Матуся двох діток потребує допомоги
Матуся двох діток потребує допомоги
Завершений

Матуся двох діток потребує допомоги

Проєкт здійснює
Розпочато: 13.02.2018
Дніпро
Завершений
Всього зібрано
8701,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
8701,00 грн.

Історія Ольги Бачуріної яскраво свідчить нам, що значить справжні життєві проблеми. У сім'ї Олі Бачуріної двоє дітей: 10-річна Вероніка і 5-річний Діма. Більшу частину життя Ольга провела в Макіївці Донецької області. Але внаслідок військових дій на Сході України молода жінка з дітьми змушена була залишити свій будинок і переїхати в більш безпечне місце. Вони зупинилися в Дніпропетровську і почали влаштовуватися на новому місці, кинувши будинок, друзів, роботу.

За професією Оля фармацевт. Щоб забезпечити свою сім'ю, жінка змушена була працювати по 13-14 годин. Важкі нові умови життя і втома незабаром проявили себе. Ольга стала себе погано почувати, у неї стали набрякали ноги, піднялася температура, і до всього ще з'явилася біль під лопаткою і додався кашель. Вона звернулася до терапевта за місцем проживання. Лікар призначив лікування від пневмонії. Але запропоноване лікування не допомогло Олі. Вона знову звернулася до лікаря. Лікар прописав чергове лікування і рекомендував прийти після новорічних свят. Тим часом стан жінки тільки погіршувався. Вона ставала все більше слабкою, втомлювалася, і в один день... не змогла піднятися з ліжка.

Далі все, як в тумані: аналізи, направлення на консультацію до гематолога, стернальна пункція і шокуючий діагноз: множинна мієлома з ураженням кісток... Олю госпіталізували в гематологічне відділення для проведення спеціального лікування. Перша хіміотерапія вже пройдена. Жінка піднеслася духом, їй стало трохи краще. У перерві між блоками Олю відпустили додому. Але вдома стан погіршився: вона постійно лежить і не може стати на ноги. Поруч з Олею її мама, яка і підтримує її і допомагає.

Щойно роботодавці дізналися про хворобу Олі, її тут же звільнили. Жити сім'ї і лікуватися на мізерну допомогу переселенця неможливо. На першу хімію для Олі збирали всім світом: товариші по службі зі старої роботи, знайомі, друзі і просто небайдужі до чужого горя люди. Але лікування триває, і незабаром Ользі заступати на наступну хімію. Для продовження лікування їй потрібен 1 флакон препарату "Бортезоміб" (3,5 мг) вартістю 8 701 грн. Сума велика для Ольги, весь її скромний бюджет іде на всілякі дрібниці, які треба купувати самостійно: крапельниці, шприци тощо.

Ольга змушена звернутися з проханням про допомогу до всіх небайдужих людей: допоможіть, будь ласка, в лікуванні! Підтримаймо Ольгу, чудову маму двох дітей, і побажаємо їй якнайшвидшого одужання!

 

ПІБ: Бачуріна Ольга Олександрівна, 24.09.1980 р.

Місто: Дніпро

Діагноз: множинна мієлома (С 90.0) з ураженням кісток, анемія, інтоксикаційний, астено-невротичний синдром, соматогенно обумовлений

ID: 3780
Підтримали
Благодійна допомога
16.02.2018 12:47
1462,04 грн.
Благодійна допомога
16.02.2018 12:15
50,93 грн.
Благодійна допомога
16.02.2018 10:03
203,67 грн.
Благодійна допомога
16.02.2018 09:52
100,00 грн.
Яна Кметь
16.02.2018 00:14
150,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допоможемо Ромці стати на ноги!
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Ромці стати на ноги!
В один і три місяці Ромчику встановили страшний діагноз – ДЦП, подвійна геміплегія, затримка розвитку та…
Під постійним наглядом. Чернівці
Підтримати
Здоров'я
Під постійним наглядом. Чернівці
Мета проєкту – придбати датчики сатурації для пульсоксиметрів у Чернівецьку центральну міську клінічну л…
Важке захворювання знову повернулося. 2
Підтримати
Здоров'я
Важке захворювання знову повернулося. 2
Валерія Войцехівська продовжує йти непростим шляхом лікування ювенального артриту, на який хворіє з 2-рі…
Матусю, мені так болить!
Підтримати
Здоров'я
Матусю, мені так болить!
Звертаємося до всіх небайдужих людей з проханням – допомогти чудовій дівчині Катрусі пройти життєво необ…
Показати всі