Молоду художницю Аню врятує операція на хребті
Молоду художницю Аню врятує операція на хребті
Завершений

Молоду художницю Аню врятує операція на хребті

Проєкт здійснює
Розпочато: 04.11.2015
Одеса
Завершений
Всього зібрано
65782,4 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
65782,40 грн.

Ані 21 рік, і вона – талановита художниця. У 6 місяців їй діагностували міопатію Вердніга Гоффмана, це коли м'язи поступово слабшають і атрофуються. Лікарі прогнозували, що дівчинка довго не проживе. Але всупереч прогнозам, Аня росла, і з часом у дівчинки проявився художній талант. Через викривлений хребет молодій художниці не можна приділяти написанню картин більше години в день, і при розвитку хвороби ребра дівчини можуть пробити її легені.

Ані 21 рік, і вона – талановита художниця. У 6 місяців їй діагностували міопатію Вердніга Гоффмана, це коли м'язи поступово слабшають і атрофуються. Лікарі прогнозували, що дівчинка довго не проживе. Але всупереч прогнозам, Аня росла, і з часом у дівчинки проявився художній талант. Через викривлений хребет молодій художниці не можна приділяти написанню картин більше години в день, і при розвитку хвороби ребра дівчини можуть пробити її легені.

Аня займається на двох факультетах: художньо-графічному та факультеті іноземних мов. Вона вже утвердилася як талановита художниця, пише картини і портрети. Батьки завжди вчили її не здаватися, а коли було зовсім важко – завжди були поруч і всіляко підтримували доньку. Зараз роботи Ані Літвинової займають призові місця як в Україні, так і за її межами. Працювати сидячи дівчина може тільки по годині на день через прогресуюче викривлення хребта і сильного болю в спині. І з кожним роком цей час скорочується, а без можливості займатися творчістю Аня не уявляє свого життя. Крім того, при подальшому розвитку хвороби дівчинці загрожує летальний результат – внутрішні органи зміщуються, через це може початися кисневе голодування.

Допомогти Ані може тільки операція з корекції хребта. Цю операцію можна зробити в центрі доктора Бакланова (м. Салават, Росія). Її вартість складе 1 424 200 рублів. Аня пояснює сенс цієї операції: "Встановлений на хребет титановий каркас дозволить максимально витягнути мою спину і зафіксувати її в новому положенні назавжди. Після операції я знову зможу подовгу сидіти, не відчуваючи болю, і займатися справою всього свого життя – живописом".

Хоча на сьогоднішній день дівчина не може ходити і сидіти без сторонньої допомоги, тим не менш, ця життєрадісна і дуже позитивна людина всебічно розвивається і прагне досягти своїх цілей: закінчити університет, продовжувати працювати, стати членом спілки художників; бути затребуваною у своїй професії; житиме повноцінним творчим життям."Бажаю всім не втрачати оптимізму, вірити в себе, любити це життя і пам'ятати, що віра безкрайня, як небо", – девіз Гані, який допомагає їй йти до мети.

Тільки ця операція зможе врятувати життя Ані. Батьки дівчини сподіваються на допомогу добрих і небайдужих людей і вірять, що їхня єдина дитина зможе повноцінно жити і займатися улюбленою справою!

На УББ ми збираємо частину необхідної суми.

 

ПІБ: Літвинова Ганна Вячеславівна, 07.08.1994

Місто: Одеса

Діагноз: спинальна аміотрофія Вердніга Гоффмана

ID: 1818
Підтримали
dobro.ua МБФ "Українська Біржа Благодійності"
29.12.2015 11:14
0,40 грн.
Благодійна допомога
28.12.2015 11:11
100,00 грн.
Иван
27.12.2015 17:29
200,00 грн.
Stas Z
22.12.2015 00:14
2500,00 грн.
Stas Z
19.12.2015 23:32
2000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Мрію не падати і ходити ніжками
Підтримати
Здоров'я
Мрію не падати і ходити ніжками
Діагноз "ДЦП" Мілані встановили після 4 років, а в 5-річному віці в дівчинки був перший напад епілепсії,…
Гуманітарні набори для поранених військових
Підтримати
Здоров'я
Гуманітарні набори для поранених військових
Проєкт створений для забезпечення 10 важко поранених військових необхідними речами під час їх перебуванн…
Медичне обладнання для важко поранених у Херсоні
Підтримати
Здоров'я
Медичне обладнання для важко поранених у Херсоні
Завдяки цьому проєкту ми закупимо мобільний рентген апарат у Херсонську лікарню. Цей апарат призначений …
Врятуйте сердечко
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте сердечко
Кожна гривня, перерахована на цей проект, допомагає нам рятувати дітей з вродженими вадами серця з різни…
Показати всі