Подаруємо Маринці надію на майбутнє. 7
Подаруємо Маринці надію на майбутнє. 7
Завершений

Подаруємо Маринці надію на майбутнє. 7

Розпочато: 18.01.2021
Київ
Завершений
Всього зібрано
19920,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
19920,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Марині зараз 10 років. Вона красива і розумна дівчинка, любить читати свої улюблені книжки, малювати, любить математику. Але вона не може бути самостійною і робити багато чого, що виконують здорові діти, тому що вона все робить тільки однією рукою. Дівчинка не може самостійно одягнутися, допомагати мамі і багато іншого. У Марини діагноз: ДЦП, правобічний геміпарез. Це все наслідки перенесеного після народження серйозного захворювання.

Відразу після появи на світ вона не закричала, як це повинно бути, а хрипіла, кашляла і погано дихала. Спочатку їй поставили діагноз: запалення легень, призначили антибіотики і поклали під апарат штучної вентиляції легень.Та через кілька днів у неї почалися судоми і з'явився ще один страшний діагноз: менінгіт. Марина місяць пролежала у відділенні патології новонароджених, отримувала серйозний курс лікування і поїхала додому, здавалося б, здоровою дитиною.

Всі основні проблеми почали проявлятися ближче до одного року. Вона так і не змогла сидіти, у неї з'явився гіпертонус в правій ручці і ніжці. Після візиту до невропатолога та інших спеціалістів стало зрозуміло, що необхідне серйозне і тривале лікування. З цього часу почалися нескінченні консультації лікарів, обстеження, курси реабілітації. Спочатку за допомогою курсів масажу, лікувальної фізкультури та медикаментозної терапії домоглися того, щоб вона почала сидіти. Знімали гіпертонус в ручці і ніжці. Ходити Марина почала дуже пізно, правою рукою вона не може повноцінно щось робити, і праву ногу тягне і ставить на носок.

Батьки возили Марину на реабілітацію в різні клініки і реабілітаційні центри, там займалися масажем, лікувальною фізкультурою, різними видами відновного лікування цієї патології. З кожним разом ставало краще, з'являвся результат, ніжка ставала рівніше, ручка потрохи починала працювати. Але Марина зростає, і з кожним стрибком росту посилюється тонус у руці і нозі. Добре їй допомагає лікування в клініці доктора Берсенєва, після кожного курсу ін'єкцій і масажу завжди з'являються позитивні результати лікування.

Марині зробили дві операції. Одну в чотири роки, вона була легшою. Другу – в сім років, усували набутий вивих стегна. Ця операція була дуже важкою, її робили в два етапи. Але і це все одно не дало бажаного результату.

Сім'я сподівається на вашу підтримку і потребує вашої допомоги. Марина дуже хоче одужати і бути такою ж, як і всі здорові діти. Для цього їй необхідно постійно проходити лікування, щоб стати хоч трохи міцнішою і здоровішою. Кожен курс лікування для неї – це крок в майбутнє.

Повне ім’я: Долгопята Марина Сергіївна, 05.08.2010 р.
Місто: Київ
Діагноз: ДЦП
ID: 6793
Підтримали
Благодійна допомога
08.02.2021 12:03
1650,94 грн.
Благодійна допомога
08.02.2021 11:58
10,00 грн.
Ivan Grigorov
08.02.2021 11:25
99,80 грн.
Благодійна допомога
08.02.2021 00:46
254,58 грн.
Благодійна допомога
07.02.2021 22:30
30,64 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Веронічка все здолає!
Підтримати
Здоров'я
Веронічка все здолає!
Веронічка потребує нашої допомоги. З'явилася позитивна динаміка, не можна зупинятися на досягнутому!
Операція для Тимура
Підтримати
Здоров'я
Операція для Тимура
Тимурчик – очікувана та бажана дитина. Мама з татом раділи звістці про сина, старший братик мріяв про др…
Дорога добра
Підтримати
Здоров'я
Дорога добра
Щороку в Україні майже 3 500 немовлят народжуються із вадами серця, які розвиваються ще під час вагітнос…
Аутизм на заваді щасливого життя
Підтримати
Здоров'я
Аутизм на заваді щасливого життя
Страшний діагноз – аутизм – стає на заваді здорового та щасливого життя маленького хлопчика з м. Стрий. …
Показати всі