Маша бігає лише в мріях
Маша бігає лише в мріях
Завершений

Маша бігає лише в мріях

Проєкт здійснює
Розпочато: 25.01.2024
Харків
Завершений
Всього зібрано
42500,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
42500,00 грн.

Родина маленької Марії Левчук просить допомогти в зборі коштів на відновлення донечки, яка народилася передчасно та отримала вади, які зараз доводиться долати з лікарями.

"Щаслива порядна молода сім’я – чоловік, дружина та син – ми дуже хотіли другу дитину. Вагітність. Передчасно на 26-му тижні вагітності народжується донечка із вагою 840 грамів. Шість місяців у реанімації на штучній вентиляції легень. Життя розділене на "до" та "після". Спочатку – боротьба за життя, наступні вісім років – боротьба за якість життя донечки. І все б нічого, але зненацька на 42-му році життя помирає чоловік. Гостра серцева недостатність. Життя в той момент взагалі зупинилося. Я змогла трохи прийти до тями тільки через рік...", – каже мама дівчинки.

Після виписки з лікарні родина одразу ж розпочала реабілітаційні заходи: крихітці робили масажі, вона проходила процедури, ЛФК, регулярно відвідувала реабілітаційні центри та басейн. Але у віці 12 місяців у дівчинки все ж діагностують ДЦП, тож зусилля на відновлення дитини були зосереджені ще більше. І вони не минули даремно – за вісім років свого життя дівчинка досягла багатьох результатів: Марія може самостійно пересуватися на візку, може самостійно сидіти та стояти, опираючись на тверду опору.

І це дає впевненість, що за умови безперервної допомоги дитина зможе здобути ті навички, які мають її ровесники. Для покращення якості життя та задля отримання можливості ходити Марії провели хірургічне лікування з підрізання ахіллових сухожиль на обох ногах. Дитина місяць провела в гіпсі, а тепер, коли його зняли, гостро постало питання про реабілітацію.

Марії рекомендовано пройти мінімум 5 курсів реабілітації, один курс коштує понад 40 тис. гривень. Родина не має фінансової можливості оплатити всю потрібну кількість реабілітаційних заходів, а якщо проґавити момент – всі зусилля будуть марними. Сім’я буде вдячна будь-якій підтримці, допоможіть Марійці з реабілітацією!

Повне ім’я: Левчук Марія Сергіївна, 11.03.2015 р.
Місто: Харків
Діагноз: ДЦП
ID: 9164
Підтримали
Alexander Novopashin
14.04.2024 13:51
6400,00 грн.
Благодійна допомога
12.04.2024 15:55
500,00 грн.
Благодійна допомога
12.04.2024 09:33
5000,00 грн.
Благодійна допомога
09.04.2024 08:25
100,00 грн.
Благодійна допомога
07.04.2024 18:26
516,55 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Життя розміром з долоньки! 2
Підтримати
Здоров'я
Життя розміром з долоньки! 2
Роман народився передчасно з екстремальною вагою тіла – 750 грамів – і відразу ж дав знак мамі, що він х…
Мій найщасливіший день. 4
Підтримати
Здоров'я
Мій найщасливіший день. 4
Софійка з'явилася на світ на 34 тижні. Спочатку дихала сама – і батьки повірили, що все буде добре. Але …
Щасливе дитинство для  Ніколь
Підтримати
Здоров'я
Щасливе дитинство для Ніколь
У п'ятирічної Ніколь із селища Обухівка мікроцефалія, спастична тетраплегія, епілепсія та проблеми із зо…
Поліпшити життя Владика поможуть сенсори. 3
Підтримати
Здоров'я
Поліпшити життя Владика поможуть сенсори. 3
Влад захворів на цукровий діабет 1 типу, коли йому було лише п’ять: вітряна віспа мала критичні наслідки…
Показати всі