Ми потрібні Максимові. 2
Ми потрібні Максимові. 2
Завершений

Ми потрібні Максимові. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 28.03.2025
Кіровоградська обл.
Завершений
Всього зібрано
33000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
33000,00 грн.

Максим – 8-річний хлопчик з аутизмом, який із самого малечку проходить шлях розвитку та соціалізації. Розпочинаючи з 2-річного віку він займається з дефектологом, логопедом, психологом та остеопатом. Завдяки постійній роботі він досягає нових успіхів, і хоча поки що добре не розмовляє, та вже краще розуміє звернене мовлення та вчиться обслуговувати себе, прогрес є, і це найголовніше!

Максим живе в маленькому містечку, де можливості для дітей з особливостями розвитку досить обмежені. Проте його сім'я робить усе можливе, щоб він отримував необхідне лікування, навчання та підтримку. Батьки регулярно возять його до реабілітаційних центрів, адже це єдина можливість покращити якість його життя. Однак такі заняття вимагають значних фінансових витрат, і з кожним курсом сім’ї дедалі важче їх покривати.

Завдяки вашій підтримці, Максим зміг пройти лікування, після якого в нього прослідковується покращення.

"Під час проходження реабілітації у Максимчика з’явилися нові слова, у тому числі англійською мовою, покращилася поведінка, він почав краще розуміти звернену мову, концентрувати увагу та виконувати завдання. Максим почав самостійно проводити гігієнічні процедури, застібати верхній одяг. Після кожного заняття всім спеціалістам він показував "бувай" та навіть говорив: "Пока-пока", – ділиться мама.    

Незабаром Максимові потрібно пройти черговий реабілітаційний курс, без якого його прогрес може сповільнитися. Проте потрібної суми в батьків наразі немає. Вони не можуть зупинитися на цьому шляху, адже кожен пройдений етап – це ще один крок до кращого майбутнього їхнього сина. Долучайтеся до підтримки Максима! Будь-яка допомога важлива!

Повне ім’я: Шевченко Максим Романович, 24.11.2016 р.
Місто: Новомиргород, Кіровоградська обл.
Діагноз: дитячий аутизм з вираженим порушенням соціальної взаємодії, комунікації, стереотипними формами поведінки, розладом рецептивно-експресивної мови (ЗНМ І рівня та когнітивною недостатністю)
ID: 10083
Підтримали
66
Середній донат
108 грн.
ТОП-донат
4337 грн.
Підтримали
Дима Бельдин
01.03.2026 11:46
4337,36 грн.
Благодійна допомога
27.02.2026 21:46
3000,00 грн.
Благодійна допомога
20.02.2026 21:38
3000,00 грн.
Благодійна допомога
24.12.2025 18:00
100,00 грн.
Благодійна допомога
10.12.2025 00:48
3000,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Схожі проєкти
Повернути маму до життя!
Підтримати
Здоров'я
Повернути маму до життя!
Ще рік тому Руслана була звичайною щасливою мамою: виховувала 5-річного сина та 14-річну донечку, мріяла…
Маленькі кроки до великої мети!
Підтримати
Здоров'я
Маленькі кроки до великої мети!
Давид народився бажаним та здоровим хлопчиком. Та після 4 місяців батьки помітили тривожні зміни: дитина…
Максим не в змозі купувати ліки. 4
Підтримати
Здоров'я
Максим не в змозі купувати ліки. 4
Максим має діагноз "ураження центральної нервової системи". Це захворювання значно обмежує повсякденне ж…
Народжений боротися. Допоможіть йому перемогти! 2
Підтримати
Здоров'я
Народжений боротися. Допоможіть йому перемогти! 2
Сергійко мав важкий старт у житті – він з’явився на світ передчасно, на 28 тижні, вагою лише 980 грамів.…
Показати всі