Михайло мріє зрозуміти цей світ!
Михайло мріє зрозуміти цей світ!
Активний

Михайло мріє зрозуміти цей світ!

Проєкт здійснює
Розпочато: 08.04.2025
Київ
Активний
Залишилось зібрати
8610,00 грн.
Зібрано у відсотках
65%
Потрібно зібрати
25000,00 грн.

6-річний Михайлик – справжній боєць. У нього дитячий церебральний параліч (ДЦП), спастичний тетрапарез та локалізована симптоматична епілепсія. Хоча ці діагнози переважно пов’язані з руховими порушеннями, на сьогодні найбільшою складністю для хлопчика та його родини є психоемоційний розвиток та соціальна адаптація дитини.

Михайлик – дуже допитливий хлопчик. Він обожнює спостерігати за природою, складати конструктори, слухати музику. Але йому важко висловлювати свої емоції, налагоджувати контакт з іншими дітьми, дотримуватися правил гри чи спільної діяльності. Саме тому ми зараз робимо акцент на заняттях із фахівцями, які допомагають йому краще розуміти світ, спілкуватися та адаптуватися до соціуму.

"Мій Михайлик – це особлива дитина, яка має свій шлях. Він прагне взаємодії, хоч і не завжди знає, як це зробити. Нам дуже потрібна підтримка, щоб продовжити заняття, які дають йому шанс на краще майбутнє. Кожен внесок – це ще один крок до його впевненості та самостійності", – ділиться мама Анастасія.

Повне ім’я: Балагура Михайло Андрійович, 13.03.2019 р.
Місто: Київ
Діагноз: дитячий церебральний параліч, спастичний тетрапарез, фокальна епілепсія
ID: 10102

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
05.11.2025 00:21
40,00 грн.
Благодійна допомога
31.08.2025 21:48
150,00 грн.
Anna Derii
19.08.2025 02:17
1000,00 грн.
Благодійна допомога
19.07.2025 18:26
1000,00 грн.
Благодійна допомога
22.06.2025 18:45
100,00 грн.
Усі донори
Схожі проєкти
Крок до розмови
Підтримати
Здоров'я
Крок до розмови
У Єви дитячий аутизм. Їй потрібні систематичні проходження курсів реабілітації в ЦФР "Крок за кроком".
Крізь сльози до перемоги! 6
Підтримати
Здоров'я
Крізь сльози до перемоги! 6
Кирило Тітов – 13-річний хлопець, який вже більше, ніж половина свого життя, бореться за кожен свій день…
Життєдайна суміш для розвитку Назара. 2
Підтримати
Здоров'я
Життєдайна суміш для розвитку Назара. 2
У Назара ДЦП, проблеми з травленням та сильний дефіцит ваги. У свої 13 років він важить 20 кг. Звичайна …
Надія на повноцінне життя попри ДЦП. 2
Підтримати
Здоров'я
Надія на повноцінне життя попри ДЦП. 2
Ніколь народилась і не заплакала. З самого народження дівчинка бореться за своє життя. Два тижні реаніма…
Показати всі