Мене не здолати
Мене не здолати
Завершений

Мене не здолати

Розпочато: 30.09.2014
Донецька область
Завершений
Всього зібрано
6450,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
6450,00 грн.

Валіку – 11, і він з Макіївки. Бойові дії змусили його маму покинути рідне місто, залишивши все. Вирвавшись із пекла війни, мама і син опинилися в Києві, без пристанища. Іноді вони знаходять притулок в церкві. Проте це лише ще одна прикрість у низці нещасть, що випали на долю цих людей. Все життя дитини – битва зі страшною хворобою – ДЦП. У хлопчика немає нікого, окрім мами, бо тато пішов із сім'ї зі словами "Я не хочу все життя на вас працювати", коли Валику не було ще й року. Цій сім'ї більше нікому допомогти, окрім нас!


У Валіка є любляча мама, яка присвятила єдиній дитині все своє життя, лікар Берсенєв, який лікує хлопчика у своїй клініці п'ятий рік, і невимовне бажання Валіка жити та радіти життю!

Колись у це важко було повірити – жахливий діагноз ДЦП став результатом не дуже вдалого кесаревого розтину. І усе життя маленького Валика і його мами посипалося, як картковий будиночок – тато пішов до іншої жінки, роботи немає, життя на одну пенсію – не життя, а животіння. "Ми не знаємо, що таке свята" – говорить його мама. Коли б не Бог і добрі люди, страшно подумати, що було б із цією сім'єю. Але найголовніше – це мамина завзятість і неймовірна любов до сина: адже це мама все ці тяжкі і в той же час щасливі 11 років щодня займалася з дитиною ЛФК, робила масажі, возила на реабілітацію в Донецьк. Вони перепробували все – і плавання, і навіть іпо- і дельфінотерапію!

Мама Валіка невпинно дякує Богу і людям, які зустрілися на її шляху, за допомогу, без якої вона б не впоралася, за надію і віру в краще, і звертається до нас із проханням допомогти їй поставити синочка на ноги, дати йому можливість жити і радіти!

Для лікарів клініки Бєрсєнєва кожна дитина і особлива, і Валик із Макіївки – теж. Кожне маля хочеться зробити здоровим і щасливим. І це можливо! Можливо, якщо об'єднати зусилля самого хлопчика, веселого і життєрадісного, його мами, наполегливої і люблячої сина і людей, які їм допомагають, і звичайно ж, лікарів клініки. Разом ми – сила!

 

ПІБ: Гатілов Валентин Валерійович, 11.11.2002 р.

Місто: Донецька область

Діагноз: ДЦП, синдром спастичного тетрапарезу

ID: 1102
Підтримали
14
Середній донат
50 грн.
ТОП-донат
5360 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
10.10.2014 19:43
5360,00 грн.
Благодійна допомога
10.10.2014 14:43
50,00 грн.
Благодійна допомога
09.10.2014 18:35
20,00 грн.
Благодійна допомога
09.10.2014 14:41
300,00 грн.
Благодійна допомога
08.10.2014 22:37
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Ми віримо в нашу доньку. 3
Підтримати
Здоров'я
Ми віримо в нашу доньку. 3
Чотирирічна Арина народилася на 31 тижні вагітності й важила лише 1380 грамів. Перша доба її життя минул…
Коли в родині двоє хворих. 2
Підтримати
Здоров'я
Коли в родині двоє хворих. 2
Марія вже понад рік живе з діабетом першого типу. Щоб в майбутньому дитина не мала ускладнень, батьки ст…
Даша не хоче бути жертвою хвороби
Підтримати
Здоров'я
Даша не хоче бути жертвою хвороби
Даші шістнадцять. Вона давно звикла до постійного контролю рівня цукру, уколів інсуліну та суворої дієти…
Спектроскоп для немовлят в Інститут педіатрії
Підтримати
Здоров'я
Спектроскоп для немовлят в Інститут педіатрії
Завдяки проєкту ми закупимо ближній інфрачервоний спектроскоп (NIRS) для Інституту педіатрії, акушерства…
Показати всі