Medvoice допомагає дітям
Medvoice допомагає дітям
Завершений

Medvoice допомагає дітям

Розпочато: 23.04.2021
Львів, Маріуполь, Суми і Харків
Завершений
Всього зібрано
15690,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
15690,00 грн.

Недоношеними прийнято вважати дітей, які з'явилися на світ раніше 37 тижня і вагою від 500 грамів до 2,5 кг. При передчасному появі на світ дитина виявляється не готовою до життя в нових умовах (температура, вологість, необхідність дихати, смоктати, перетравлювати їжу). Чим вищий ступінь недоношеності, тим сильніше виражені ці проблеми, тим довший крихітка буде пристосовуватися до них.

Наздоганяючи біологічний вік в екстремальних умовах, страждають всі органи і системи такої дитину. Нервова система регулює здатність до рефлексів (пошук, смоктання, ковтання), реакцій на звуки, вдосконалення зору і т. Д. У таких діток запізнюється дозрівання передачі імпульсів до головного мозку. Чим більше виражена недоношеність, тим сильніше страждає терморегуляція малюка – він може швидко переохолоджуватися чи перегріватися. Незрілість дихального центру, вузькі трахеї і бронхи, високо розташована діафрагма призводять до того, що дитина дихає часто і поверхнево, що ускладнює повноцінне забезпечення організму киснем, знижена функція щитоподібної залози, що призводить до уповільнення обміну речовин. Це може загрожувати затяжною жовтяницею, набряками, поганим збільшенням ваги.

Однак сьогодні у таких малюків при належному лікуванні та догляді є всі шанси вирости повноцінними, здоровими, міцними дітками – природа нагородила їх феноменальною здатністю до компенсації, щоб наздогнати діток, які народилися в строки, вже до року.

Одним з головних критеріїв оцінки успішності виходжування є збільшення ваги дитини. Лікарі щодня зважують маленьких пацієнтів, щоб оцінювати ефективність виходжування. Тільки набравши певну вагу, малюка можуть перевести з групи ризику. Для цих щоденних маніпуляцій сильно важлива наявність у відділенні якісних і найточніших ваг для новонароджених. Важливий кожен грам.

У 21 столітті, в пік технологічних відкриттів, в деяких перинатальних центрах, де виходжують недоношених діток, у лікарів немає елементарного: ваг для зважування пацієнтів. У це складно повірити, але це реалії нашої медицини. Наша мета змінити це. Завдяки цьому проєкту ми закупимо 6 ваг у 4 українські лікарні, де виходжують передчасно народжених малюків.

Допомогу отримають: Львівська обласна клінічна лікарня, Маріупольське територіальне медичне об'єднання здоров'я матері і дитини, Сумська обласна дитяча клінічна лікарня та Харківська обласна дитяча клінічна лікарня №1.

До збору коштів приєднується платформа для розвитку теоретичних і практичних навичок лікарів Medvoice. В рамках навчального курсу "Школа неонатолога" платформа буде відраховувати кошти від реєстрації учасників на цей проєкт.

Приєднуйтесь і ви! Адже разом ми зможемо більше!

ID: 7092
Підтримали
Благодійна допомога
08.06.2021 12:25
6750,00 грн.
Благодійна допомога
07.06.2021 18:16
432,41 грн.
Благодійна допомога
07.06.2021 15:35
2000,00 грн.
Юрій
06.06.2021 20:20
50,00 грн.
Благодійна допомога
05.06.2021 23:16
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Я виросту і буду носити підбори
Підтримати
Здоров'я
Я виросту і буду носити підбори
Важкі передчасні пологи, тотальне відшарування плаценти, кровотеча – такою була хронологія в день народж…
Київський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Київський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Макарчик хоче грати в футбол. 2
Підтримати
Здоров'я
Макарчик хоче грати в футбол. 2
Макарові 10 років, у нього ДЦП, він навчається в 5 класі на інклюзивній формі навчання. Найзаповітніша й…
Право на вільний рух
Підтримати
Здоров'я
Право на вільний рух
Від самого народження Марійка виборює своє право на вільний рух. Регулярні курси реабілітації покращують…
Показати всі