Материнський обов'язок – жити. 4
Материнський обов'язок – жити. 4
Завершений

Материнський обов'язок – жити. 4

Проєкт здійснює
Розпочато: 21.12.2020
Житомирська обл.
Завершений
Всього зібрано
50056,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
50056,00 грн.

Замість новорічного настрою у 8-річної Даніели тривога: мамі погано, терміново потрібні ліки, і єдина можливість отримати їх вчасно – шукати милосердя у людей довкола.

Усе своє життя Оля живе із тяжким захворюванням муковісцидоз, проте його назву дізналася лише півтора року тому. Хвороба мала забагато часу на прогресування і сильно пошкодила внутрішні органи. Зокрема, у дуже тяжкому стані зараз легені Олі. Навіть у найкращі періоди жінка майже повністю залежна від кисневого апарату – без нього страшна задишка. Але зараз Олі важко дихати навіть з апаратом, підключеним на максимальну потужність. У її легенях черговий спалах хронічної інфекції. І аналізи показали, що вона стійка до багатьох препаратів. Тож вибір, чим лікуватись, аби заглушити це загострення, невеликий. Препарати дорогі, до того ж – потрібні у великій кількості. Це є специфікою лікування при муковісцидозі – потрібна високодозна антибіотикотерапія.

Через адміністративні зміни зараз жінка не може розраховувати на бюджетне забезпечення. Її село знаходиться на території, де змінилося адміністративне підпорядкування. Але цей перехід ще в процесі. Наразі повноваження не передані повністю, і просто немає того органу чи чиновника, який мав би розглянути звернення Олі про фінансування її лікування. Перехідний період колись завершиться, але лікування нашій Олі потрібне прямо зараз. Кожен день життя на піці загострення виснажує дуже сильно. Щошвидше почнеться інтенсивне лікування, то більше у Олі шансів знову перемогти і вижити. А вона має, для кого жити.  

 

Повне ім’я: Кошова Ольга Володимирівна, 27.04.1985 р.
Місто: Першотравенськ, Житомирська область
Діагноз: муковісцидоз
ID: 6721
Підтримали
150
Середній донат
102 грн.
ТОП-донат
8000 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
19.02.2021 22:43
4300,75 грн.
Благодійна допомога
19.02.2021 17:59
51,01 грн.
Благодійна допомога
19.02.2021 15:36
199,00 грн.
coolAK
19.02.2021 14:56
101,96 грн.
Благодійна допомога
19.02.2021 07:25
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Підтримати
Здоров'я
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Щодня до нашого Фонду надходить багато звернень від громад із запитом про надання допомоги ліками самотн…
Терапія для хороброго хлопчика
Підтримати
Здоров'я
Терапія для хороброго хлопчика
У 4 роки Володимиру поставили діагноз "аутизм (РАС)", йому присвоїли інвалідність. Володимир потребує по…
Контролювати підступне захворювання
Підтримати
Здоров'я
Контролювати підступне захворювання
У десятирічного Іллі цукровий діабет. Найважче випробування для нього – це щоденні ін'єкції інсуліну. Ча…
Той день, коли Лев перестав чути світ
Підтримати
Здоров'я
Той день, коли Лев перестав чути світ
У Лева дитячий аутизм. Він потребує постійних занять і фахової підтримки, щоб розвиватись, укріплювати н…
Показати всі