Монітор для палліативу
Монітор для палліативу
Завершений

Монітор для палліативу

Проєкт здійснює
Розпочато: 02.03.2020
Київ
Завершений
Всього зібрано
47576,8 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
47576,80 грн.

До нас звернулися лікарі Київського дитячого діагностичного центру з проханням купити монітор пацієнта. Це обладнання необхідне для надання допомоги паліативним хворим. Ось що розповідають батьки діток з паліативного відділення:
"Я не знаю, що робити, і як бути... Ситуація з кожним місяцем погіршується. Дитина вже не може нормально жувати, нижня щелепа сильно йде всередину. Ми були на консультації у завідувача стоматологічного відділення від паліативу, і лікар сказав, що ситуацію можна виправити. Правда, довго тягнути не можна, але поки немає можливості ввести в наркоз. Ми чекаємо вже 4-ри місяці. Я дуже сподіваюся, що все вийде", – мама Данило, 10 років, ДЦП, епілепсія і часткова атрофія зорових нервів. 

"Уявіть, як складно лежати на кріслі стоматолога тривалий час дитині з сильною спастикою і купою патологічних рефлексів? Коли син підстрибує всім тілом від дзвону металевих інструментів, дзижчання бура та інших різких звуках. Доводиться тримати його за голову, руки і ноги, і при цьому якимось чином не заважати лікарю і асистентові працювати... Мені навіть страшно подумати про ситуацію, коли доведеться серйозно лікувати хоч один зуб! Нам дуже потрібна стоматологія з наркозом в нашому улюбленому паліативі", – мама Рената Насонова, 14 років, діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія, симптоматична епілепсія, атрофія зорових нервів, сколіоз 3 ступеня, підвивих ТБС, езофагоспазм.

І таких пацієнтів в діагностичному центрі близько 5 000 в рік. Дітей з невиліковними діагнозами, хронічними болями. Тут вони можуть отримати стоматологічну, хірургічну допомогу, яка проводитиметься під загальним наркозом. У таких випадках і застосовують монітор пацієнта. Він призначений для безперервного спостереження за пацієнтом в палаті і при транспортуванні всередині лікарні, під час маніпуляцій і після них. Монітор показує повний набір критичних параметрів – електрокардіограму, респірації, електроенцефалограму, температуру різних ділянок тіла, інвазивне і неінвазивний артеріальний тиск і повну аритмію. Він також допомагає розрахувати необхідні дози медикаментів.

Більше року в Київському діагностичному центрі працює відділення мобільного паліативної допомоги дітям. Монітор будуть використовувати і на виїзді. Наприклад, для надання стоматологічної і нескладної хірургічної допомоги лежачим хворим.

ID: 5857
Підтримали
Марк 5:36
08.06.2021 20:51
550,00 грн.
Марк 5:36
15.05.2021 13:53
550,00 грн.
Благодійна допомога
14.05.2021 23:02
110,00 грн.
Благодійна допомога
08.04.2021 22:32
101,96 грн.
Марк 5:36
02.04.2021 19:34
550,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Щасливе дитинство для мужнього Матвія
Підтримати
Здоров'я
Щасливе дитинство для мужнього Матвія
Маленький Матвій після народження потрапив до реанімації під апарат ШВЛ. Хлопчика оглянув хірург, після …
Євгенія та її важкий шлях
Підтримати
Здоров'я
Євгенія та її важкий шлях
Євгенія Свистунова – друга дитина в сімʼї. Дівчинка зʼявилася на світ у грудні 2016 року, і вже після на…
Подаруй перезавантаження українським підприємицям
Підтримати
Здоров'я
Подаруй перезавантаження українським підприємицям
Ми хочемо провести для 15 жінок з нашої спільноти живу зустріч у Карпатах, метою якої буде відновлення е…
Хочу радувати своїх батьків!
Підтримати
Здоров'я
Хочу радувати своїх батьків!
Після народження хлопчик потрапив у реанімацію, був слабким, багато спав і не хотів їсти. Вердикта генет…
Показати всі