Між війною і дитинством: історія Андрійка
Між війною і дитинством: історія Андрійка
Активний

Між війною і дитинством: історія Андрійка

Проєкт здійснює
Розпочато: 25.04.2025
Київ
Активний
Залишилось зібрати
14542,94 грн.
Зібрано у відсотках
53%
Потрібно зібрати
31450,00 грн.

Андрійко з перших місяців життя потребував посиленого медичного нагляду. У два роки він перестав самостійно їсти, ходив лише навшпиньки, уникав контакту з рідними, не реагував на дітей та тварин. Погляд хлопчика проходив ніби наскрізь, а обличчя залишалося беземоційним.

Після тривалих обстежень Андрійкові встановили діагноз: дитячий аутизм (F84.0, F88, F80.1) із вираженою інтелектуальною недостатністю та системним недорозвиненням мовлення 1 рівня. Почалася боротьба за дитинство. Регулярна реабілітація з фахівцями давала позитивні результати. Але війна зруйнувала стабільність: реабілітаційний центр закрився, вибухи провокували напади, знайоме середовище зникло. Андрійко відреагував регресом.

Зараз він проходить курси в "Міжнародному центрі реабілітації та нейрофізіології". Завдяки підтримці небайдужих людей та щоденній праці – вже у вересні Андрійко йде до першого класу! Це величезне досягнення, але прогрес можна втратити без продовження занять.

Андрійка виховує мама, яка самостійно дбає про трьох дітей. Вона не має фінансової можливості забезпечити сину подальшу реабілітацію. На новий курс потрібно зібрати 31 450 грн.

Допоможіть зберегти цей крихкий успіх. Кожна ваша гривня наближає Андрійка до щасливого та більш самостійного життя!

Повне ім’я: Даньков Андрій Іванович, 05.06.2018 р.
Місто: Київ
Діагноз: дитячий аутизм (F84.0, F88, F80.1) з вираженою інтелектуальною недостатністю та системним недорозвиненням мовлення 1 рівня
ID: 10154
Підтримали
59
Середній донат
200 грн.
ТОП-донат
4000 грн.

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
15.08.2025 18:59
130,00 грн.
Благодійна допомога
03.08.2025 22:48
50,00 грн.
Благодійна допомога
06.07.2025 22:32
500,00 грн.
Excellence_clinic
12.06.2025 17:41
4000,00 грн.
Благодійна допомога
05.06.2025 16:29
50,00 грн.
Усі донори
Схожі проєкти
Звикаючи до нового життя
Підтримати
Здоров'я
Звикаючи до нового життя
В травні цього року Матвій дізнався, що в нього інсулінозалежний цукровий діабет. Зараз йому щодня необх…
Ми потрібні Максимові. 2
Підтримати
Здоров'я
Ми потрібні Максимові. 2
Максим – 8-річний хлопчик з аутизмом, який із самого малечку проходить шлях розвитку та соціалізації. Ро…
Благодійність від  Fun Padel Club
Підтримати
Здоров'я
Благодійність від Fun Padel Club
Ми віримо, що кожна дитина заслуговує на повноцінне життя, тому робимо все можливе, щоб забезпечити дітя…
Грошей не вистачає на лікування сина
Підтримати
Здоров'я
Грошей не вистачає на лікування сина
Давид – веселий та енергійний п‘ятирічний хлопчик. Цукровий діабет І типу – зловісний діагноз, що безцер…
Показати всі