Марина мріє одужати
Марина мріє одужати
Завершений

Марина мріє одужати

Розпочато: 11.08.2023
Київ
Завершений
Всього зібрано
33200,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
33200,00 грн.

Марина народилась із запаленням легень трохи раніше призначеного терміну. Її відразу поклали під апарат ШВЛ і призначили антибіотики. Коли на третій день апарат відключили, у дівчинки зʼявилися судоми. Після цього лікарі встановили страшний діагноз – менінгіт. Цілий місяць Марина провела у відділенні патології новонароджених, де отримувала лікування антибіотиками. Після пройденого курсу лікування вона нарешті потрапила додому.

Спочатку здавалося, що у дитини все добре, немає ніяких наслідків перенесеної хвороби, але згодом почали зʼявлятися проблеми. Вона пізно почала тримати голову, дорослі помітили гіпертонус у правій руці і нозі. Відтоді почалися чисельні курси реабілітації, обстеження спеціалістів, відвідування лікарів. Батьки водили її по різних реабілітаційних центрах, Марина проходила курси ЛФК і масажу, відвідувала заняття зі спеціалістами.

Ходити дівчинка почала тільки після двох років. Це було великою радістю для батьків. Але праву ніжку вона ставила на носок, потім виявився набутий вивих стегна. Марина перенесла декілька ортопедичних операцій. Деякі з них були простіші, але дві були дуже складні, коли виправляли набутий вивих стегна, їх проводили у два етапи. Після цього три місяці не можна було ставати на ноги. Згодом у дівчинки виявили ще наслідки перенесеної хвороби, діагностувавши затримку психічного розвитку. Свої перші слова Марина почала вимовляти після трьох років, а розмовляти – після чотирьох.

Зараз Марині 12 років. Її діагноз – ДЦП, правобічний геміпарез, затримка психічного розвитку. У правій ручці сильний гіпертонус, вона все робить лівою рукою. Права ніжка стала набагато коротшою через гіпертонус. З дівчинкою і до сьогодні працюють різні спеціалісти: психолог, реабілітолог, логопед, соціальний педагог. Добре допомагає лікування у клініці лікаря Берсенєва. Після кожного курсу лікування зʼявляються позитивні результати, знижується тонус у руці і нозі.

Марина дуже любить читати книжки, малювати, любить математику. Вона мріє одужати, стати самостійною і бути такою, як і всі здорові діти, мати правильну поставу, гарну ходьбу. Для цього їй необхідно постійно проходити курси лікування і реабілітації. Сім’я сподівається на вашу підтримку, потребує вашої допомоги. Кожен курс лікування для Маринки – це крок до того, щоб перемогти страшний діагноз.

Повне ім’я: Долгопята Марина Сергіївна, 05.08.2010 р.
Місто: Київ
Діагноз: ДЦП
ID: 8913
Підтримали
Благодійна допомога
02.09.2023 14:46
13432,02 грн.
Благодійна допомога
01.09.2023 22:06
350,00 грн.
Благодійна допомога
01.09.2023 18:49
200,00 грн.
Благодійна допомога
01.09.2023 13:36
200,00 грн.
Благодійна допомога
01.09.2023 10:49
1000,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Схожі проєкти
Одеський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Одеський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Медична допомога для малят та їх мам
Підтримати
Здоров'я
Медична допомога для малят та їх мам
Завдяки проєкту ми закупимо високоточний коагулятор у Волинське обласне медичне об’єднання захисту матер…
Допомога жінкам під час війни
Підтримати
Здоров'я
Допомога жінкам під час війни
Завдяки проєкту ми зможемо реалізувати 10 програм психологічної підтримки для українських жінок, які пер…
Умови, щоб до хворих приходили рідні
Підтримати
Здоров'я
Умови, щоб до хворих приходили рідні
Уявіть, що маєте прийти до лікарні навідати близьку людину. Певно, Ви би захотіли присісти поряд. Чи то …
Показати всі