Монобанк + Кураж, грудень 2020
Монобанк + Кураж, грудень 2020
Завершений

Монобанк + Кураж, грудень 2020

Розпочато: 30.11.2020
Херсон
Завершений
Всього зібрано
1145000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
1145000,00 грн.

Monobank x Кураж – колаборація сучасного мобільного банкінгу та київської благодійної барахолки з програмою доброго кешбеку для підтримання апаратної медицини в Україні ❤️

До Нового року ми хочемо подарувати апарат УЗД у відділення новонароджених Херсонської міської клінічної лікарні ім. Лучанського. Це інструмент першої необхідності в діагностиці та спостереженні за станом здоров'я мам і дітей, а в у лікарні немає жодного УЗД – проведення УЗД обстеження необхідно практично всім новонародженим дітям. Для цього необхідно щоразу транспортувати маленького пацієнта з гострою потребою проведення обстеження до іншого медичного закладу.

"Маючи таке обладнання у нашій лікарні, ми матимемо можливість обстежувати всіх діток та вчасно надавати допомогу. Ми плануємо використовувати апарат УЗД для своєчасної діагностики патології головного мозку,  патології внутрішніх органів, нирок та опорно-рухової системи 100% у всіх малюків, які народжені в нашому закладі", – коментує завідувачка неонатального відділення Бахурцова Вероніка Пилипівна.

Необхідно зібрати 1 145 000 гривень, щоб допомогти мінімум 1 000 дітям на рік отримувати повну та своєчасну діагностику без транспортування в інші лікарні. Ви можете підтримати нас безпосередньо на сайті dobro.ua, поділитися цим проєктом із друзями або приєднатися до найзручнішого мобільного банкінгу України Monobank та ділитися кешбеком для добрих справ.

ID: 6681
Підтримали
Monobank
10.02.2021 08:19
308117,05 грн.
Роман Рибальченко
07.02.2021 16:19
100,00 грн.
Роман Рибальченко
26.01.2021 13:42
100,00 грн.
Благодійна допомога
24.01.2021 22:46
265,10 грн.
Благодійна допомога
23.01.2021 09:23
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
ЛЬВІВ НАПІВМАРАФОН: БІЖИМО ЗАРАДИ НЕЗЛАМНИХ
Підтримати
Здоров'я
ЛЬВІВ НАПІВМАРАФОН: БІЖИМО ЗАРАДИ НЕЗЛАМНИХ
Нова пошта Львів напівмарафон – це частина серії марафонів і напівмарафонів, організованих компанією Нов…
Я подолаю цей непростий шлях. 3
Підтримати
Здоров'я
Я подолаю цей непростий шлях. 3
Євгеній народився передчасно й одразу потрапив до відділення інтенсивної терапії новонароджених. Перші п…
Поліна вчиться жити з аутизмом
Підтримати
Здоров'я
Поліна вчиться жити з аутизмом
У Поліни атиповий аутизм. Потрібні систематичні проходження курсів соціальної реабілітації в Інклюзивном…
Дніпропетровський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Дніпропетровський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Показати всі