна Софійка Жиліна хоче стати телеведучою, фотомоделлю і носити красиве взуття замість важких ортопедичних черевиків. Однак, на шляху до мрії, стоїть одна перешкода - рідкісна хвороба нейрофіброматоз, що вразила кістки та нерви...

Марина Леончук — ведуча ранкової програми «Сніданок з 1+1» на телеканалі «1+1», вперше взяла участь у забігах навесні 2016 року і бігла дистанцію 5 км заради допомоги новонародженим у лікарні ОХМАТДИТ. Наразі Марина з бігом нерозлучна, наполегливо готується до нового марафону та проводить тренінги початківцям.

"У дитячому садочку я бігала, бо бігали всі: хаотично і весело. У школі я вже бігала за свій клас. В 35 - зрозуміла, коли ти сам готовий долати кілометри дистанцій - можеш надихнути й інших допомагати і навіть врятувати чиєсь життя.

9 жовтня я бігтиму за Софійку Жиліну! У дівчинки рідкісна хвороба – нейрофіброматоз і вона перенесла дуже багато операцій. Їй потрібно допомогти в елементарному: ходити. Ми збираємо на операцію та ортез для Софійки. Натисніть «Підтримати» та перекажіть будь-яку суму, і ми разом врятуємо Софійку! Навіть невеличкий внесок - це суттєва допомога! 

А ще запрошую зареєструватись і бігти на Wizz Air Kyiv City Marathon 2 км. Так ви підтримаєте проєкт «Здійсни мрію», який втілює в життя найзаповітніші бажання дітей з важкими, часто - невиліковними хворобами. Проєкт реалізують спільно Всеукраїнський благодійний фонд «Крона» і «1+1 media», а його куратор - ведуча Телевізійної служби новин на каналі «1+1» Лідія Таран.

Софійка з Донецької області, а через війну їм з мамою довелось покинути рідний дім. Коли дівчинці було два роки, почала викривлятись, а потім і зламалась права ніжка. Потім виявили численні фіброми в мозку, на нервах і кістках. З того часу Софія перенесла 30 операцій, після яких залишились серйозні фізичні дефекти. Через численні переломи та операції права ніжка у Софійки коротша за іншу на 12 см. Їй боляче ходити, викривлюється хребет і друга нога.
Попри хворобу, дівчина навчилась грати на фортепіано, малювати, співати, записалась у дитячу школу телеведучих і фотомоделей на нашому каналі.

Дівчинці потрібна складна діагностика та операція на лівій нозі. Лікарі вважають, що така операція компенсує навантаження, зменшить біль й зупинить викривлення ніг і тулуба. В цілому потрібно близько 15 000 євро.

Я планую на благодійному марафоні залучити 20 000 грн.

ID: 2531
Підтримали
Благодійна допомога
10.10.2016 12:13
5000,00 грн.
Благодійна допомога
07.10.2016 13:24
150,00 грн.
Благодійна допомога
05.10.2016 18:37
150,00 грн.
Благодійна допомога
23.09.2016 16:37
49,00 грн.
Благодійна допомога
23.09.2016 10:06
90,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Сашкове дитинство без обмежень. 2
Підтримати
Здоров'я
Сашкове дитинство без обмежень. 2
Сашкові Чорномору 2 рочки, і в нього спастичний тетрапарез, вроджена вада головного мозку та вроджена мі…
Маленька леді потребує допомоги! 2
Підтримати
Здоров'я
Маленька леді потребує допомоги! 2
Маленька принцеса, Злата, проходить свій унікальний шлях, сповнений труднощів та невпинної боротьби. Вон…
В хуртовині відчуттів
Підтримати
Здоров'я
В хуртовині відчуттів
У Мирона аутизм. Його життя добре описує префікс "гіпер". Корекційні заняття допоможуть йому почувати се…
Умови, щоб до хворих приходили рідні
Підтримати
Здоров'я
Умови, щоб до хворих приходили рідні
Уявіть, що маєте прийти до лікарні навідати близьку людину. Певно, Ви би захотіли присісти поряд. Чи то …
Показати всі