Молоду художницю Аню врятує операція на хребті
Молоду художницю Аню врятує операція на хребті
Завершений

Молоду художницю Аню врятує операція на хребті

Проект здійснює
Розпочато: 04.11.2015
Одеса
Завершений
Всього зібрано
65782,40 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
65782,40 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Ані 21 рік, і вона – талановита художниця. У 6 місяців їй діагностували міопатію Вердніга Гоффмана, це коли м'язи поступово слабшають і атрофуються. Лікарі прогнозували, що дівчинка довго не проживе. Але всупереч прогнозам, Аня росла, і з часом у дівчинки проявився художній талант. Через викривлений хребет молодій художниці не можна приділяти написанню картин більше години в день, і при розвитку хвороби ребра дівчини можуть пробити її легені.

Ані 21 рік, і вона – талановита художниця. У 6 місяців їй діагностували міопатію Вердніга Гоффмана, це коли м'язи поступово слабшають і атрофуються. Лікарі прогнозували, що дівчинка довго не проживе. Але всупереч прогнозам, Аня росла, і з часом у дівчинки проявився художній талант. Через викривлений хребет молодій художниці не можна приділяти написанню картин більше години в день, і при розвитку хвороби ребра дівчини можуть пробити її легені.

Аня займається на двох факультетах: художньо-графічному та факультеті іноземних мов. Вона вже утвердилася як талановита художниця, пише картини і портрети. Батьки завжди вчили її не здаватися, а коли було зовсім важко – завжди були поруч і всіляко підтримували доньку. Зараз роботи Ані Літвинової займають призові місця як в Україні, так і за її межами. Працювати сидячи дівчина може тільки по годині на день через прогресуюче викривлення хребта і сильного болю в спині. І з кожним роком цей час скорочується, а без можливості займатися творчістю Аня не уявляє свого життя. Крім того, при подальшому розвитку хвороби дівчинці загрожує летальний результат – внутрішні органи зміщуються, через це може початися кисневе голодування.

Допомогти Ані може тільки операція з корекції хребта. Цю операцію можна зробити в центрі доктора Бакланова (м. Салават, Росія). Її вартість складе 1 424 200 рублів. Аня пояснює сенс цієї операції: "Встановлений на хребет титановий каркас дозволить максимально витягнути мою спину і зафіксувати її в новому положенні назавжди. Після операції я знову зможу подовгу сидіти, не відчуваючи болю, і займатися справою всього свого життя – живописом".

Хоча на сьогоднішній день дівчина не може ходити і сидіти без сторонньої допомоги, тим не менш, ця життєрадісна і дуже позитивна людина всебічно розвивається і прагне досягти своїх цілей: закінчити університет, продовжувати працювати, стати членом спілки художників; бути затребуваною у своїй професії; житиме повноцінним творчим життям."Бажаю всім не втрачати оптимізму, вірити в себе, любити це життя і пам'ятати, що віра безкрайня, як небо", – девіз Гані, який допомагає їй йти до мети.

Тільки ця операція зможе врятувати життя Ані. Батьки дівчини сподіваються на допомогу добрих і небайдужих людей і вірять, що їхня єдина дитина зможе повноцінно жити і займатися улюбленою справою!

На УББ ми збираємо частину необхідної суми.

 

ПІБ: Літвинова Ганна Вячеславівна, 07.08.1994

Місто: Одеса

Діагноз: спинальна аміотрофія Вердніга Гоффмана

ID: 1818
Підтримали
Українська Біржа Благодійності
29.12.2015 11:14
0,40 грн.
Благодійна допомога
28.12.2015 11:11
100,00 грн.
Иван
27.12.2015 17:29
200,00 грн.
Stas Z
22.12.2015 00:14
2500,00 грн.
Stas Z
19.12.2015 23:32
2000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Епілепсія – не вирок! 7
Підтримати
Здоров'я
Епілепсія – не вирок! 7
Полінку в родині дуже чекали. Старшій дочці вже було 15 років, коли народилося маленьке диво. Однак, щас…
Почуй, відчуй та зрозумій
Підтримати
Здоров'я
Почуй, відчуй та зрозумій
Довгоочікуване маля з'явилося в родині. Батьки з величезним захопленням будують плани на вступ синочка д…
Я хочу топати, мамо. 3
Підтримати
Здоров'я
Я хочу топати, мамо. 3
Крихітна Софія народилася раніше поставленого терміну, і відразу потрапила в реанімацію. Мама дівчинки щ…
Боротися без сил, але не здатися без бою
Підтримати
Здоров'я
Боротися без сил, але не здатися без бою
У 6 місяців хлопчик перестав реагувати на інших людей, пропали всі його емоції. Нові навички не з’являли…
Показати всі