Подаруємо Маринці надію на майбутнє. 7
Подаруємо Маринці надію на майбутнє. 7
Завершений

Подаруємо Маринці надію на майбутнє. 7

Розпочато: 18.01.2021
Київ
Завершений
Всього зібрано
19920,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
19920,00 грн.

Марині зараз 10 років. Вона красива і розумна дівчинка, любить читати свої улюблені книжки, малювати, любить математику. Але вона не може бути самостійною і робити багато чого, що виконують здорові діти, тому що вона все робить тільки однією рукою. Дівчинка не може самостійно одягнутися, допомагати мамі і багато іншого. У Марини діагноз: ДЦП, правобічний геміпарез. Це все наслідки перенесеного після народження серйозного захворювання.

Відразу після появи на світ вона не закричала, як це повинно бути, а хрипіла, кашляла і погано дихала. Спочатку їй поставили діагноз: запалення легень, призначили антибіотики і поклали під апарат штучної вентиляції легень.Та через кілька днів у неї почалися судоми і з'явився ще один страшний діагноз: менінгіт. Марина місяць пролежала у відділенні патології новонароджених, отримувала серйозний курс лікування і поїхала додому, здавалося б, здоровою дитиною.

Всі основні проблеми почали проявлятися ближче до одного року. Вона так і не змогла сидіти, у неї з'явився гіпертонус в правій ручці і ніжці. Після візиту до невропатолога та інших спеціалістів стало зрозуміло, що необхідне серйозне і тривале лікування. З цього часу почалися нескінченні консультації лікарів, обстеження, курси реабілітації. Спочатку за допомогою курсів масажу, лікувальної фізкультури та медикаментозної терапії домоглися того, щоб вона почала сидіти. Знімали гіпертонус в ручці і ніжці. Ходити Марина почала дуже пізно, правою рукою вона не може повноцінно щось робити, і праву ногу тягне і ставить на носок.

Батьки возили Марину на реабілітацію в різні клініки і реабілітаційні центри, там займалися масажем, лікувальною фізкультурою, різними видами відновного лікування цієї патології. З кожним разом ставало краще, з'являвся результат, ніжка ставала рівніше, ручка потрохи починала працювати. Але Марина зростає, і з кожним стрибком росту посилюється тонус у руці і нозі. Добре їй допомагає лікування в клініці доктора Берсенєва, після кожного курсу ін'єкцій і масажу завжди з'являються позитивні результати лікування.

Марині зробили дві операції. Одну в чотири роки, вона була легшою. Другу – в сім років, усували набутий вивих стегна. Ця операція була дуже важкою, її робили в два етапи. Але і це все одно не дало бажаного результату.

Сім'я сподівається на вашу підтримку і потребує вашої допомоги. Марина дуже хоче одужати і бути такою ж, як і всі здорові діти. Для цього їй необхідно постійно проходити лікування, щоб стати хоч трохи міцнішою і здоровішою. Кожен курс лікування для неї – це крок в майбутнє.

Повне ім’я: Долгопята Марина Сергіївна, 05.08.2010 р.
Місто: Київ
Діагноз: ДЦП
ID: 6793
Підтримали
Благодійна допомога
08.02.2021 12:03
1650,94 грн.
Благодійна допомога
08.02.2021 11:58
10,00 грн.
Ivan Grigorov
08.02.2021 11:25
99,80 грн.
Благодійна допомога
08.02.2021 00:46
254,58 грн.
Благодійна допомога
07.02.2021 22:30
30,64 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Незламна мама: відроджуємо жінок задля відродження України
Підтримати
Здоров'я
Незламна мама: відроджуємо жінок задля відродження України
Ми збираємо кошти на реабілітацію 100 осіб – жінок і дітей, які постраждали від війни в Україні. (У варт…
Харківський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Харківський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Ваш внесок змінить життя Каріни!
Підтримати
Здоров'я
Ваш внесок змінить життя Каріни!
У Карини велика втрата слуху (глухота 4 ступеня), і їй необхідні потужні апарати, вартість яких значна. …
"Наше щастя тривало недовго..."
Підтримати
Здоров'я
"Наше щастя тривало недовго..."
У 7-річного Ігорчика з Харкова ДЦП. Дитина сама себе не обслуговує, не говорить і не чує на одне вухо. Х…
Показати всі