Морозильна камера врятує не одне життя
Морозильна камера врятує не одне життя
Завершений

Морозильна камера врятує не одне життя

Проєкт здійснює
Розпочато: 09.06.2020
Одеса
Завершений
Всього зібрано
1170,37 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
1170,37 грн.

Рак – не вирок. Сьогоднішня медицина успішно справляється із цією важкою недугою. Онкогематологія – лікування цього захворювання залежить не тільки від наявності ліків. Як правило, після важкого блоку хіміотерапії у хворого падають всі показники крові – гемоглобін, тромбоцити, еритроцити, і дуже часто життя такої людини залежить від донорської крові.

Знайти донора – важливе завдання, але не менш важливо – зберегти цю кров, щоб у будь-який момент можна було допомогти врятувати життя. На жаль, обладнання для зберігання крові надходять (якщо надходять) у відділення в найостаннішу чергу. І медики разом із рідними і близькими пацієнтів вирішують цю проблему власними силами – хто як зможе.

Морозильна камера для зберігання плазми крові – це можливість завжди мати "під рукою" запас крові або плазми, а значить мати можливість перемогти важку хворобу і повернутися до своїх родин, до рідних і близьких!

На УББ ми збираємо кошти для закупівлі морозильної камери для зберігання крові та плазми в Одеську обласну клінічну лікарню. 

ID: 6128
Підтримали
Благодійна допомога
30.06.2020 00:42
509,62 грн.
Благодійна допомога
15.06.2020 13:47
300,00 грн.
Благодійна допомога
11.06.2020 00:05
20,37 грн.
Благодійна допомога
10.06.2020 21:34
203,92 грн.
sergiodanile
10.06.2020 00:08
85,54 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Боротьба за майбутнє Мар’яна! 2
Підтримати
Здоров'я
Боротьба за майбутнє Мар’яна! 2
У 12-річного Мар'яна дитячий аутизм. Йому дуже потрібно пройти дорогий курс реабілітації у Медичному реа…
Зруйнуй біль – подаруй Сашкові надію!
Підтримати
Здоров'я
Зруйнуй біль – подаруй Сашкові надію!
Сашко, 13-річний сирота, страждає від постійного головного болю та запаморочень. Та надія є, і можливо д…
Миколі Івановичу потрібна допомога на лікування. 3
Підтримати
Здоров'я
Миколі Івановичу потрібна допомога на лікування. 3
У Миколи Івановича стався інфаркт, і після нього почалися серцеві напади, що супроводжувалися слабкістю …
Аня і Даня: разом сильніші!
Підтримати
Здоров'я
Аня і Даня: разом сильніші!
Двійнята з вадами розвитку потребують реабілітації, що є великим фінансовим навантаженням для багатодітн…
Показати всі