Мишкові потрібна допомога для лікування
Мишкові потрібна допомога для лікування
Завершений

Мишкові потрібна допомога для лікування

Проєкт здійснює
Розпочато: 08.12.2021
Київ
Завершений
Всього зібрано
32500,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
32500,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Восьмирічний Михайло Сазонов – дуже незвичайна дитина. Мама лікує його буквально від народження. Пологи були важкими, і так сталося, що у хлопчика постраждав головний мозок, Мишко й досі має деформований череп. Хлопчик ріс гіперактивним, погано себе поводив, не йшов на контакт, не спав ночами і мав проблеми з кишківником.

Лікарі довго не могли визначити, чому Михайлик такий неспокійний і різко на все реагує. Вже з півторамісячного віку малюк перебував на обліку у невропатолога, в голові хлопчика було виявлено кісти. Проте всі лікарі, як один, писали в медичній історії "затримка психомовного розвитку". Своє перше МРТ Мишко пройшов у 9 місяців, результатом якого став новий діагноз – органічне гіпоксичне ураження мозку. Хлопчик відставав у фізичному розвитку: пізно сів, пізно став на ніжки, а свої перші самостійні кроки зробив у півтора року.

Але мама Мишка не збиралася здаватися: Тетяна їздила із сином на реабілітації до Трускавця та Скадовська. Вони покращили фізичний стан хлопчика. До 2,5 років Мишко намагався говорити, але після цього він взагалі перестав розмовляти. У 3 рочки Мишкові діагноз аутизм. Років зо три мама ретельно приховувала від своїх близьких те, що її син має інвалідність. Тоді матеріально та моральною підтримкою стали добрі люди, храм та бабуся Мишка. Мама робила для дитини все, що було в її силах, але куди б вони не зверталися за допомогою – їм ніде не могли допомогти. Жінка повністю забула про себе і всі сили та ресурси віддавала синові. 

А два роки тому мама показала Михайлика лікарю генетику-метаболісту. Хлопчик здав величезну кількість аналізів і пройшов масу обстежень, лікар призначив йому лікування, безлактозну, безказеїнову і безглютенову дієту – і о, диво! Її Мишко став спокійнішим... З'ясувалося, що у Михайла від народження великі проблеми з кишківником (через що і виникали тривалі закрепи), і несприйняття молочних продуктів. Також у хлопчика виявили проблеми з судинами та головним мозком: на жаль, у нього погане кровопостачання однієї півкулі мозку.

Із перших днів нового лікування Мишко став емоційно стабільнішим і спокійнішим, почав розуміти звернену мову. Тепер він ходить у садок до спеціальної групи, де йому дуже подобається. Він дуже контактний хлопчик, любить гратися з дітьми та дорослими, грати у м'яч і машинками, бігати навипередки. Особливий інтерес у Михайла до транспорту і залізниці. Він намагається допомагати мамі в побуті, вчиться мити посуд, виявляє інтерес до приготування їжі. Мишко любить своїх домашніх улюбленців – морську свинку Тедді і кота Кузю.

З новим лікуванням життя цієї маленької родини почало налагоджуватися, і з'явилася надія на те, що колишнє пекельне життя може змінитися на щось краще. Проте Мишкові потрібно суворо дотримуватися лікування і дієти, йому потрібно приймати препарати, що стимулюють роботу ШКТ та головного мозку, також періодично проходити обстеження, а на це потрібні чималі кошти. Мама, яка самостійно виховує сина, не може власними силами впоратися з усіма фінансовими витратами на лікування Мишка, тому звертається до вас за допомогою!

Повне ім’я: Сазонов Михайло Георгійович, 12.10.2013 р.
Місто: Київ
Діагноз: енцефалопатія неуточнена. Наслідки гіпоксично-ішемічного ураження ЦНС
ID: 7599
Підтримали
Благодійна допомога
25.12.2021 23:56
1325,00 грн.
Благодійна допомога
25.12.2021 22:16
60,00 грн.
Максим Грiнченко
25.12.2021 22:07
95,00 грн.
Благодійна допомога
25.12.2021 21:58
20,00 грн.
Максим
25.12.2021 20:29
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Потрібні життєво необхідні ліки. 2
Підтримати
Здоров'я
Потрібні життєво необхідні ліки. 2
Вже минуло понад п’ять років, відколи Інна дізналася про свій важкий діагноз – епілепсію. Минув певний ч…
Подаруйте Дар’ї дар спілкування
Підтримати
Здоров'я
Подаруйте Дар’ї дар спілкування
Цю дівчинку назвали Дар’єю, оскільки її народження було справжнім даром. Попри прогнози лікарів мама вин…
Допоможи запобігти утворенню ран у лежачих хворих
Підтримати
Здоров'я
Допоможи запобігти утворенню ран у лежачих хворих
Коли тяжкою хворобою людина прикута до ліжка, це не лише фізичний дискомфорт – є ризик появи ран, коли т…
Київська обласна дитяча лікарня потребує допомоги
Підтримати
Здоров'я
Київська обласна дитяча лікарня потребує допомоги
Мета нашого проєкту – придбати сучасний апарат для ультразвукового дослідження (УЗД) в КНП КОР "Київська…
Показати всі