Материнський обов’язок – жити
Материнський обов’язок – жити
Завершений

Материнський обов’язок – жити

Проєкт здійснює
Розпочато: 19.06.2019
Житомирська обл.
Завершений
Всього зібрано
94000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
94000,00 грн.

"Маю шестирічну донечку, ми живемо удвох. Уранці, коли рівень кисню в крові падає, я не можу зібрати її до школи, не виходжу із дому, бо просто не маю сил. Стомлююсь вже від того, що переходжу з однієї кімнати в іншу. Розумію: потрібен кисневий апарат, але мені це не по кишені", – з цього листа почалося наше знайомство. Ользі 34, і лише цього літа вдалося визначити правильний діагноз: муковісцидоз. Через незнання діагнозу втрачено багато часу без повноцінного лікування, і сьогодні легені жінки пошкоджені настільки, що без потужного кисневого апарату Ольга дихати і жити не може.

У картці жінки зазначена бронхоектатична хвороба легень, легенева недостатність ІІ-ІІІ ст., хронічне легеневе серце, муковісцидоз. До недавнього часу її організм тримався у крихкому балансі, та восени 2018-го сталося стрімке погіршення. Нижня межа норми вмісту кисню у крові – 90%. У Ольги ж цей показник провалився до 65-75% в денний час та 40-50% уночі. Важко навіть уявити, як це може бути сумісним із життям. Здається, тієї осені і зими Ольга вижила всупереч фізіології, завдяки лише жаги до життя і материнським обов’язком триматися заради маленької донечки… Терпіла до останнього, передавала дитину подрузі й лягала у місцеву реанімацію – "подихати киснем". Пару днів приходила до тями – і додому.

Коли Ольга звернулася до нашого фонду, ми видали їй стаціонарний кисневий апарат, що працює від розетки. Завдяки йому жінка хоча би вдома може не задихатись. Спить, підключена до апарату, коли раптом киснева трубочка зсунеться – прокидається без задишки, не може без апарату зовсім. Вдень може тепер займатись хатніми справами, поратися по господарству, турбуватися про донечку. Та все – лише до порогу хати. За порогом немає розеток. І це означає, що немає і кисню. Взяти його з повітря, як це відбувається у нас із вами, Ольжині легені не здатні – надто пошкоджені.

Просимо допомоги, аби купити для Ольги портативний кисневий апарат з акумуляторами, що дозволить їй вільно пересуватись будь-де.

 

ПІБ: Кошова Ольга Володимирівна, 27.04.1985 р.

Місто: смт Першотравневськ, Житомирська обл.

Діагноз: бронхоектатична хвороба обох легень, ф.загострення,  муковісцидоз, легенева форма?

ID: 5197
Підтримали
379
Середній донат
102 грн.
ТОП-донат
5098 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
30.11.2019 16:18
3044,88 грн.
Благодійна допомога
30.11.2019 12:23
1000,00 грн.
Людмила Д.
29.11.2019 18:39
50,92 грн.
ДІС
29.11.2019 17:21
149,69 грн.
Благодійна допомога
29.11.2019 13:11
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Тринадцять років боротьби за перший крок
Підтримати
Здоров'я
Тринадцять років боротьби за перший крок
У Максима спастична диплегія. Щоб зробити свій перший крок, йому потрібна регулярна реабілітація.
Непростий шлях Даринки. 2
Підтримати
Здоров'я
Непростий шлях Даринки. 2
Після народження Даринки лікарі виявили у неї вроджену ваду серця, яка з часом тільки погіршувала її ста…
Ангеліна – друга дитина з діабетом
Підтримати
Здоров'я
Ангеліна – друга дитина з діабетом
Ангеліна – наймолодша дитина в сім'ї. В пологовому будинку лікарі обстежували дівчинку, переміряли цукор…
Допоможіть дитині подолати самотність!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть дитині подолати самотність!
З перших днів життя Андрій страждав від нестерпного болю, не міг нормально спати та їсти. Він не розвивс…
Показати всі