Монітор для палліативу
Монітор для палліативу
Активний

Монітор для палліативу

Проект здійснює
Розпочато: 02.03.2020
Київ
Активний
Залишилось зібрати
135446,01 грн.
Зібрано у відсотках
23%
Потрібно зібрати
178016,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

До нас звернулися лікарі Київського дитячого діагностичного центру з проханням купити монітор пацієнта. Це обладнання необхідне для надання допомоги паліативним хворим. Ось що розповідають батьки діток з паліативного відділення:
"Я не знаю, що робити, і як бути... Ситуація з кожним місяцем погіршується. Дитина вже не може нормально жувати, нижня щелепа сильно йде всередину. Ми були на консультації у завідувача стоматологічного відділення від паліативу, і лікар сказав, що ситуацію можна виправити. Правда, довго тягнути не можна, але поки немає можливості ввести в наркоз. Ми чекаємо вже 4-ри місяці. Я дуже сподіваюся, що все вийде", – мама Данило, 10 років, ДЦП, епілепсія і часткова атрофія зорових нервів. 

"Уявіть, як складно лежати на кріслі стоматолога тривалий час дитині з сильною спастикою і купою патологічних рефлексів? Коли син підстрибує всім тілом від дзвону металевих інструментів, дзижчання бура та інших різких звуках. Доводиться тримати його за голову, руки і ноги, і при цьому якимось чином не заважати лікарю і асистентові працювати... Мені навіть страшно подумати про ситуацію, коли доведеться серйозно лікувати хоч один зуб! Нам дуже потрібна стоматологія з наркозом в нашому улюбленому паліативі", – мама Рената Насонова, 14 років, діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія, симптоматична епілепсія, атрофія зорових нервів, сколіоз 3 ступеня, підвивих ТБС, езофагоспазм.

І таких пацієнтів в діагностичному центрі близько 5 000 в рік. Дітей з невиліковними діагнозами, хронічними болями. Тут вони можуть отримати стоматологічну, хірургічну допомогу, яка проводитиметься під загальним наркозом. У таких випадках і застосовують монітор пацієнта. Він призначений для безперервного спостереження за пацієнтом в палаті і при транспортуванні всередині лікарні, під час маніпуляцій і після них. Монітор показує повний набір критичних параметрів – електрокардіограму, респірації, електроенцефалограму, температуру різних ділянок тіла, інвазивне і неінвазивний артеріальний тиск і повну аритмію. Він також допомагає розрахувати необхідні дози медикаментів.

Більше року в Київському діагностичному центрі працює відділення мобільного паліативної допомоги дітям. Монітор будуть використовувати і на виїзді. Наприклад, для надання стоматологічної і нескладної хірургічної допомоги лежачим хворим.

Ваша допомога як ніколи потрібна. Підтримайте проект, щоб додати трішки добра до цього світу!

Підтримати

Підтримали
Kovtalo
22.01.2021 14:41
203,92 грн.
Благодійна допомога
12.01.2021 22:41
509,81 грн.
Благодійна допомога
07.01.2021 08:26
203,92 грн.
Благодійна допомога
06.01.2021 00:50
305,50 грн.
Марк 5:36
02.01.2021 13:25
550,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Скарбничка категорії «Здоров'я»
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на порятунок життя, оплату операцій, закупку медикаментів та обладнання, т…
Підтримати
Здоров'я
Hearts Charity Evening 2020
HeartsCharityEvening влаштовує благодійні заходи, щоб зібрати кошти на ендоваскулярні операції. Саме вон…
Підтримати
Здоров'я
Врятувати дитину від смерті
Навесні 2020 року, коли весь світ страждав від першої хвилі карантину, в сім'ю Захарових прийшла біда ст…
Підтримати
Здоров'я
BDayVyklyk: перший подих
Передчасно народжені дітки – найуразливіша та найскладніша категорія пацієнтів. З перших хвилин перебува…
Показати всі